Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shaun White Snowboarding - recenzja

30 postów w tym temacie

Ale wszyscy słodzicie równo, mimo, że żaden z was w Shaun White Snowboardnig - nie grał .
Powiem tyle - zero fizyki .
W locie robisz trick, który niestety nie udaje się, snowbordzista leci centralnie na głowę, gdy nagle nie wiadomo skąd, ląduje na desce .
Na maksymalnej prędkości wjeżdżasz w ścianę - odbijasz się .
BEZSENS !
Grę widziałem na Radeonie 4870 HD, max detale, 1600x1200 .
Tak jak gra prezentuje się na screenach, to tylko i wyłącznie na screenach, niestety nie wygląda tak dobrze w grze .
Deski wyglądają jak byle jaki render nalepiony na kawałek płaskiego materiału .

Po prostu, totalna klapa .

Jedyne co mi się w grze podobało, to to, że można fajnie porzucać kulkami w innych,
oraz Soundtrack - chociaż słyszałem niewiele, gdyż moje spotkanie z grą trwało ok. 10 minut,
Modern Rock - znakomicie się słucha .

Wszyscy powyżej ^
Zanim cokolwiek piszecie, zastanówcie się jak jest na prawdę .

Moja ocena gry ?
3/10
Tak dużo punktów za sam soundtrack .

Sam uprawiam sporty zimowe m.in. Snowboard - i szczerze mówiąc, gra nie oddaje nawet w 5% tego, jak
wspaniałym i ciekawym sportem jest snowboard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie komentuj innych Tokix skoro nie masz pojęcia o grze, bo widzieć to zupełnie co innego niż grać.
Grafika jest rzeczywiście nienajlepsza (wersja w którą grałem, tak, grałem) nie jest jeszcze wersją finalną). Pomimo tego deska jak i postacie wyglądają bardzo dobrze, śnieg zrobiony doskonale (brakuje tylko mozliwości obsypywania nim innych jadąc).

Tez jeżdże na desce i zdecydowanie gra pozwala na robieni kosmicznych trików, ale nie w ziemskiej fizyce. Ruchy i animacja postaci są zrobione jednak bardzo dobrze, jedyny błąd (dla celów arcade) to dziwne odbijanie się po "zabójczym" upadku lub jeżdżenie głową po rampach.
Gra ta nie jest symulatorem tylko arcade, ma dać graczowi możliwość wyszalenia się przed monitorem jak nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi żal Shaun''a White''a bo chciał doruwnać Tonyemu Hawkowi ) a tu lipa myslał ze sobie wypusci gre która pobije gry Hawka :P , po drugie to mnie troche wkurza bo dosyć ze na desce wygrywa konkursy to jescze a deskorolke sie pcha i tez czasami udaje mu sie wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacobek92, po kiego kija gra o jeździe na snowboardzie ma pobić legendarnego (celowo użyłem tego słowa) już Tony''ego Hawk''a ? Czekałem na grę taka jak ta, nigdy nie spotkałem się z podobnym produktem więc sądzę, że zasilę swój pokład tym tytułem.

Pozdrawiam, Colin mcrae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka super i nawet mi się nie znudziła a jestem dość wybredny. Moim zdaniem to najlepsza gra o snowboardzie w jaka grałem :D i mnie się jakoś nie tnie, pomimo, że mam sprzęt średniej jakości :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszmarne sterowanie, mało tricków i wkradająca się po jakimś czasie monotonia, ale... . Ale ta gra ma w sobie to "cos". Mi się spodobała na tyle, że pożyczyłem od kumpla i dość fajnie się grało. @Żyrafa: tak gra już jest na pc, bo właśnie w tą wersję grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLECAM ZAGRAĆ W TĄ GRĘ NA DUŻYM EKRANIE :) świetnie sie prezentuje głównie grafika, a grywalność perełka nie obyło sie bez błędów... jak dla mnie szczerze 8+/10

warto kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 20:03, Ecko09 napisał:

Ja dobrze widze i słsze czy oni wrzucili jakąś angielską videorecenzje? Żal...


Eee? Trailer wrzuciliśmy. Z narracją (chyba Shauna, ale głowy nie dam). O jakiej wideorecenzji mówisz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:32, Spaykus napisał:

> Ja dobrze widze i słsze czy oni wrzucili jakąś angielską videorecenzje? Żal...

Eee? Trailer wrzuciliśmy. Z narracją (chyba Shauna, ale głowy nie dam). O jakiej wideorecenzji
mówisz? :>


Aa, myślałem ,ze ten filmik to wideorecenzja :D Bo wczesniej jak do recek było wideo to zazwyczaj właśnie recenzja to była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:43, Ecko09 napisał:

Aa, myślałem ,ze ten filmik to wideorecenzja :D Bo wczesniej jak do recek było wideo
to zazwyczaj właśnie recenzja to była.


Ech, jak łatwo rzuca się oskarżenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem się odnieść do tego fragmentu:

> Niestety - jak dla nas - na tym kończy się lista tych rozpoznawanych zespołów

co prawda nie wiem co Zaix miał na myśli pisząc ''jak dla nas'', ale jeśli zespołami rozpoznawalnymi nie są MGMT i The Ting Things [pierwsze dwa z brzegu], to... o kura! ale coś jest nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 00:16, pizmak666 napisał:

chciałem się odnieść do tego fragmentu:

> Niestety - jak dla nas - na tym kończy się lista tych rozpoznawanych zespołów

co prawda nie wiem co Zaix miał na myśli pisząc ''jak dla nas'', ale jeśli zespołami
rozpoznawalnymi nie są MGMT i The Ting Things [pierwsze dwa z brzegu], to... o kura!
ale coś jest nie tak :P


No może Ty je znasz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować