Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

TimeShift

341 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 15:28, lewak napisał:

Raczej za trudny. W FPSy nie gram, TimeShift musi być naprawdę wyjątkowy. :)


To moim zdaniem dobrze ;) dłużej sobie pograsz :) Po Twoim GSie widzę że grywasz w cRPG, jeżeli opanowałeś te gry to z FPSem nie będziesz miał większych problemów. Krótki trening i będziesz walił heady :P Jak już się zdecydujesz na timeshifta pamiętaj by jak najczęściej korzystać z możliwości manipulacji czasem :) bo wtedy dopiero rozgrywka jest naprawdę ciekawa. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odejdę od tematu.

Grałem w nowe i stare demko Timeshifta , parę pomysłów zachowało się z Timeshifta starego w nowym . Lecz stary miał taki hm kreskówkowy klimat , wygląd oponentów żenujący, pojazdy ? Bez komentarza ... Jedyne co było dobrego to kontrola czasu i jej wygląd , lecz nowe demko dużo bardziej je polepszyło i sterowanie lepsze. A więc te parę miesięcy obsuwy wyszło Timeshiftowi na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia po przejściu demka: gra świetna, a to... niedobrze, bo kasę trochę wcięło (upgrady sprzętu), a to drugi już tytuł który muszę mieć :). Akcja równie wciągająca co CoD 4, non stop kolor i bez miejsc na przystanki :). Nieziemska grafika (przy dość niskich moim zdaniem wymaganiach, bo demona szybkości nie mam zamiast kompa, a wszystko ustawione na full) pełen gaz przez cały czas - to FPSy jakie lubię. BioShock przy tym tytule to jak Leniwy Zbigniew przy Szybkim Lopezie.

Demo mogłoby być ciut dłuższe, tym niemniej wrażenie bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:15, rafekx 12 napisał:

czy timeshift jest grą która warto kupić?

Oczywiście że tak polecem gorąco!!...świetna gra ale jeszcze nie przeszedłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:38, 88Bonzo napisał:

To moim zdaniem dobrze ;) dłużej sobie pograsz :) Po Twoim GSie widzę że grywasz w cRPG, jeżeli
opanowałeś te gry to z FPSem nie będziesz miał większych problemów. Krótki trening i będziesz
walił heady :P Jak już się zdecydujesz na timeshifta pamiętaj by jak najczęściej korzystać
z możliwości manipulacji czasem :) bo wtedy dopiero rozgrywka jest naprawdę ciekawa. Pozdrawiam
:)


To może podam przykład: Stalker był dla mnie za trudny. A z manipulacji czasem (jak TSa będę miał) będę korzystał na pewno, w końcu tym ta gra się różni od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 16:50, lewak napisał:

To może podam przykład: Stalker był dla mnie za trudny.


STALKER był trudny :) zwłaszcza początek, gdy byliśmy początkującym "kotem" bez porządnego wyposażenia, kamizelki i środków do życia. Gra stopniowa nabierała tempa i stawała się coraz bardziej wciągająca. By ją ukończyć naprawdę trzeba było mieć ciut samozaparcia i cierpliwości. No ale nie róbmy offtopicu :) TS różni się od STALKERA i to znacznie, w STALKERZE czasami trzeba było odpuścić i myknąć drogą na około tu mamy dynamiczną akcję i nie ma mowy o jakimkolwiek kombinowaniu lub rozdrabnianiu się. Jeszcze jedna dobra rada: częsty quicksave :) to klucz do sukcesu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:18, Melchah napisał:

Demo mogłoby być ciut dłuższe, tym niemniej wrażenie bardzo pozytywne.

Demo to tylko jedna misja...Cała gra jest świetna i niesamowicie wciągająca....na zachete troch screenów:

20071118103551

20071118103828

20071118103946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za demo tak wlasciwie? :D Bo ja sciagnalem demo Timeshifta jakies dwa/trzy tygodnie temu i nie rozpoznaje zadnego miejsca ze screenow, a poza tym mialem angielska wersje. Czy zostalo wypuszczone jakies nowe demo, czy to demo MP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 10:44, mikal15 napisał:

Co to za demo tak wlasciwie? :D Bo ja sciagnalem demo Timeshifta jakies dwa/trzy tygodnie temu
i nie rozpoznaje zadnego miejsca ze screenow, a poza tym mialem angielska wersje. Czy zostalo
wypuszczone jakies nowe demo, czy to demo MP?


A może to już pełna wersja? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem demo, ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty (GF 7900 GS) i włączyłem demo. Podczas ładowania (tego drugiego, nie wiem, jak się nazywa) komputer się resetuje. Czy wy też tak mieliście?
Windows XP, IC2D E6300, 1 GB RAM, GF 7900 GS (sterowniki z 5.11.2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 10:51, lewak napisał:

Mam problem. Zainstalowałem demo, ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty (GF 7900 GS) i włączyłem
demo. Podczas ładowania (tego drugiego, nie wiem, jak się nazywa) komputer się resetuje. Czy
wy też tak mieliście?
Windows XP, IC2D E6300, 1 GB RAM, GF 7900 GS (sterowniki z 5.11.2007)


Mnie też wywalało, zainstalowałem te sterowniki http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.04_pl.html - i zadziałało :) Sterowniki spod tego linku to beta ale chociaż gra śmiga :) więc może spróbuj. PS. też mam 7900GS :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 10:44, mikal15 napisał:

Co to za demo tak wlasciwie? :D Bo ja sciagnalem demo Timeshifta jakies dwa/trzy tygodnie temu
i nie rozpoznaje zadnego miejsca ze screenow, a poza tym mialem angielska wersje. Czy zostalo
wypuszczone jakies nowe demo, czy to demo MP?


Screeny są z pełnej wersji gry....(edytuj posty):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 10:47, Ecko09 napisał:

> Co to za demo tak wlasciwie? :D Bo ja sciagnalem demo Timeshifta jakies dwa/trzy tygodnie
temu
> i nie rozpoznaje zadnego miejsca ze screenow, a poza tym mialem angielska wersje. Czy
zostalo
> wypuszczone jakies nowe demo, czy to demo MP?

A może to już pełna wersja? :>

Premiera gry odbyła się 15 listopada...ale ja zamówiłem wcześnie pre-order i dostałem 14:D Superowa gierka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:11, 88Bonzo napisał:

> Mam problem. Zainstalowałem demo, ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty (GF 7900 GS)
i włączyłem
> demo. Podczas ładowania (tego drugiego, nie wiem, jak się nazywa) komputer się resetuje.
Czy
> wy też tak mieliście?
> Windows XP, IC2D E6300, 1 GB RAM, GF 7900 GS (sterowniki z 5.11.2007)

Mnie też wywalało, zainstalowałem te sterowniki http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.04_pl.html
- i zadziałało :) Sterowniki spod tego linku to beta ale chociaż gra śmiga :) więc może spróbuj.
PS. też mam 7900GS :]


Sterowniki w wersji beta są potrzebne tylko do starszych kart bo na GF8800 GTS już wystarcza najnowszy(niedawno wprowadzony) sterownik.....Pytajcie śmiało...postaram się odpowiedzieć na pytania związane z grą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się....przeszedłem grę....wciąż buzuje we mnie adrenalina i musze powiedzieć, że to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem...ale ma jeden minus...można przejść w 4 dni gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:45, Pietro90210 napisał:

No i stało się....przeszedłem grę....wciąż buzuje we mnie adrenalina i musze powiedzieć, że
to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem...ale ma jeden minus...można przejść w 4 dni gry...


Nie jest aż tak źle :P HL2EP1 = 4h, HL2EP2 = 7h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem jakąś godzinkę temu grać w pełną wersję, którą kupiłem. Póki co mnie nie zawodzi choć szczerze powiem, że demo było superekstramega, potem zagrałem w Cod4 a teraz ta sama misja z dema już taka nie jest :P Ale dalej fajnie odpręża, fajnie się gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować