Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia tytuły biorące udział w Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży Gier Komputerowych!

15 postów w tym temacie

CD Projekt

Byliście grzeczni w zeszłym roku? Tak? (Nie? To… trudno;). Czas najwyższy zainstalować kosmiczne karty graficzne, siedemnastordzeniowe procesory i tryliony RAMu, które dostaliście od Mikołaja.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt ujawnia tytuły biorące udział w Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży Gier Komputerowych!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie najlepszy gry mają tylko -30%, a nie 50 :/ CDP - moglibyście podać finalne ceny, a nie tylko procent obniżki - co to ja mam cennik w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Space Siege! haha fajnie... dla mnie, świetna okazja, żeby mieć premierowe pudełko. Niby gra nie jest nadzwyczajna, ale za taka cena? I do tego Settlers za 2 dychy... chyba zrobie w koncu jakies zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Age of Empires III za 20zł - biorę. Może zainteresuje się także jakimś Golden Horde czy Fate of Hellas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:56, Pawłek napisał:

Wybór jest ogromny, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

No to się troszkę pomyliliście... Gdzie Sam & Max?

Właśnie? Przecież to klasyk :D. Przy nich zawsze się uśmieję do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo zacząłem przeglądać zestaw "hitów", a już wyłapany babol. Po kliknięciu na Stalkera: CS wyskakuje obniżka -50%, a na stronie głównej -30%. To ile w końcu? Wygląda po cenie, że -30%, ale warto poprawić, bo po co chętnych do zakupu drażnić. To samo przy Wieśku, DMC, Flatout, FM 2009 i paru innych jeszcze. Ech... ;/.

Parę tytułów jest dużych i zacnych, ale jak na wyprzedaż noworoczną to tak sobie, bo na palcach jednej ręki można zliczyć te naprawdę warte uwagi. Ale skoro wyprzedaż to wiadomo, sprzedajemy to co nie zeszło + magnesy na klientelę. Niektóre z tych tytułów przemknęły też przez "super ofertę wydawania wPLNów" i dalej tam kwitną. Widocznie cieszyły się nikłym zainteresowaniem, skoro dalej się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście kolejny raz w chu** przygrali i to tak zdrowo. Jak zwykle Wiesiek, już chyba wszyscy mają Wieśka, nawet Ci co go nie lubią ani nie grają w niego. O tytułach konsolowych nie wspomnę bo żal i bida. Jednym słowem wystawili to co im zalegało i nie schodziło. That''s why I prefer allegro.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować