Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2009 o 17:07, lydathegreat napisał:

Ogarne kiedys, sluchalem paru ich kawalkow m.in. ''I wanna make you suffa'' (bodajze
tak to sie nazywalo, jesli nie to taki wers wystepowal w refrenie) i nie do konca mi
podpasowalo... Moze sie z nimi przeprosze jeszcze. A jak nie a bede koniecznie chcial
czegos dla mnie nowego to ogarne reszte Strange Music, bo do tej pory sluchalem stamtad
tylko Techa (zal.pl), dochodza jeszcze Kottonmouthy, Sicktanicki itp.


No "Suffa" i fakt, to jest jeden z ich ostrzejszych kawałków, a tego typu z tym własnie screamowym wokalem przez całość jest tylko kilka (Renegade, Here And Now, Raise Hell z polowa Atlantis A.D. jest mocniej pociśnięta, Live Or Die Free, Bloodfire). A obadaj sobie np. z bardziej normalnych nawijek jego: Killing Time, Waiting To Die (jakiego to ma kopa i przejście ze zwrotki w śpiewany refren poprostu miażdży), Fallen, Represent (chociaż ma punkowe wejście i refren), Wake Up (mam to na budziku :P), Voices, Listen (z resztą jak pisałem polecam całe Back 2 Base X, bo w porównaniu z innymi płytami jest faktycznie lżejsza), Comeova2nite, RTO, Wind Me Up (Tecca jak zwykle zownował track), no i z NWO np. Stay Ready, Stepping Stone, Higher Ground, Babylon Fall, Girlfriend, Bucky Lasek (szkoda, że to tylko jedna zwrotka...).

Z Strange Music badaj w pierwszej kolejności Prozak''a/Project: Deadman i Krizz''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to bardziej podchodzi pod reggae, ale słucham Grubsona z płyty Rahima ("Produkcje") i bardzo mi się podoba (chociaż z takiego stylu to niewiele lubię,a el to jest ok). Jakie polecicie mi płyty Grubsona? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 19:42, MacoRIP napisał:

Wiem że to bardziej podchodzi pod reggae, ale słucham Grubsona z płyty Rahima ("Produkcje")
i bardzo mi się podoba (chociaż z takiego stylu to niewiele lubię,a el to jest ok). Jakie
polecicie mi płyty Grubsona? ;>


Ja znam tylko O.R.S. ale płyta naprawę świetna. Bierz bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By nie odpisywać każdemu po kolei:
Przykład chwytów reklamowych tedego... Pytanie jakby ktos polskiej sceny nieobserwował, mowa chocby o hasełkach reklamowych związanych z Peją to z tych ostatnio na czasie.

Pedzik jara się motoryzacją? fajnie, niech się jara dalej, ale z tego co wiem to jak sie czymś jarasz to sie na tym znasz, w końcu tym się interesujesz a z jego wypowiedzi w wiadomym programie można wywnioskować, że o samochodach wie nie więcej niż zero. A zresztą jeśli chodzi o moje zdanie to to jest do odpuszczenia, ale zastanówcie się co on odwalał w Fabryce Gwiazd i programie Bezele w MTV.

Nowator, dla mnie to samo co Tede, nic więcej nic mniej.

Nie uważam, że to co zrobił Peja było dobre, ale z tego co kojarzę Peja tez tak nigdy nie powiedział...

A co do innych artystów, to czy ja powiedziałem TYLKO TEDE SIĘ SPRZEDAŁ? Nie niestety ZŁA komercja sięga wszędzie dlatego w większości mam wyjebane na legale, zresztą podziemie już dawno je przewyższyło.

I na koniec pytam czemu Tede nawet nie odpowiada na dissy, a może jest za wielki by słuchać motłochu? Albo znów napisze, że ktoś chce się w ten sposób wybić na jego plecach (jak Seta podobno co mnie rozwaliło do końca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Hip-hop nie dzieli nas, a łączy''

Gdyby jeszcze ludzie o tym pamiętali.
Za chwilę na ulicach zobaczymy typów z transparentami kto kogo słucha i więcej akcji z rodzaju popis Peji w Zielonej Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:14, Rozrobiony napisał:

''Hip-hop nie dzieli nas, a łączy''

Gdyby jeszcze ludzie o tym pamiętali.
Za chwilę na ulicach zobaczymy typów z transparentami kto kogo słucha i więcej akcji
z rodzaju popis Peji w Zielonej Górze.

Szacun dla Ciebie! Peja to cwaniak, jak te wszystkie JPe itepe ;) A reszcie dziękuję za polecenie płytki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 21:51, KrzyniuBDG napisał:

I na koniec pytam czemu Tede nawet nie odpowiada na dissy, a może jest za wielki by słuchać
motłochu? Albo znów napisze, że ktoś chce się w ten sposób wybić na jego plecach (jak
Seta podobno co mnie rozwaliło do końca).


temu nie odpowiada ; >. http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1255811014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:14, lydathegreat napisał:

Przy calym szacunku do Niny, ale nie spodziewalbym sie czegos takiego po nim. Jaram sie
jak zyd.


Mnie tam nie zaskoczyło to , że zorbił taki kawałek, bo to jak najbardziej w jego stylu, ale faktem jest to, że jest to chyba jego najlepszy track z tych bardziej osobistych. Zwrotka Krizz''a także przezajebista.

Z tego co czytałem to Unhumany będa w poniedziałek, bo sobie wynaleźli jakąś badziewną firme przesyłkową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam świetnego świeżego zawodnika z polskiego podziemia, Karwana i jego płytkę Wielkie Serce, tutaj jeden kawałek:
http://www.youtube.com/watch?v=lJZoOn4AXTU
Na płycie Quiza ma być wspólny kawałek jego, VNM-a i Weny, będzie ogień.

Prócz tego pierwszy kawałek Projektu Nasłuch po 4,5 roku, niestety bez Jimsona w składzie, Litr za litr, RDI świetnie emocje wplata we flow:
http://oreu18.wrzuta.pl/audio/9ML3CToiMy9/projekt_nasluch-_litr_za_litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować