Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe GTA jeszcze w tym roku?!

103 postów w tym temacie

GTA: Warsaw :P... hie hie.

A tak serio to całkiem możliwe, zastanawiam się tylko czy GameInformer wziął pod uwagę że prace mogą dotyczyć jakiegoś dodatku do Chinatown Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie jest to takie nierealne. (oczywiscie, jesli nie mowimy o chinatown wars, a o czym na "dorosle" konsole);) bo pewne to jest, ze bedzie nastepna czesc GTA.

maja silnik - to jedno z najwiekszych wyzwan przed jakim staneli przy produkcji gta4. przez problem ze "zgraniem" go z PS3 premiera byla przesunieta. fabula moglabyc juz dawno skonczona w momencie premiery GTA4 na konsole - w koncu po napisaniu jej przez scenarzyste(ow) musieli nagrac kwestie itd. a oni mogli sie zajac tym wszystkim. teraz "tylko" tworza nowe modele i tekstury (choc pewnie kilka bedzie wyciagnietych z gta4, bo watpie aby calosc od 0 byla robiona), nowe kwestie dialogowe i dobor muzyki do stacji. grupa modderska przy ich srodkach moglaby to zrobic w pol roku spokojnie. a to w koncu sa specjalisci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że GTA IV działa mi w miarę ok (nie ma płynności, ale nie ma pokazu slajdów) to gra w połowie mnie zwyczajnie znudziła. Albo seria GTA zaczyna mnie nudzić, albo ja wyrastam z tego typu gier. W każdym razie bardzo bym się ucieszył gdyby to za Vice City się wzięli, a jeszcze bardziej gdyby powtórzyła się historia i gra miałaby niższe wymagania niż poprzedniczka...choć szczerzę wątpię skoro R* robi ostatnio na odwal się optymalizacje swoich gier (GTA IV, czy Bully, który jest portem z PS2! A ma wymagania za duże jak na takie starocie) broniąc się, że robią to z myślą o PC przyszłości ; /.

Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że nie będzie to na zasadzie "powrotów na stare śmiecie", już grając w cześć czwartą można oczuć silne znudzenie grą.
Powiew świeżości jest potrzebny grze jak człowiekowi tlen.

I też obstawiam na Tokio albo coś a'la San Andreas tylko zamiast "ziomuff" inna kultura (latynosi?).
@Gawełek: może dlatego że w czwartą część gra sie jak w cześć trzecią, czyli taka powtórka z rozgrywki.
Tez bym sie nużył jakby mi dali coś podobnego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Znów zbijanie kokosów trzy razy na tym samym produkcie? Ze strony R* to niefajnie... ale God damn it, ja się na to piszę! R* już pokazywało jak zrobić na tym samym silniku graficznym 5 gier i wszystkie one były coraz to lepsze. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie :) No i myślę, że może to być Vice City. Nie chciałbym powtórki, ale R* nie odeszło jeszcze od tych trzech miast (nie licząc London), więc i tu mogą tego nie zrobić. A i Rockstar nie zaserwuje nam tego samego co w VC, bo przecież koncepcja miasta LC jest taka sama w GTA3 jak i GTA IV, a mimo to są to dwie różne mieściny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Vice City szybko po III się pokazało. Ale graficznie przeskoku nie było. Ale oczywiście klimacik był jak najbardziej.

Jeśli to nowe GTA nie ma być poważnym skokiem w grafice do IV a w klimacie to może wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:19, Chester001 napisał:

Kurde. ja już nie kupuje gier ! Co chwila wychodzi coś noweszego :/


A kto Ci każe kupować wszystko jak leci? Jak wyjdzie coś równie dobrego, jeśli nie lepszego to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe jakie teraz będzie miało wymagania systemowe jak GTA IV już spore ma :], ale niech robią cała seria GTA jest fajna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech wyjdzie w 2010 dopracowana niż w 2009 w starym silniku graficznym i niedopracowana :) Co do samej wersji konsolowej to życzyłbym sobie lepszego framerate''u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba:D Ale zamiast tego Tokio czy innego shitu można by zrobić coś podobnego do San Andreas np. Floryda :D tzn. Vice City, Tampa i Nowy Orlean(wiem że nie leży na Florydzie ale przecież Las Vegas nie leży w Kaliforni a Las Venturas w San Andreas bylo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować