Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Elvis Presley - czy zmarł?

30 postów w tym temacie

Wiele źródeł takich jak jego biografia, czy artykuły na wikipedia popierają plotki o śmierci króla, z drugiej strony jest wiele bardziej wiarygodnych historii na temat jego dalszych losów, np. "Faceci w czerni", czy artykuły na Nonsensopedi.

Wyraźcie swoje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:09, Shelazar napisał:

Wiele źródeł takich jak jego biografia, czy artykuły na wikipedia popierają plotki o
śmierci króla, z drugiej strony jest wiele bardziej wiarygodnych historii na temat jego
dalszych losów, np. "Faceci w czerni", czy artykuły na Nonsensopedi.

Wyraźcie swoje opinie.

Opierasz się o nonsensopedie? To jest encyklopedia humoru, a nie jakiejś tam naukowej wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:13, Shelazar napisał:

Ojej... no ale jeszcze "Faceci w czerni"...

Mówisz o tym filmie sajens-fikszyn? Jeśli tak, to
...
OMG :d

[8] -> a liczyłeś, ile na świecie jest świetnych sobowtórów Elvisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:17, Sth`Devilish napisał:

Przeniósł się w czasie o 200 lat bo nie mógł znieść myśli, że przyjdzie mu żyć w czasach,
kiedy króluje badziewne pop i techno... :)



To jak wytłumaczysz to, że pół Ameryki widziało go jak kupował banany w sklepie? (w CDA czytałem a mam z tego roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:20, Shelazar napisał:

> Przeniósł się w czasie o 200 lat bo nie mógł znieść myśli, że przyjdzie mu żyć w
czasach,
> kiedy króluje badziewne pop i techno... :)


To jak wytłumaczysz to, że pół Ameryki widziało go jak kupował banany w sklepie? (w CDA
czytałem a mam z tego roku)

Wyczytałeś to w,, na luzie ,,? Bo nie przypominam sobie aby CDA pisało jak Elvis kupuje banany... Po za tym jak już to jest pełno fanatyków i oszustów ubierających i starających się wyglądać jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2008 o 21:20, Shelazar napisał:

To jak wytłumaczysz to, że pół Ameryki widziało go jak kupował banany w sklepie? (w CDA
czytałem a mam z tego roku)


A ja go widziałem w Mam talent :) I to nawet kilka razy. Polecam wybrać się na zlot Elvisów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a jeśli napisaliby w CDA, że Kaczyński to najlepszy prezydent Polski od lat, to też byś uwierzył? On też pewnie kupuje banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany... Durniejszego tematu od dawna nie widziałem:D Naprawdę opieranie się o Facetów w Czerni, Nonsensopedię, Na Luzie i facetów w przebraniach Elvisów, powinno... trafić na Nonsensopedię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:20, Shelazar napisał:

To jak wytłumaczysz to, że pół Ameryki widziało go jak kupował banany w sklepie? (w CDA
czytałem a mam z tego roku)

Ta, pół Ameryki było w tym sklepie?...
-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:40, wojtek2222 napisał:

Rany... Durniejszego tematu od dawna nie widziałem:D Naprawdę opieranie się o Facetów
w Czerni, Nonsensopedię, Na Luzie i facetów w przebraniach Elvisów, powinno... trafić
na Nonsensopedię:)


Zgadzam się w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu jakaś prowokacja? ;P Ale ubawić się troszkę można było ;) Ale koniec OT mnie przyznam szczerze, że nie obchodzi czy on żyje czy nie żyje. Nie interesowałem się nim nigdy (wiedzieć to wiem o nim itp, ale nardziej w jego historię się nie zagłębiałem), a słucham Rocka, a to nie ma chyba z Rock and rollem nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prowokacja (a wszystko na to wskazuje), to marny los czeka Shelazara, w krainie BANanów (może spotka tam Elvisa?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować