Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 16:37, NuGGet napisał:

> A co nas tutaj to obchodzi ?
O co ci kaman? Mówie o podziemiu, wiesz co to podziemie, undergound? Jak nie, to sie
zamknij. Pojawiasz sie w tym temacie tylko jak widzisz że możesz spamić. Nie znasz sie
- nie odzywaj sie. Tutaj akurat pisze o beefie, wiesz co to jest?

Jak wiele osob obchodzi legnicki underground i ich beefy ? Jak duzo osob jest z Legnicy ? Jak duzo osob z tego forum zna malolatow z Legnicy udzielajacych sie na scenie i ich perypetie?No wlasnie.MOge sobie pisac o disach w Syrkach Dolnych i bedzie cie to obchodzic ? Jarasz sie czyms co jest z twoich okolic .Mi to lata kolo d*py,a chce poczytac o prawdziwym rapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może kogoś to interesuje?
Nie tylko Ty tutaj jesteś. Od razu na niego naleciałeś, ale...teraz to każdy Ciebie w dupie będzie miał. Zbłaźniłeś się, i tyle, chłopie, nie jesteś na topie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 16:48, jackass napisał:

Jak wiele osob obchodzi legnicki underground i ich beefy ? Jak duzo osob jest z Legnicy
? Jak duzo osob z tego forum zna malolatow z Legnicy udzielajacych sie na scenie i ich
perypetie?No wlasnie.MOge sobie pisac o disach w Syrkach Dolnych i bedzie cie to obchodzic
? Jarasz sie czyms co jest z twoich okolic .Mi to lata kolo d*py,a chce poczytac o prawdziwym
rapie

Tobie to lata, ale choćby Masta jest ciekawy co się dzieje... Za przeproszeniem, gówno sie znasz na Rapie. Ja sam jestem ciekawy co się dzieje w podziemiu, w innych miastach. A jak ci nie pasuje, to nie musisz tu zaglądać, nikt ci nie karze. Na forum może nie byc nikogo z Legnicy oprócz mnie, ale jeśli chce, moge o tym pisac, to też jest element Hip Hopowej kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czytaj i się zamknij. Taki jesteś agresywny? W realu byś pewnie się nie odezwał słowem. Co nie?
Nas to interesuje, chłopaki się przynajmniej pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:53, Cesarro napisał:

To czytaj i się zamknij. Taki jesteś agresywny? W realu byś pewnie się nie odezwał słowem.
Co nie?
Nas to interesuje, chłopaki się przynajmniej pokazują.

Rozmawiam z toba ? Jak nie do ty sie zamknij .Kim jestes zeby mi mowic co mam robic ? Nie tocze z toba dyskusji to kulturalnie sie bujaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie toczysz dyskusji. Ty tylko narzucasz mu swoje zdanie. Nikim nie jestem. Tak jak Ty dla mnie. Rzucasz się o byle co, a co Ci do tego, co Nugget pisze? Starasz się dowartościować? Ej stary...możesz się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt mi nigdy nic nie pociśnie...;) Ja chętnie bym się z kim podissował, bo to dobra okazja na podłapanie skilla. Wiadomo, jak ktoś Ci pojedzie, to Ty starasz się stworzyć nowy numer, i tak w kółko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię walczyć na słowa ;]. Ostatnio zebrałem na lekcji za to kapę. Kolega coś do mnie powiedział, ja po nim pojechałem...i kapa :D. Teraz prowadzę "kulturalniejsze" walki na słowa ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedlce to małe miasto
i jest tam ciasno.
xD Cóż za diss ;P A że lekko bez większego sensu to inna sprawa ;]

*****
I proszę was, przystopujcie, albo starajcie się jakoś normalniej rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozejm stary .Doszedlem do wniosku ze warto interesowac sie underem ,bo po przesluchaniu Twoich nawijek moge powiedziec ze robisz dobry Rap .Chociaz bardziej kreci mnie szybki flow ,a`la freestyle z bitew OSTRego ,Tetrisa czy Pana Duze P i intelektualne nawijki z ktorych czasem slynie Pezet albo OSTRy to podoba mi sie to co robicie z tym Medalem i mam nadzieje ze bedziecie to dalej krecic.Ale zajarales sie beefem z undera o ktorym duzo ludzi nie ma pojecia kim sa te osoby ,bo pomysl ,to twoi znajomi ,nie nasi.Gdybys zaczal posta bardziej informacyjnie dla "szarych" to inaczej bym do niego podszedl .

Cesarro
gowno wiesz o czymkolwiek.Nie wpie...przaj sie w czyjes dyskusje i nie probuj mnie zdominowac swoimi obelgami .Jestes dla mnie za mlody zebym czul do ciebie szacunek czytajac twoje "kulturalne" walki na slowa .Bahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułem nic, daj w pysk! (...)" - nie dokańczam, bo powinieneś to znać.

Czy jestem kulturalny czy nie, wal się. Czy jestem stary czy młody, nie dorównam Twojej głupoty.
Cieszysz się, że mi dowaliłeś? Komu się tym pochwaliłeś?
Człowieku, pojechałeś mi tak, że podnieść się nie umiem, zalewam się właśnie rumem, kończę ze sobą, ale nie pałam głupotą.
Jesteś tak stary? Widocznie każde laski na Ciebie srały, teraz próbujesz mi dowalić.
Próbujesz mnie byle słowem powalić, zranić, zabić.
Twoja złość do mnie, pogłębia tylko nienawiść do Ciebie, a pewność siebie trzeba mieć.
Napinacz jesteś, a Twoja broń, to internetowa sieć.

Człowieku, wiek tu roli nie gra, szacunku do mnie nie musisz mieć, nikt nie musi mieć. Ja tego nigdy nie oczekiwałem, i oczekiwać nie będę. Ot co.
A, i ja wiem gówno o czymkolwiek? Pff, za dużo przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:20, nekromanta7 napisał:

ktoś juz ma i przesłuchał nową płytkę 2cztery7..?


Płytka jest bardzo dobra, naprawdę. G-Funk po polsku jest miodny ^^ Bardzo przyjemnie się tego słucha, no i w ogóle dobre ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:48, jackass napisał:

> > A co nas tutaj to obchodzi ?
> O co ci kaman? Mówie o podziemiu, wiesz co to podziemie, undergound? Jak nie, to
sie
> zamknij. Pojawiasz sie w tym temacie tylko jak widzisz że możesz spamić. Nie znasz
sie
> - nie odzywaj sie. Tutaj akurat pisze o beefie, wiesz co to jest?
>
Jak wiele osob obchodzi legnicki underground i ich beefy ? Jak duzo osob jest z Legnicy
? Jak duzo osob z tego forum zna malolatow z Legnicy udzielajacych sie na scenie i ich
perypetie?No wlasnie.MOge sobie pisac o disach w Syrkach Dolnych i bedzie cie to obchodzic
? Jarasz sie czyms co jest z twoich okolic .Mi to lata kolo d*py,a chce poczytac o prawdziwym
rapie



gościu piszesz ze chcesz poczytać o prawdziwym rapie, tak..? to powiem ci jedno:
prawdziwy rap to przede wszystkim podziemie tam większość ludzi robi rap z zajawki, nie dla profitów, więc sie nie rzucaj i sie nie powtarzaj non stop koło czego ci to lata, bo tu nikogo to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:25, bojanzaw napisał:

> ktoś juz ma i przesłuchał nową płytkę 2cztery7..?

Płytka jest bardzo dobra, naprawdę. G-Funk po polsku jest miodny ^^ Bardzo przyjemnie
się tego słucha, no i w ogóle dobre ;p



no właśnie byłem dzis w sklepie muzycznym u mnie w CK i nie było a miałem zamiar kupić, ma byc jutro albo pojutrze, więc znow będe musiał cisnać do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw do Jackass''a
Nie pisałem kim jest Frikes, OSR, bo Ci którzy siedzą w tym temacie zawsze, już wiedzą o kogo chodzi, bo kiedyś już to pisałem. Ale specjalnie dla Ciebie, teraz napisze o kogo chodzi, pisze to z pamięci, więc nie będzie zbyt wielu szczegółów.

Frikes
Robić coś w Rapie zaczął w czerwcu 2001. Wtedy jego brat wrócił z Krakowa, i ten brat napisał swój pierwszy Hip Hopowy tekst (wcześniej słuchał czego innego, w KRK załapał zajawakę na Rap) i prosił Frikesa żeby ten zagrał mu na gitarze coś pod co będzie mógł nawinąć. Frikowi się to spodobało, napisał swój pierwszy tekst, i tak to się zaczęło. Z tekstem poszedł do Mahdiego (swoją drogą dzisiaj z nim gadałem ;p) z Legnickiej Formacji (chyba najstarsza grupa Hip Hopowa w Legnicy), żeby ten ocenił tekst Frikesa. Mahdi powiedział że tekst, jak na początek, jest dobry, i dalej sprawa toczyła się juz sama. Pierwszy koncert Frikes zagrał w 2003 roku, później poznał Estera, i razem założyli skład MPR (Młode Pokolenie Rapu), ale pokłócili się po beefie między Legnicką Formacją a TakaStrofą (w której nawija Wasp, brat Estera), i MPR się rozpadło. Często występuje gościnnie na produkcjach inny Legnickich MC, albo grup. Sam jeszcze nie wydał NIC, zero EP, zero płyt, ale mówi że niedługo coś wyda...

OSR (Obiektywna Strona Rapu)
Młody skład, powstał jakieś... 2 tygodnie temu, z inicjatywy Matusa.
Do składu należą jeszczw White (MC) i Ehoo (producent bitów). Na dniach wydają EP "Obiekty na Stronę Rapu", w której my, TSM, mamy swój udział, bo pomagaliśmy im przy nagrywkach, a Hejt sam zmasterował wszystkie kawałki.

Mam nadzieję że jesteś zadowolony, bo pisałem to specjalnie dla Ciebie. I proszę Cie, nie jedź więcej po ludziach, jeśli nie wiesz o co komu chodzi. Pisze o podziemiu bo w nim działam, a to ma chyba związek z Rapem...?

nekromanta7 >
Dokładnie ^^ Ja działam w TSM z miłości do Hip Hopu, kocham to po prostu. Nie chce czerpąc z tego zysków (chociaż w przyszłości, jeśli TSM się wybije, nie wykluczam tego), ale robię to bo to kocham. Nie moge żyć bez Rapu, spotkań z ziomkami, nagrywek, to w sumie ucieczka od tego syfu któy jest na codzień... Jedynie na nagrywkach, z ziomkami, czuć że masz z kim pogadać, że kogoś obchodzą Twoje problemy itp. Czasami ktoś w siebie pociśnie, ale to się chyba zdarza wszędzie ;]

A teraz co do beefu między OSR a Frikesem. Wróciłem przed chwilą z Hejtem i Omenem od Matusa, typ już zaczyna nagrywac diss, ma już bit, teraz pisze tekst, i może pojutrze diss będzie w necie. Gadaliśmy też z Frikesem, i co się okazało, on nie chce wcale w nas (TSM) jechać bo do nas niby nic nie ma. A widać że chce się tylko do nas podlizać, żeby mieć za sobą więcej ludzi. My powiedzieliśmy że też nie będziemy w niego cisnąc, ale jeśli tylko słowem wspomni o nas w dissie na OSR, od razu nagrywamy diss na niego. Ja jestem w TSM od gramofonu, ale sam dogram się do kawałka, żeby tylko pojechać po Frikesie. Diss Frika ma się niby ukazać w Sobotę, podobno to będzie coś mocnego, diss na 5 osób (w tym pewnie Hadesa, którego Frikes po prostu nienawidzi) i OSR. A co będzie dalej? Się zobaczy. Kończe bo już post za długi się robi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegi potrafią być męczące, szczególnie gdy gonią Cię jakieś typki z B-Makers (chyba jedyna grupka w Łaziskach, z podziemia. Która jak do tej pory, nic nie nagrała, a są tak twórczy, że zamiast sami coś powiedzieć, "używają" PiH-a [diss na Pezeta]). Gdy w wakacje stworzymy studio, od razu puszczamy na nich dissa, bo ziomki nas wkurzają, lekko mówiąc. Szpanują, jacy to są raperzy. Ta...jak z koziej dupy trąbka. Dzisiaj zawołali nas (bo byłem z kumplem), byśmy podeszli. Zapytali się, czy mamy coś kasy, bo brakuje im do browca. My na to, że nie (ja miałem 50 złotych ;P). Oni od razu, szpan..."Ej, a dołączycie się do marychy? Wiecie, przyjdźcie jutro z kasiorą, to marycha jest wasza, a odjazd fajny". Ja się lekko mówiąc, wkurzyłem...powiedziałem im prosto w oczy, co o nich sądzę...mój kumpel się do tego dołączył, a na zakończenie, powiedzieliśmy, że hip-hop to życie, nie zabawa.
Wkurzeni, pogonili nas (5 vs. 2 - ja bym się stawił, kumpel też, ale nie dzisiaj...o nie, nie dzisiaj, jutro za to się zemszczę na nich ;P).
Z kumplem obiecaliśmy sobie, że diss na nich będzie ostry. Oj, ostry <cwaniak>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś polskie rapujące laski? ;> Jakoś spodobał mi się diss Ani Sool (nawet nie wiem na kogo), więc chciałem się dowiedzieć, czy jest więcej lasek w tym fachu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:16, bojanzaw napisał:

Znacie jakieś polskie rapujące laski? ;> Jakoś spodobał mi się diss Ani Sool (nawet
nie wiem na kogo), więc chciałem się dowiedzieć, czy jest więcej lasek w tym fachu ^^

Hmmm... Ja pamiętam tylko Wdowę i taką panienkę jak Mea ;] Wdowa był na "Muzyce Rozrywkowej" Pezeta, a Mea w kawałku Pokahontaz "Ideału Potęga" ;] A Anię Sool pamiętam z jakiegoś kawałka WSZ & CNE z płyty Jeszcze Raz, ale nie pamiętam jak to był kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 21:19, NuGGet napisał:

Hmmm... Ja pamiętam tylko Wdowę i taką panienkę jak Mea ;] Wdowa był na "Muzyce Rozrywkowej"
Pezeta, a Mea w kawałku Pokahontaz "Ideału Potęga" ;] A Anię Sool pamiętam z jakiegoś
kawałka WSZ & CNE z płyty Jeszcze Raz, ale nie pamiętam jak to był kawałek.


Ten kawałek się chyba "Pierwiastek" nazywał (swoją drogą strasznie lipny był). Wdowa jest co najmniej o klasę lepsza od Ani Sool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News z PROSTO.

Jędker wystąpi na Wembley

Grupa Realhood w składzie Jędker Realista i HiJack Hood zagrają 8 marca na Wembley Arena przed kilkunastotysięczną publicznością. Występ będzie miał miejsce podczas gali Cage Rage, która jest co roku największym wydarzeniem MMA na Wyspach.
Jędker i HiJack nagrali specjalny kawałek na tę okazję, który zagrają podczas wyjścia do ringu jednego z uczestników gali.
Występ będzie zarazem prezentacją nowego labelu Jędkera Realisty – Entyrecords.

To się Jędker rozkozaczył ^^ Na takiej imprezie grać, hoho ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować