Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LG zaprezentuje "najcieńszy monitor na świecie" na targach CES

27 postów w tym temacie

Miałem kiedyś stary monitor CRT LG i po miesiącu poszedł do naprawy. Nagrywarka CD LG dokładnie kilka dni po końcu 2 letniej gwarancji odmówiła posłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizor LCD wyposażony w diody led? no to gratuluję takiej technologii, ciekawe ile będzie kosztować, jak już się zaadoptuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OLEDy to przyszłość. W każdym calu lepsze od LCD ;) poboru energii, kontrastu,trwałości, żywotności ;) , i są tańsze w produkcji ... ale jak kazda nowosc musi poprostu staniec , BTW, gdzieś widziałem już projektory obrazu coś al''a hologramy ze star warsa czy star treka, a tak nawiasem mówiąc jak by sie tak przyjzec Star Trekowi to wiele "futurystycznych i nie wyobrazalnych na tamte czasy" wynalazkow zostalo zaimplementowanych w prawdziwym swiecie , dziwne prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie mam zaufania do tej firmy :P

a z tym kontrastem to chyba trochę przesada... albo jest to dynamiczny ( czyt. marketingowy bełkot ) albo autor się pomylił....
a to że jest najcieńszy to nic takiego w sumie, ważne aby się nie psuł, i wyświetlał ładny obraz.
a tak w ogóle to jaka to matryca? pewno TN....

kolega Grubis ma rację :)
o tych wynalazkach ze Star Treka to nawet był kiedyś program na Discovery... taki np. telefon komórkowy :)
te projektory to widziałem jakiś filmik kiedyś na youtube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o,O niewiem co jest dziwnego w tej grubości. mój monitor (SyncMaster 152s) zmierzylem i ma 20 mm w najgrubszym miejscu xD dodam ze byl to jeden z tanszych monitorkow w 2003 roku bodajże ;p


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam zaufanie do LG. Gwarancja 0 bad pikseli przez pierwszy miesiąc. Po zakupie okazało się, że monitor ma bad piksel wymieniono na nowy ten drugi też miał bad piksel tylko w innym miejscu. Drugi raz już go nie wymieniałem bo miałem dosyć odsyłania go tam i z powrotem. Kolejnego od LG nie kupie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze Grubis radził bym się zapoznać bardziej z tematyką OLED zanim coś napisze. W szczególności mam na myśli, trwałość i żywotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grubis napisał zupełnie nie na temat... -.- możliwe że OLED to przyszłość tak ale to nie ma nic wspólnego z tym monitorem gdyż on ma podświetlenie z DIOD LED! a nie jakiś organicznych wymysłów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny monitor ale znając życie będzie za drogi na moja kieszeń .
a co LG to dla mnie super firma mam monitor lcd prawie 5lat i się nic nie psuje tak samo jak z ich nagrywarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh drodzy newsmani. Trochę więcej info... Czy będzie wyposażony w HDMI, wejścia pod TV''ka, ile będzie miał cali. A co do monitora. Mam złe przeczucia że monitor ten będzie bardzo wrażliwy na wstrząsy i ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować