Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #34: Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

68 postów w tym temacie

Uwaga, będę popularny - Winzgroza XP! -_-
Pytanie powinno raczej brzmieć: na którym systemie najlepiej ci się pracuje, albo coś w ten deseń. Wtedy bym zaznaczył Windows 98. Na co komu DOSBox pod XP, skoro może mieć DOSa pod 98?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze jak wchodził XP i był taki be i w ogóle. :D 98 jeszcze długo wisiał na moim kompie. Myślę, że Vista to nie takie straszne zło. Mam również wersję 64 bity i jestem w sumie zadowolony ale jakoś bardzo rewelacyjny również nie jest. Chciałbym wypróbować Leoparda na pc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam obecnie z Windowsa Xp ale po najbliższym formacie przerzucam się na Vistę. Chociaż jak się tak zastanawiam to chyba lepiej już poczekać na sp2 do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście XP, jako zapalony gracz, wolę 100 razy xp niż Viste, niestety na viście nie chodzą mi stare gry i wiele programów, mimo że miałem wersje 32 bit a nie 64, są łatki,ale stosowanie łatek do każdej gry czy programu tylko jeszcze bardziej zaśmieca i tak wolnego windowsa i nie do wszystkich programów i gier istnieją łatki.

Sam w sobie windows Vista jest fajny i w dodatku oferuje mozliwość wykorzystania DirectX 10, ale jest bardziej dla ludzi, nie radzących sobie z obsługą koputera, te wszystkie ostrzeżenia, pomoce, itd. musiałem poświęcić conajmniej godzinę na to, zeby przystosować system do normalnego użytkowania, mam nadzieję, ze 7-demka będzie owiele lepsza a wogóle to najchętniej bym chciał zobaczyć DirectX 10 na XP a wtedy miałbym w nosie wszystkie systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiekszosc tylko narzekac potrafi xD
vista to...
vista tamto...
xp najlepszy... bleh... do znudzenia. ciekawe kiedy bedzie tak z vista? przeciez zanim sie wiekszosc przerzucila na xp''ka to tez sporo wody uplynelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:52, pig.on.the.wing napisał:

a wiekszosc tylko narzekac potrafi xD
vista to...
vista tamto...
xp najlepszy... bleh... do znudzenia. ciekawe kiedy bedzie tak z vista? przeciez zanim
sie wiekszosc przerzucila na xp''ka to tez sporo wody uplynelo.



bredzisz jak mało kto, na xp właśnie błyskawicznie ludzie się przestawili, a ci nawet co od poczatku nie chcieli to tylko dlatego że 98 był jednym z najlepszych windowsów a nie, że xp był do dupy (co neistety Visty dotyczy) 98 niestety zrobił się za stary, nie posiadał wielu przydatnych funkcji i ludzie bardzo szybko przeszli na xp, ponieważ zadziwiająco vył podobny do 98 i łatwo sie go obsługiwało.

Jeśli pamiętasz między 98 a xp były różne sytemy milenium itp, żaden się nei sprawdził i to samo dzieje się teraz, jak już powiedziałem mam nadzieje, że 7-demka będzie owiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha do tego można jeszcze dodać, że te osoby, które nie przeżuciły się na xp odrazu to tylko z czysto-technicznych powodów, bo komputer był za słaby itp, niestety Vista jest tak beznadziejny, że nawet na najlepszym komputerze powoli działa, trzeba poświęcić dużo czasu aby powyłącząć te wszystkie nieprzydatne funkcje, zeby vista zaczał szybciej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista 64 bitowa. I nadal śmieję się z ludzi którzy twierdzą, że pod Vistą _cokolwiek_ nie działa (a samą Vistę widzieli tylko na zdjęciach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować