Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"100% mocy Xboksa 360" w nowym Red Faction

103 postów w tym temacie

Ee z tym wymienianiem PC co kilka lat. To zależy jak się na to patrzy.
Jeżeli komuś zależy tylko na tym żeby gra chodziła to może i nawet 3 lata bez upgarde.(wyjątek GTA IV bo ta gra raczej na 3 letnim kompie nie pójdzie)

Ale jeśli są tacy ludzie którzy wszystko chcą w full detalach to muszą zmieniać co rok zawsze jakąś część.

Ja mam skromnego kompa i nowe gierki mi na nim chodzą a full detale mnie nie interesują. Jak gram na minimalnych to przynajmniej o spadki nie muszę się martwić a gra tak brzydko nie wygląda. Szczególnie Far Cry 2 na minimum prezentuje się dość dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:03, SoundWave napisał:

> Po pierwsze,Chciałbym zobaczyć, jak na twoim trzylatku śmiga wychwalany przez PCciarzy

> (święty gral PC, no bo przecież Baldurs Gate za brzydkie) Crysis, synku. Logika
wciąż
> żywa?
Nie wiem jak bo nie mam. Zwykle shootery malo mnie interesuja ;] Jakos na moim 3 latku
moglem grac nawet w wydane niedawno Left 4 Dead bez spadkow FPSow wiec twoja logika mozna
sie najwyzej podetrzec.

> Po drugie, intensywnie grałem na PC przez ok. 10 lat, parę lat temu zmieniłem orientację.

I tutaj dluuugo ZIEEEEEEEEEEEEEWAAAAM. Co mnie obchodzi ile lat grales na PC skoro pojecie
o PC gamingu masz male?

Wybacz, ja patrzę z perspektywy stabilnych psychicznie ludzi, którzy grają nie dlatego, że nie mogą przestać, ale grają 4fun. Proszę, rozwiń pojęcie "gaming", bo nie rozumiem, jak można "grać" i grać.

Dnia 04.01.2009 o 16:03, SoundWave napisał:


> Po trzecie, chodziło mi o absurd typu "gra to grafika", ja się wychowałem na trochę
innych
> grach, gdzie pixele zmuszały do ruszenia wyobraźni. Teraz dziesięcioletni "gracz"
dostaje
> orgazmu na widok Crysisa i wyśmiewa konsole nie znając nawet bibliotek (ot, chociażby

> ps2).
Ja wysmiewam ludzi, ktorzy gadaja glupoty jak "na pc trzeba wymieniac karte graficzne
co rok".
O czekaj, to bedziesz ty!


Mam znajomych, miłośników i fanów PC, to, że Ty masz trzylatka wcale mnie nie interesuje, bo widzę ludzi, którzy kupują byle gówno by te kilka fps podciągnąć . Może przespałeś przeskok DX9 na DX10? jeden koleś kupował w tym samym roku karty graficzne za spore pieniądze. Jeżeli nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz, błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:17, Daronk napisał:

> > Po pierwsze,Chciałbym zobaczyć, jak na twoim trzylatku śmiga wychwalany przez
PCciarzy
>
> > (święty gral PC, no bo przecież Baldurs Gate za brzydkie) Crysis, synku. Logika

> wciąż
> > żywa?
> Nie wiem jak bo nie mam. Zwykle shootery malo mnie interesuja ;] Jakos na moim 3
latku
> moglem grac nawet w wydane niedawno Left 4 Dead bez spadkow FPSow wiec twoja logika
mozna
> sie najwyzej podetrzec.
>
> > Po drugie, intensywnie grałem na PC przez ok. 10 lat, parę lat temu zmieniłem
orientację.
>
> I tutaj dluuugo ZIEEEEEEEEEEEEEWAAAAM. Co mnie obchodzi ile lat grales na PC skoro
pojecie
> o PC gamingu masz male?

Wybacz, ja patrzę z perspektywy stabilnych psychicznie ludzi, którzy grają nie dlatego,
że nie mogą przestać, ale grają 4fun. Proszę, rozwiń pojęcie "gaming", bo nie rozumiem,
jak można "grać" i grać.

Dnia 04.01.2009 o 18:17, Daronk napisał:

>
> > Po trzecie, chodziło mi o absurd typu "gra to grafika", ja się wychowałem na
trochę
> innych
> > grach, gdzie pixele zmuszały do ruszenia wyobraźni. Teraz dziesięcioletni "gracz"


>>dostaje
>orgazmu na widok Crysisa i wyśmiewa konsole nie znając nawet bibliotek (ot,
chociażby

Dnia 04.01.2009 o 18:17, Daronk napisał:

>
> > ps2).
> Ja wysmiewam ludzi, ktorzy gadaja glupoty jak "na pc trzeba wymieniac karte graficzne

> co rok".
> O czekaj, to bedziesz ty!

Mam znajomych, miłośników i fanów PC, to, że Ty masz trzylatka wcale mnie nie interesuje,
bo widzę ludzi, którzy kupują byle gówno by te kilka fps podciągnąć . Może przespałeś
przeskok DX9 na DX10? jeden koleś kupował w tym samym roku karty graficzne za spore pieniądze, bo na początku kupił zwykłą, później tą "super" DX10.
Jeżeli nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz, błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:17, Daronk napisał:


Mam znajomych, miłośników i fanów PC, to, że Ty masz trzylatka wcale mnie nie interesuje,
bo widzę ludzi, którzy kupują byle gówno by te kilka fps podciągnąć . Może przespałeś
przeskok DX9 na DX10? jeden koleś kupował w tym samym roku karty graficzne za spore pieniądze.
Jeżeli nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz, błagam.

Hahahaha, co mnie obchodzi co twoje znajomki kupuja i czy kupuja byle gowna? Daj im podpowiedz- NIECH NIE KUPUJA GOWIEN!. To nie wina PCtow, ze ludzie, ktorzy nie maja pojecia o hardwarze kupuja badziewia- to wina userow. Tak samo mnie nie obchodzi jakis facet, ktory wydaje sporo kasy na karty graficzne. A dlaczego nie? Bo to zbedne, jego wina.
Moj komp kupiony w 2005 z dokupionym RAMem za 70zl jest w stanie udzwignac gry zrobione pod koniec 2008. To, ze twoje znajomki nie potrafia takiego kompa zlozyc za rozsadna cene malo mnie obchodzi. Placz wiecej.


Edit bo widze, ze gadam z kims kto ma nierowno... Najpierw naucz sie odpowiadac, potem naucz sie odpowiadac bez potwarzania sie, a nastepnie naucz sie edytowac. A przed tym wszystkim- zacznij myslec. Dopiero wtedy pisz posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są te wojny fanowe. Ja osobiscie gram od lat na komputerze i na dniach bede w stanie w koncu odlozyc na HD telewizorek, PS3 oraz regularne gierki i filmy na BD. Smieszy mnie zacietrzewienie PC-towcow na przestrzeni lat, bo taka wojenka do niczego nie prowadzi. Sam namietnie cisne w COD4, L4D, CoH + wiele innych (poza wymienionymi) multiplatformowych casuali na moim poczciwym x1950. Ba mam nawet Crysisa na ktorego wydalem ponad 100 zl. I jakos nie sapie o wyzszosci PC-ta nad konsolami i na odwrot. Lubie to i tamto, wiem ze hardcorowcy z natury wybieraja PC-ty (wystarczy porownac umiejetnosci L4D czy COD4 na klocu i na PC - roznica ogromna), ale szanuje rynek odbiorcow i nie podniecam sie zwiekszona rozdzielczoscia i dalszym zasiegiem siedzacych, zgarbacialych fps-whores...

W tym wszystkim najwiekszym paradoskem jest dzialanie nVidi i ATI. Przy calej padaczce growej, gdzie przez dwa lata wyszedl raptem Crysis i STALKER jako teoretycznie jedyne tytuly, ktore trzymaja mnie jeszcze przy PC, te firmy NADAL produkuja masowo karty tworzac ich przynajmniej dwie generacje w ciagu roku! Rynek zbytu czyli my musi byc naprawde zacietrzewiony i zaslepiony na to co sie dzieje z naszą platformą. Wystarczy przypomniec sobie lata 2004-2005 gdzie PS2 oraz Xbox byly wrecz miazdzone co rusz wychodzacymi HL2, Doom 3, Far Cry, badz tez obdarowywane slabymi ripp-off''ami.

Reasumujac: ogarnijcie sie, bo zachowanie czlowieka ktory sila i perswazja chce przekonac badz tez pokazac wyzszosc jednej konsoli nad druga nie jest godne by uznac go czlowiekiem cywilizowanym. Kazdy lubi to co chce i nie ma sensu przekonywac go do swojej racji. Tak jak mnie przekonywac do mysli ze mam grac w FPS-y i RTS-y na padzie. :]

PC - RTS, FPS, 2 w miare porzadne excl. PS3 i X360 - cala reszta... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:00, shinigami napisał:

Zły dzień kolega dziś miał? O dziwo Twój wiele wnoszący do tematu post świetnie
opisuje Twoja sygnatura, więc nie muszę dodawać nic ponadto.


Widzisz, jesteś fanboyem PC.
Jedziesz po fanboyu konsoli (nie ważne jakiej).
Podajesz argumenty, które nie mają ŻADNEGO przełożenia w rzeczywistości (wystarczy je odwrócić i działają na Twoją niekorzyść).
Ja jednak nie do tego piję.
Nie obchodzi mnie to, co jest droższe, co łatwiejsze w obsłudze, kłóćcie się ile chcecie w tym zakresie jeśli tak lubicie.

Ale teksty w stylu "Widzisz, wystarczy mieć głębsze pojęcie o swoim sprzęcie i zarabiać na siebie a nie żerować na opiekunach czy bóg wie czym jeszcze." świadczą tylko o tym, że w rzeczywistości traktujesz wszystkich, którzy mają odmienne od Twojego zdanie jak śmieci, które nie mogą mieć racji tylko dlatego, że się z Tobą nie zgadzają.

PS. I tak, zanim mnie wyzwiesz od idioty, czy nieznającego się na temacie - miałem PC wtedy, kiedy jeszcze montowano napędy dyskietek 5", a CD-ROM było ciekawostką rodem z sci-fi, legendą z zachodu z ust wujka. Od tamtej pory do dzisiaj nieprzerwanie mam w domu komputery i do tego, uwaga, konsolę obecnej generacji. Sam składałem kilka komputerów, sam wybierałem podzespoły do mojego lapka.
I nie, nie osiągniesz w GTA4 identycznego poziomu grafiki przy identycznej cenie sprzętu PC i X360 (mowa oczywiście o jednakowej rozdzielczości).
Ale co to zmienia w temacie o Red Faction? Oczywiście że nic. Lecz jakże to jest piękny pretekst do tego, by kogoś określić "żerującym na opiekunach", czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika w Baldur''s Gate II jest ładna wię wcale was nie rozumiem. ;) Ludzie po co się kłucicie? :P

PS. Rada dla PC-towych fanbojów: nie wymieniajcie Crysisa jako czołowego tytułu na PC błagam was. Tyle grywalnych "ekskluziwów" na PC, no ale one przecież mają gorszą grafikę od Crysisa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się spodziewałem wojny Fanatyków Xboxa i PS 3, których ostatnio jest najwięcej, a tu proszę. Fanboye PC się odezwali udowadniając swoją wyższość *_*. Niesamowite. Normalnie powinni stworzyć program na Discovery o życiu przeciętnego Fanboy''a byłby hitem... ;]

PS. Od siebie dodam, że Red Faction 3 nie wygląda na taką, żeby pożerać 100% mocy Xboxa 360... Następna gra twórców RF też będzie wykorzystywać 100% mocy Xboxa i może PS 3... lol.. I tak w kółko... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:12, Mrocz napisał:

Ja tu się spodziewałem wojny Fanatyków Xboxa i PS 3, których ostatnio jest najwięcej,
a tu proszę. Fanboye PC się odezwali udowadniając swoją wyższość *_*. Niesamowite

Po tym jak inni fanboye probowali opowiadac opowiesci z 4 liter jak to kompa trzeba ulepszac co rok. TRZEBA. CO ROK. BEZ WYJATKU.
Ale na glupoty swoich ziomkow sie przymyka kaprawe oczka, bo wiadomo, ziomale, sami swoi, brofist itd ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:28, Furrbacca napisał:

>
Ale teksty w stylu "Widzisz, wystarczy mieć głębsze pojęcie o swoim sprzęcie i zarabiać
na siebie a nie żerować na opiekunach czy bóg wie czym jeszcze." świadczą tylko o tym,
że w rzeczywistości traktujesz wszystkich, którzy mają odmienne od Twojego zdanie jak
śmieci, które nie mogą mieć racji tylko dlatego, że się z Tobą nie zgadzają.


O! Uwielbiam takich jak Ty. Najlepiej załóż inny temat i pisz tam w 2 osobach próbując się ze mna kłócić, psychoanalityku ty mój. Bo widisz, nie mam pojęcia o czym powyżej mówisz. Doprawdy. Klnę się na moc Posępnego Czerepu.

Zresztą, nie interesuje mnie to co myślisz... chcesz wiedzieć czemu? :)

Ale jakbyś nagle miał do powiedzenia coś z sensem i na temat to zapraszam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj taak, już ja to widzę.
Czy powinienem się w takim razie dziwić, że GoW nie wykorzystuje tych 100% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:21, SoundWave napisał:

>
> Mam znajomych, miłośników i fanów PC, to, że Ty masz trzylatka wcale mnie nie interesuje,

> bo widzę ludzi, którzy kupują byle gówno by te kilka fps podciągnąć . Może przespałeś

> przeskok DX9 na DX10? jeden koleś kupował w tym samym roku karty graficzne za spore
pieniądze.
> Jeżeli nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz, błagam.
Hahahaha, co mnie obchodzi co twoje znajomki kupuja i czy kupuja byle gowna? Daj im podpowiedz-
NIECH NIE KUPUJA GOWIEN!. To nie wina PCtow, ze ludzie, ktorzy nie maja pojecia o hardwarze
kupuja badziewia- to wina userow. Tak samo mnie nie obchodzi jakis facet, ktory wydaje
sporo kasy na karty graficzne. A dlaczego nie? Bo to zbedne, jego wina.
Moj komp kupiony w 2005 z dokupionym RAMem za 70zl jest w stanie udzwignac gry zrobione
pod koniec 2008. To, ze twoje znajomki nie potrafia takiego kompa zlozyc za rozsadna
cene malo mnie obchodzi. Placz wiecej.


Edit bo widze, ze gadam z kims kto ma nierowno... Najpierw naucz sie odpowiadac, potem
naucz sie odpowiadac bez potwarzania sie, a nastepnie naucz sie edytowac. A przed tym
wszystkim- zacznij myslec. Dopiero wtedy pisz posty.



Skoro cię nie obchodzi, to po cholerę odpowiadasz na moje posty? idiota.
Jeżeli jako argument w tej dyskusji wykorzystujesz to, że przycisk "edycji" mylę z "odpowiedzią", to potwierdzasz tylko swój skrajny i głęboki idiotyzm. Nie zamierzam wykorzystywać swojego mózgu więcej, ponieważ widzę, że nie masz szans na pojęcie choć ułamka tego, o czym teraz piszę. I nie odpisuj, bo widzę, że reprezentujemy inny poziom (taaaak, napisz, że ja niższy poziom, a ulżyj sobie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2009 o 20:06, Daronk napisał:

Skoro cię nie obchodzi, to po cholerę odpowiadasz na moje posty? idiota.

Hyhyhy, a czemu ma mnie obchodzic to, ze twoje znajomki i ty nie mozecie zlozyc dobrego kompa i, jak sam przyznales, kupujecie gowna?
To nie jest argument na to, ze trzeba karty graficzne zmieniac co rok- to jest argument na to, ze mam do czynienia z ignorantem ;] Czytanie ze zrozumieniem sie klania

Dnia 04.01.2009 o 20:06, Daronk napisał:

Jeżeli jako argument w tej dyskusji wykorzystujesz to, że przycisk "edycji" mylę z "odpowiedzią",
to potwierdzasz tylko swój skrajny i głęboki idiotyzm.

Wlasciwie to uzylem innych argumentow, ktorych jakos do tej pory nie mozesz zrozumiec. Myslales, ze wybronisz sie jesli powiesz, ze masz znajomych, ktorzy pojecie o PCtach maja takie jak ty.

>Nie zamierzam wykorzystywać swojego mózgu więcej
Wiecej? A wykorzystales choc raz w tym temacie?


Hej Mrocz, podziwiaj konsolowych fanboyow, ktorzy wyzywaja ludzi od idiotow! A "z jakim przystajesz, takim sie stajesz" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij do wiadomości SoundWave, że staram się tępić jakiekolwiek przejawy fanatyzmu platformami. Nie da się ukryć trochę przeginasz z atakami. Ale nie wypisałem twojego imienia, że to bezpośrednio do ciebie. Pisze do wszystkich, także tych po drugiej stronie barykady... Jeżeli jednak dalej uważasz, że jestem stronniczy w tym bez sensownym i dziecinnym konflikcie to się grubo mylisz.

Co do przysłowia... Nie ja tu przystaje z fanboyami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:36, Mrocz napisał:

Przyjmij do wiadomości SoundWave, że staram się tępić jakiekolwiek przejawy fanatyzmu
platformami.


Uuu, cos ci kiepsko idzie, obronco ucisnionych. Widocznie sam tani kostium super-bohatera to za malo, zeby cokolwiek zdzialac, bo jedyne co do tej pory osiagnales to "napisze, ze wiecej tu fanboyow PCta, ale im pokaze, hurrr durrr!".
Mala wskazowka- smianie sie z ludzi, ktorzy gadaja, ze karty graficzne trzeba co rok wymieniac i wytykanie im, ze to nieprawda i ze komp spokojnie moze sluzyc kilka lat to nie przejaw fanboyizmu- takie sa fakty.
To, ze sa ludzie, ktorzy nie potrafia skladac kompow to naprawde wzruszajace, wyciskajace lzy i w ogole, ale sa tez ludzie, ktorzy nie potrafia wiazac sznurowek ale na ich podstawie nie wyciagam wniosku, ze reszta ludzi tez tego nie potrafi i ze jest to niemozliwe.
Ale tak to juz jest- udowodnij komus, ze sie myli- atakujesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho :P

Przestańcie się żreć w każdym temacie o X360 czy PS3 ;) Ważne jest, aby mieć maszynkę, na której można grać bez problemu w gierki, które uwielbiamy.

To chyba jest najważniejsze. A kłótnia, czy Red Faction 3 wykorzystuje 100 % czy 70% nie ma sensu, bo to wiedzą tylko programiści, którzy jak zwykle obiecują gruszki na wierzbie i na prawdę nie jesteśmy w stanie obiektywnie stwierdzić ile tej mocy wykorzystuje na prawdę.

A PC, moim zdaniem, jest najtrudniejszą platformą dla gracza na rynku biorąc pod uwagę liczbę części, jaką mamy do wyboru, żeby go sobie poskładać. Trzeba być niezłym specem od konfiguracji, żeby wziąć pod uwagę wszystkie kruczki sprzętowe i nie dać się nabrać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO kazdy przejaw walk fanboyowch powinien byc surowo karany przez moderatorow :S Potem wychodza takie buraczki ktore potrafia sie flamowac przez 3 strony czego przyklad mamy powyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze maja tu byc komentarze do newsa "100% mocy Xboksa 360" w nowym Red Faction", a nie wzajemne klotnie, oskarzenia i obrazanie sie. Jesli bedzie sie tak nadal dzialo to posypia sie ostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... Masz 3 letni komputer i piszesz, że jest super bo nie musiałeś go apgrejdować przez te 3 lata. Twierdzisz przy okazji, że konieczność apgrejdowania jest mitem więc nie to wadą PC... No tak, tylko, że xbox360 też ma 3 lata i też nikt nie musiał go apgrejdować, a gry wyglądają na nim na pewno lepiej niż na twoim sprzęcie... Więc jaki to argument?

PS. możesz napisać specyfikację tego twojego potwora i ile na niego te 3 lata temu wydałeś? Bo na moim 2-letnim kompie(Athlon 4600 x2, GF8600 i 2GB RAM) nowe gry chodzą co najmniej różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować