Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 19:04, MastAlol napisał:

Hahaha, a wy z Nuggetem nie wiecie, że BuHH = Tede?:P Hie hie hie no to ładnie :D

Ja wiem że to Tede ;P Kiedyś nawet chyba gdzieś mówił o tym. Ale można nawet po stylu gadania gadać, Buhh i Tede zawsze mówią kompletne bzdury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:10, Robek 009 napisał:

Ludzie, obczajcie w jaki sposub ludzie są do Gangów przyjmowani:
http://www.smog.pl/wideo/7032/inicjacja_czlonka_gangu

1.
– A po co nasi chłopcy mieliby się tak gibać?
– Po co, po co? Po to, żeby nie wyglądać jak żelbetonowy kloc. Polski gangster nie ma luzu – rusza się jak wóz z węglem. A przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p***a mieście. Nie jest tak, czarnuchu?
– Bolec, wolałbym żebyś nie mówił do mnie Czarnuchu. Nie przy reszcie chłopaków...
2.
Masz pitbulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pie***ny rezus, zachwycasz się panem Kunta Kinte, marnujesz mojemu kumplowi ścieżkę najlepszego proszku, a na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce. I ty chcesz, żebyśmy ubili interes? Po tym co tu zobaczyłem, nie wiem czy chciałbym z Tobą ubić muchę w kiblu.
3.
Fred: No właśnie... handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki... A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean?!?

Bolec Chyba nie...

Fred: No jasne, że nie... udało im się to zrobić ponieważ wywozili tylko takich co albo nie potrafili sp***olić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki. Pożenili się, porobili dzieci... świat poszedł do przodu... pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę, więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu... kapujesz?!?

:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:44, NuGGet napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5053&pid=645
Homies, zróbcie coś bo nie wytrzymam... Powinno zakazać się słuchać 13-to letnim dzieciom Rapu.
Wiedzą kto to jest 50 cent, a nie wiedzą co to Wu Tang Clan i Method Man... Jak mnie tacy ludzie
wkurzają.

Nigga, Ja i Araondoion już poszliśmy ci na pomoc ;] No ale serio ten gość jest wnerwiający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:41, Junior Gong napisał:

Polscy gangsterzy to dopiero kozacy, a cytowany film znam na pamięć z najdrobniejszymi szczegółami-
największy klasyk!!;))

ba, wiekszosc tych "gangsta" z zachodu to dla mnie zadni gangsta, normalny gangster nie bedzie sie obnosil, nie wiem, tam na zachodzie malokto podskakuje, i kozacza, u nas wyskocz ponad troche to sprowadzaja od razu do pionu ;p A taki oklep jak na zalaczonym filmiku to le mozna tak dostac na byle jakim osiedlu, do tego koles slabo dostal, bo nawet trzymal sie na kuckach po wszystkim Ktokolwiek znam i rowniez na swoim przykladzie moge powiedziec, ze jak mnie kiedys sklepano porzadnie to sie dlugo zbieralem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 21:56, Robek 009 napisał:

Nigga, Ja i Araondoion już poszliśmy ci na pomoc ;] No ale serio ten gość jest wnerwiający...

Wiem, widziałem :) Dzięki, bo ja nie wiem co bym mu napisał. Takie są już dzisiejsze dzieci, centa znają, mówią jakimi to są wielbicielami rapu, a nie wiedzą co to prawdziwa klasyka... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 22:06, Junior Gong napisał:

Napisalem, poczekajmy az sie rozkrece, NuGG zna moj styl podswiadomego pojazdu xD

Hehe, tylko nie przesadź :P

BTW: Ostatnio mam dużo wolnego czasu (grypa, siedzę w domu od Sylwka), i mam wkręte na filmy o Niggasach :P
Oglądnąłem już:
Chłopaki z Sąsiedztwa (Boyz N Tha Hood) - Kozacki film z Ice cubem, o tym jak sie mieszka w pobliżu Compton, naprawdę mocny film.
Piątek (Friday) - Też z Ice Cubem, tyle że komedia. Kozacki jest początek, świadkowie Jehowy pukają o 8 rano do chaty Cube''a, "Witaj, jesteśmy świadkami Jehowy, czy jesteś gotowy nas przyjąć, jeśli nie..." Cube trzasnął drzwiami, a jedna z tych babek "Więc pier*** sie Czarnuchu, zarozumiał skur***, chodź Suz" xD A babki miały z 80 lat xD
Juice - Film z Pacem o życiu w getcie.
No i poza tym, Above the Rim, Gang Related, Gridlock''d, The Wash, Soul Plane, Baby Boy.
Co byście mi jeszcze polecili? Z takich filmów o Rapie, Getcie itp.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 22:15, NuGGet napisał:

Gór > Lepiej uciekaj xD

hmm przed tamtym znawca rapu czy przed Orzechem? ;p

przed tamtym to sila mojego panczlajnu dla niego nie do przebicia ;p a Orzech to... już mnie tu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 22:17, Araondoion napisał:

> Gór > Lepiej uciekaj xD
hmm przed tamtym znawca rapu czy przed Orzechem? ;p

Znawca rapu też Cie dopadnie xD

Kurcze, jak tak patrze to nasz temat jest najbardziej gangsterski xD
I pytanko mam, Rakim jeszcze nagrywa? Bo ostatnio jedynie był w kawałku Classic, a tak to nigdzie więcej go nie słyszałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:57, NuGGet napisał:

Wiem, widziałem :) Dzięki, bo ja nie wiem co bym mu napisał. Takie są już dzisiejsze dzieci,
centa znają, mówią jakimi to są wielbicielami rapu, a nie wiedzą co to prawdziwa klasyka...
Eh...

Taaa, dokładnie tak jest. W sumie jak zaczynałem słuchać rapu to też taki byłem. Teraz już wiem że to był błąd i niektórzy wytłumaczyli mi o co chodzi... W sumie to klasyków wcale nie trzeba lubić, ale trzeba mieć do nich szacunek i wiedzieć kto jest kim...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować