Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Kurde, przez całą Majówkę chodziłem spać koło 2-3 nad ranem i wstawałem koło 10. Chciałbym tak na codzień - to jest o niebo lepsze niż 23-7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Róznie, ale przeważnie po północy, jak jest szkoła i koło 1-2 jak jest weekend. W sumie to troche niedosypiam, ale nie moge wyrobić ze wszystkim w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku do piątku tradycyjnie o 23.05 - po szkle Kontaktowym.
W weekend jak nie ma żadnego filmu a ja jestem padnięty to 22.00...jeśli jest co oglądać, albo grać -> 00.05:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22-23 to na tygodniu a w weekendy, święta i zbliżające się wakacje xD to do 1-3 w nocy ( zależy czy jest coś ciekawego do roboty ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja między 23.00 - 01.00 na tygodniu a weekendy między 00.00 - 02.00 ;) Wielkich różnić nie ma ale taki już mam tryb życia. Prawie nigdy się wysypiam, odeśpię to w wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie chodzę spać ok. 23. Pewnie mógłbym chodzić nawet o 4 rano, ale gdy nie wyśpię się przynajmniej 8 godz. jestem półmartwy... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj w tygodniu to 23.00 jeszcze się uczę w łóżku, a w weekend prawie o tej samej godzinie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę spać przeważnie o 1:00 ( dni powszednie ).W weekendy podobnie, chociaż jak oglądam Canal + Film to często zostaję przed telewizorem ... do rana ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować