Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatki do F.E.A.R.-a "odstraszyły część fanów"

25 postów w tym temacie

Cóż... Extraction Point jest krótszy (tylko bodaj 6 interwałów) ale moim zdaniem warto zagrać... Tam chodzi o ratowanie własnego tyłka...
Perseus Mandate? Gra innym bohaterem i tyle...

Jeżeliby kupować oddzielnie, tylko EP, jeżeli oba to tylko w Złotej Edycji...
Mnie osobiście dodatki nie zraziły, tylko zaostrzyły apetyt na F.E.A.R 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dodatkach się czytało. Z tych dwóch najbardziej do gustu graczy nie przypadł Perseus Mandate z tego co mi wiadomo. Nie grałem jeszcze w FEAR, ani w dodatki, ale mam zamiar to nadrobić. Ciekawy jestem czy mnie też odstraszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanów nie odstraszyły dodatki tylko nadmierny schematyzm lokacji. I trudno się dziwić, jak długo można chodzić po pustych magazynach itp. Tylko, że w dodatkach akurat ten element doskwierał najmniej, ponieważ były krótsze od podstawki. Zostały wydane jednak po podstawce, więc... odgrzewane kotlety smakują średnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extraction Point był najmroczniejszy. Ale jak nie biorą pod uwagę Extractiona i Perseusa... To kumpel [i kumpela] będą żyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za dublowanie postów, chodziło mi o kumpla i kumpeli z "jedynki" bo w Extraction Point to wiadomo co się z nimi stało. ;] Nie będę lepiej spoilerował. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, w dodatki nawet przyjemnie się grało, a sam Extraction Point był IMO mroczniejszy od podstawowej wersji.
Swoją drogą, jeśli nie uznają fabuły z tych gier, to ciekawe czy nasi dwaj członkowie drużyny (Holiday, i ta babka od analizy) wciąż żyją, i czy pojawią się w dwójce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto też dodać, że zanim Warner Bros. wykupił markę, stał się właścicielem Monolithu. Myślę, że zęby to oni jeszcze pokażą i to wcale nie FEAR-em 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki były tylko dobre, nie da sie ukryć że łażenie 3 razy po tych samych ponurych, szarych lokacjach potrafi dobijać bardziej niz elementy horroru w grze :)
No i niespodzianka na koniec w drugim dodatku, dobijała jan nic:)

Czy odciecie się od dodatków coś da? Zmienią się lokacje? Zobaczymy w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w zasadzie złe nie były, ich główną wadą był czas potrzebny do ich przejścia, gdybym na EP lub PM wydał z 5 dych to klął bym niemiłosiernie bo paru godzin zabawy to spodziewam się po grach CI za 2 dychy, a nie kontynuacji uznanej już strzelanki ale, że zapłaciłem za oba dodatki mniej niż 35zł, to myślę że był to dobry interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować