Zaloguj się, aby obserwować  
binerek

Co sądzice o nowym pudełku w CDA

37 postów w tym temacie

CDA kupuje od paru miesięcy bardzo mi się podobało. Przestało mi się podobać jak wsadzili nowe duże pudełko.
Nigdzie mi się ono nie mieści. Co o tym pudełku sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:58, tofikt25 napisał:

CDA kupuje od paru miesięcy bardzo mi się podobało. Przestało mi się podobać jak wsadzili
nowe duże pudełko.
Nigdzie mi się ono nie mieści. Co o tym pudełku sądzicie?


Dla mnie sie bardzo podoba,lepsze od małęgo i starego pudełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:58, tofikt25 napisał:

Nigdzie mi się ono nie mieści. Co o tym pudełku sądzicie?

To że jest to klasyk. Jako że kupujesz CDA od zaledwie kilku miesięcy nie wiesz pewnie że takie pudełka już Były kiedyś i jakoś nikt na to nie jęczał. Poza tym masz chyba jakieś problemy z szafkami skoro ci się to nigdzie nie mieści. Mi się ładnie na półeczce wszystko układa. Poszukaj innego miejsca na składanie pudełek i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na co komu w ogóle te płyty z CDA ? jak kupuje cDA od 3 lat to tylko 2 pełniaki pyły dobre, a reszta płyt to comiesięczne nowy bumerang, dysk do porzucania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:52, sevrond napisał:

A na co komu w ogóle te płyty z CDA ? jak kupuje cDA od 3 lat to tylko 2 pełniaki pyły
dobre, a reszta płyt to comiesięczne nowy bumerang, dysk do porzucania


Cóż, mi się trafiło znacznie więcej pełniaków, które uznaję za dobre. Ale to chyba dlatego, że akurat dawali gry, które miałem zamiar wkrótce kupić np. w XK :)

Co do pudełka. Mam miejsce na meblach, więc mi nie przeszkadza owo "nowe". W sumie jest mi obojętne, jakie dają pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem może się nigdzie nie mieścić. Ja je włożyłem tam gdzie trzymam swoje gry, postawiłem je obok gier z wyborczej i aż miło się patrzy :) Swoją drogą najfajniejsze pudełka były te normalne do wersji CD(gdzie 1 zawsze latała luzem) wtedy to się czuło klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możnaby chyba porozmawiać o tym w wątku głównym o CDA, ale... Mi niezbyt się te nowe pudełka podobają. Zdecydowanie bardziej wolę poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowe pudełka nie podobają :( Do tej pory układał mi się duży, ładny stosik, a teraz muszę ustawiać drugi :/ No i zajmuje sporo miejsca. Wprawdzie i tak mam w planach kupienie nowej półki bo mi się gry i książki nie mieszczą, ale mimo to jestem an nie :P
Ale oczywiście nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 14:35, Ćpunek01 napisał:

Ale oczywiście nic na to nie poradzimy.

Nie byłbym taki pewien. Gdyby pare tysięcy osób napisałoby maile to CDA to jestem pewien, że by rozważyli powrót do mniejszych pudełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 14:36, kitek0101 napisał:

Nie byłbym taki pewien. Gdyby pare tysięcy osób napisałoby maile to CDA to jestem pewien,
że by rozważyli powrót do mniejszych pudełek :)

No nie wiem. Według mnie CDA po prostu by to przeczekało wiedząc, że ludzie nie przestaną kupować CDA z tak błachego powodu. Zmiana pudełka na stare byłoby przyznaniem się do błędu, a to jakoś nie leży w naturze CDA (mówcie co chcecie, ale to jedna z faktycznych wad CDA - wszakże nikt nie jest doskonały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej wolę te stare, jak tych nowych pudełek zbierze się większa ilość to trudniej je gdzieś schować. Tamte zawsze wpasowały się w rozmiar pudełek innych pism, a tu trzeba już czasem myśleć nad innym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 21:00, Ćpunek01 napisał:

> Nie byłbym taki pewien. Gdyby pare tysięcy osób napisałoby maile to CDA to jestem
pewien,
> że by rozważyli powrót do mniejszych pudełek :)
No nie wiem. Według mnie CDA po prostu by to przeczekało wiedząc, że ludzie nie przestaną
kupować CDA z tak błachego powodu. Zmiana pudełka na stare byłoby przyznaniem się do
błędu, a to jakoś nie leży w naturze CDA (mówcie co chcecie, ale to jedna z faktycznych
wad CDA - wszakże nikt nie jest doskonały).

Oczywiście, że ludzie dalej będą kupować CDA. Ale gdyby większość czytelników domagała się powrotu do mniejszych pudełek to pewnie by je zmienili i nie ze strachu. A czy to był taki błąd..? Nie wydaje mi się ;). Zresztą kiedy nie przyznawali się do błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są te pudełka? Bo ja chciałem kupić CD-Action, ale śpieszyłem się, kolejka była, a na gazecie był napis "płyta do odebrania przy kasie" ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować