Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt - ostatni dzień prezentacji gier

35 postów w tym temacie

No w końcu koniec. Zróbcie bardziej sensowne promocje, bo takie ceny są już zwykle normalką w większości sklepów internetowych. A przynajmniej nie zachwycalibyście się jak nie ma nawet czym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rozśmieszyło mnie to "Wszystko, co dobre, szybko się kończy." ... ;D
Tyle newsów było, ale ten to trochę kpina. Po jednym zdaniu opisać gry z promocji, o której wspomina się już któryś dzień? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najzabawniejsze w tej promocji jest to, że linki przekierowują nas do Empiku. Serwisowi gram.pl trzeba zatem oddać, że potrafi z taką gorliwością promować nie tylko CDP, ale nawet swojego konkurenta. Podziwu godna... eee... brawura? Wyobrażacie sobie żeby jakiegokolwiek innego sprzedawcę, było stać na równie wielką samokrytykę? Bo ja nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trąbiliście tak usilnie więc z ciekawości zajrzałem i co zobaczyłem? World in Conflict za 50 PLN, grę którą chyba jeszcze w 2007 kupiłem za jakieś 70 zł w jakimś internetowym sklepie po czym tak ze 3 miesiące temu opchnąłem ją na allegro za 4 dychy. Wyprzedaż - sredaż, postarajcie się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja cos napisze. Czekałem z moimi wpln i czekałem az w koncu wszystko upadło inadal są tam biedne same samiutkie... i czekają na jakaś gre... i chyba sie nie doczekają ;]
Miały byc gry za wpln i co i nic.. by mogli wymienic te wpln na ZŁ 100 wpln to 50 zł i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak konsekwencji w tej całej wyprzedaży, na głównej stronie przy screenie pudełka z niektórymi grami jest 30%, po kliknięciu na link pojawia się 50%, nie wiadomo w końcu według czego liczyć. Do tego ceny po przeliczeniu są jeśli nie takie same to bardzo blisko lub czasem nawet wyżej niż ceny u innych sprzedawców.

"Numer" z wPLNami się nie udaje, tutaj też nie za wesoło jest. Jedno co tu potrafią to ściemniać klienta.
"Wszystko, co dobre, szybko się kończy." to prawda, ale w żadnym razie nie dotyczy to tej farsy.

Chester001 ja ostatnio nawet dwóch gier tutaj nie zarejestrowałem bo nie widzę w tym żadnego sensu. Dla wPLNów nie ma po co, ewentualnie tylko po to żeby się pochwalić komuś ile mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy mysliscie ze to koniec takich newsow ? to sie grubo mylicie, ja stawiam na conajmniej 2-3 w tygodniu, ze ta WIELKAAAAAA wyprzedaz trwa i trwa w najlepsze i, ze gry schodza jak swieze buleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie będą schodzić jak świeże bułeczki, bo mało kto czyta komentarze, jeszcze mniej osób zadaje sobie trud przeanalizowania cen i porównania ich u innych sprzedawców, a jeszcze mniej może oprzeć się krzykliwej reklamie, pełnej kolistych kształtów (podstawowy chwyt reklamowy) oraz krzykliwych kolorów. Ze swej strony życzę CDP i gram powodzenia w takich akcjach, ale nie wszyscy dadzą się złapać na lukrowaną otoczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co CD-P wyrabia to aż głowa mała, nie wiem czy taka forma promocji ma kogoś przekonać, ja osobiście stałem się na takie formy marketingowe i ślepy i głuchy - najzabawniejsze w tym dla mnie jest dzieło polskiej myśli marketingowej o cudownej nazwie cena sugerowana, i albo się nie znam albo ze mnie ciemny chłop jest niemniej jednak w żadnym innym miejscu poza granicami polski z takim wymysło-pomysłem nie dane mi było się spotkać - jedno jest pewne polak potrafi - i to w cudowny sposób.
W każdym sklepie cywilizowanej europy jeśli gra nie jest totalnym hiciorem to już po dwóch miesiącach cena danego tytułu leci o 20-30% w dół - jeśli zaś w czasie późniejszym dalej leci w dół podczas jakiejś promocji to nikt ale naprawdę nikt nie liczy danej ceny od owej SUGEROWANEJ, ale co tam - może za mało widziałem, za mało wiem.... Może po prostu nie mam racji.
Ja osobiście cenię moje pieniążki i co może się dla was wydawać dziwne nie będę kupował gier od CD-P dlaczego? Jakoś nie chce mi się wspierać takiej cudownej działalności, już od paru miesięcy jeśli dana gra wydawana jest przez CD-P a jest na mojej liście "chciałbym" to jest kupowana przez Amazon bądź inny zagraniczny sklep z prostej przyczyny - angielskiego się nie boję - a kasy polskiemu dystrybutorowi do kieszeni też pchać nie będę... a wpln-y? Phi... śmiech na sali mam ich ponad 500 i co mam z nimi zrobić..?
Nic bowiem nie ma żadnej sensownej propozycji na którą można by ją było wydać....
Zatem kochany CD-P kolejna cudowna promocja jakoś przelatuje mi koło ucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ostatni dzień prezentacji gier" no właśnie, co nie oznacza że już nie będzie o niej newsa, teraz "już tylko tydzień do końca","jutro koniec wnw" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu to. Czyżby jakiś błąd w Matrixie?


A może to taki szantaż CDProjektu - ,,kupujcie te gry, bo będziemy was prześladować tymi reklamami do us****** śmierci''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie moge. KOLEJNY dzień bezsensownej reklamy produktu ktory nie tylko jest NIEopłacalny ale i juz dawno został ujawniony :///
porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL! Niezła mi wyprzedaż xD. Ceny spadły o dychę lub coś więcej i wielka noworoczna wyprzedaż CDP. Śmiać mi się chcę to jest żałosne przez duże Ż a żeby było jeszcze gorzej przez RZ ha!. Gdyby to było coś w stylu Mass Effect 49,99 lub dwa tytuły topseller z czego za jeden płacisz 20 a drugi za darmola! Nie no trochę to beznadziejne ale można pomarzyć. Czemu by nie zrobić coś co niedawno zrobiła w konkurencja 2+2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP chyba nic nie wie o promocjach. Najpierw żałosna Wplnomania, teraz to... Np. Wiedźmin to na Empik.com jest za 70 zł - a można wybrać odbiór osobisty. Popatrzcie trochę na żenujące wyniki sprzedaży gier z tymi "promocyjnymi" cenami i wyciągnijcie wnioski, panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować