Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Chodzę spać 24 najpóźniej o 2 - później już chyba nie ma sensu :D Wstaję 6-7 nad ranem. Niektórzy mogą się dziwić jak można tak krótko spać, ale ja juz się przyzwyczaiłem do takiego trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak jest co robić lub jest w co grać to często siedze do 4-6 a jak nic nie ma doroboty to jakiś filmik do obejrzenia w TV i spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wakacje to z tym akurat różnie bywa :) Przeważnie chodzę spać tak koło 2... Najgorsze jest to, że rano prawie zawsze nie mam oczu, ale wcześniej i tak nie zasnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja to NM z krwi i kości jestem :P Spać idę (zasypiać to nie wiem kiedy...) w okresie od 2-6 i to przeważnie bliżej 6... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom! ja mimo że pracuje w tygodniu i musze wstawać o 5.30 rano też kłade sie nie wcześniej niż o 2 w nocy. Człowiek tak sobie siada przy PC troche tego obejrzy, tego posłucha tu pogada i czas tak zlatuje że to nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zazwyczaj szybko zlatuje w tedy jak trzeba się wczęśniej położyć bo rano do szkoły lub do pracy :). Po na weekendzie to noc wolno leci ;)

A co do tematu to zazwyczaj teraz w wakacje to o 2 chodzę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest rok szkolny to chodzę spaćo godzinach od 23:00 - 00:30 aż minie Hyper Classic Hehehe:D A tak w Wakacje to najwcześniej po 23 a najpóźniej to nawet 8:00, bo cały ten czas to przpykam na graniu, i nie musze sie martwić rodzicami bo w końcu to mój komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:11, Probos napisał:

Ostatnimy czasy, czyli w wakacje, koło 4 nad ranem ;) Później ciężko jest mi wstać :P A podczas
roku szkolnego, to max siedzę do 22.

Ja podobnie :).

Ale muszę zmienić nawyki, bo wolałbym wstawać koło 9.00, a nie 12.00 - 13.00 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czasem musi człowieka dobić, siedzimy sobie do 4 nad ranem, kładziemy sie spać i pół dnia już mamy z nami bo sie nam nie chce rozstać z miękką poduszką, i sie budzimy to 5 godzinie i już ledwo widzimy na oczy :) A wyobrażcie sobie iść o takiej porze spać i na 8 rano do szkoły :O Boże ledwo bym do szkoły doszedł a w klasie to jużbym gwoździa na ławce przybił :) Ale co tam w końcu komputery i gry to nasza pasja ( przynajmniej w większości z nas ) i co tu zrobić?? :) To tak jakbyśmy chcieli żucić palenie nałogowe, też bo chwilce bez wypalonego paiperosa czujemy sie zdenerwowani, tak samo jest z nami, a przynajmniej ze mną. Trudno mi jest czasem oderwać się od kompa :) Ok koniec Offtopicku, torche sie za bardzo rozkręciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega probos, z tym że idę spać zazwyczaj o 3:28 (wczoraj też). Dziwna godzina, ale na mnie działa jak magnes. Bo wiem, że za 2 minuty już w pół do, a o 4 już świta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:28, Krystian-03 napisał:

/.../

Jakiego oftopu, na temat było :P. Ja podczas roku szkolnego staram się kłaść koło północy, nie później. Ale czasem zdarza się włączyć grę "na chwilkę" o 22.00 i skończyć grać koło drugiej. Nienawidzę takich momentów, mimo iż gra się miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból ja też czasami w czasie roku szkolnego lubie sobie czasem gierke odpalić i kończy sie to najcześciej niedobudzeniem gdy budzik zadzwoni i czas sie do szkoły szykować i zawsze jak ide do szkoły ( niedaleko, 400m ) to np ide na 8:00 to wstaje o 7:30 i zawsze nie mam czasu na śniadanie, ryzykuje to tymi kilkoma minutami spędzonymi w cieplutkim łużeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować