Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

UWAGA LUDZIKI!!

Porwaca Fenomen!! Nowa płyta ukaże się 30 kwietnia br i będzie nosiła tytuł "Outsider". Na CD 12 kawałków wydanych w wytwórni MyMusic. Wyglądajcie klipu do singla "Lepiej późno niż wcale".

BĘDZIE GIT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:09, dziad5 napisał:

UWAGA LUDZIKI!!

Porwaca Fenomen!! Nowa płyta ukaże się 30 kwietnia br i będzie nosiła tytuł "Outsider". Na
CD 12 kawałków wydanych w wytwórni MyMusic. Wyglądajcie klipu do singla "Lepiej późno niż wcale".

BĘDZIE GIT!!

No bez kitu pierwsza płyta fenomenow to jedna z lepszych jakie slyszlaem bez kitu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ bez kitu, prima aprilis się skończył... Fenomen w My Music??? W UMC??? OMG co się dzieje :/ Eldo zresztą to samo, żeby poniżyć się do wydawania w wytwórni hiphopolo to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba monopol PROSTO. nie byłby dobrym rozwiązaniem :D Ale fakt może nie być hardcorowo, a to nie dobrze. Czekajmy wszystko się okaże :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:03, dziad5 napisał:

Chyba monopol PROSTO. nie byłby dobrym rozwiązaniem :D


E tam monopol. Nie chcialbym tego, bo w sumie nie lubie wykonawcow z PROSTO. Zdecydowana wiekszosc (przynajmniej tych, korych znam), to "ziomki z szarych blokowisk", ktore narzekaja na to, jakie to maja ciezkie zycie, jaka jest gangsterka na ich ulicach itp. Bla, bla, bla. Tak naprawde wszystkie utwory sa mniej wiecej o tym samym i nie chce mi sie tego wciaz sluchac. Jedynie WWO jeszcze trzyma jakis poziom tekstow tam nienajgorszy. Nie zapominajmy jeszcze o Wielkie Joł (no dobra... Oni za to nawijaja o lansie, forsie i samochodach, ale za to przyciagaja mnie mocno swoimi coraz lepszymi podkladami. Kiedys byla z tej wytworni kupa, teraz robi sie cos naprawde niezlego), czy Asfalt Records (przede wszystkim O.S.T.R. i Fisz). O UMC mozemy zapomniec, bo to czysta zenada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:35, Rosveld napisał:

srac na to gdzie wydadza płytke byle material byl dobry i niech zarobia....


Ale często wytwórnia się nie zgadza na pewne rzeczy :/ Trzeba ciąć, kroić i tak jak by się tego chciało to się nie przekaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:14, dziad5 napisał:

> srac na to gdzie wydadza płytke byle material byl dobry i niech zarobia....

Ale często wytwórnia się nie zgadza na pewne rzeczy :/ Trzeba ciąć, kroić i tak jak by się
tego chciało to się nie przekaże.

No tez racja....mam nadzieje ze to im tylko pomoze w wydaniu płyty i oby trzymala poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:29, Rosveld napisał:

tak słucham meza i 18L haha pozdro

Dla mnie Mezo, pan duze Pe, Sistars, 18l to nie jest hip-hop
Sistars - muzyka popularna
18l ballady
Mezo i pan duże Pe to przykład komercjalizmu czyli czegos co mnie w kulturze razi, sma nagrywam w undergroundzie i wiem co znaczy trud a pisanie o wszystki i o niczym by zarobć to dla mnie jest poprostu szczyt olewania fanów, nie lubie ich poprostu, nienawidze pogoni za pieniadzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:39, Shadow SSJ Warrior napisał:

> tak słucham meza i 18L haha pozdro
Dla mnie Mezo, pan duze Pe, Sistars, 18l to nie jest hip-hop
Sistars - muzyka popularna
18l ballady
Mezo i pan duże Pe to przykład komercjalizmu czyli czegos co mnie w kulturze razi, sma nagrywam
w undergroundzie i wiem co znaczy trud a pisanie o wszystki i o niczym by zarobć to dla mnie
jest poprostu szczyt olewania fanów, nie lubie ich poprostu, nienawidze pogoni za pieniadzem.

ej ja nie napisalem tego ze slucham meza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wez mnie czlowieku nie obrazaj ja p*****[m] to nie jest moja wypowiedz...s*** na tych leszczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:39, Shadow SSJ Warrior napisał:

> tak słucham meza i 18L haha pozdro
Dla mnie Mezo, pan duze Pe, Sistars, 18l to nie jest hip-hop
Sistars - muzyka popularna
18l ballady
Mezo i pan duże Pe to przykład komercjalizmu czyli czegos co mnie w kulturze razi, sma nagrywam
w undergroundzie i wiem co znaczy trud a pisanie o wszystki i o niczym by zarobć to dla mnie
jest poprostu szczyt olewania fanów, nie lubie ich poprostu, nienawidze pogoni za pieniadzem.


Przykład komercjalizmu to Hemp Gru, jadą na szkieły bo w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:49, Rosveld napisał:


ej ja nie napisalem tego ze slucham meza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wez mnie czlowieku nie obrazaj
ja p*****[m] to nie jest moja wypowiedz...s*** na tych leszczy!!!


Człowieku,nie umiesz zachować się na forum?? Po pierwsze nikt cię nie obraża,lol,tylko opisuje to co polskie,a po drugie czyta się regulamin,ale po twoim poście wnioskuje,ze jeszcze nie dorosłeś,żeby zachowywać się normalniej i nie bluzgać:/

SSJ zgadzam się z Tobą w 100 % dla mnie te wszystkie mezy,verby i reszta to poprostu błazny,które się sprzedały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce sprzeda się nawet największa szmira. Mowa tu nawet o tych pedalskich rumunach, którzy tworzą to swoje gówno z tekstami, których nasze nastolatki nawet nie rozumieją (zresztą, jak wszystkiego) i się jarają, bo fajna muzyczka na dyskotece w wiejskiej remizie strażackiej po kilku browarach. Aż żal tego komentować. Polska pod tym względem staje się krajem kiczu i braku gustu. Otwierają te Sfinksy, Protectory itp. zarabiając na tym, że ich "dyskoteka" (pomijam to, co tam leci :S) staje się wylęgarnią młodocianych ćpunów.
Co do Eldo. A interesuje was w jakiej wytwórni wydał? Że nie będzie latał z czarną bluzą z białym napisem PROSTO (R)? E tam. Teksty świetne, szczególnie "27", albo "Szyk" (zresztą, temat trafiony), więc nie wiem czego można chcieć więcej od tej płyty. Teraz trudno mi ocenić kto w ostatnim czasie wydał lepszy krążek (mowa jeszcze o Adasiu Ostrowskim), ale wydaje mi się, że Eldo przez wartości zawarte w tekstach wykonał robotę lepszą o 0,01, nic oczywiście nie ujmując Hollyłodzi.
A jeszcze jedno.
Rosveld, uspokój się, bo jak się jeszcze raz zbulwersujesz, to tym razem chyba w gacie:P Prościej było napisać "Sarkazm":P
Usprawiedliwiam chłopaka! Tamte słowa pisał z ironią, lub stanie ograniczonej poczytalności:PPP

Ema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:52, fataem napisał:

Przykład komercjalizmu to Hemp Gru, jadą na szkieły bo w modzie.

Inny przykład TeDe

Rosveld Sorki, źle zrozumiałem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:49, Rosveld napisał:

ej ja nie napisalem tego ze slucham meza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wez mnie czlowieku nie obrazaj
ja p******e to nie jest moja wypowiedz...s**m na tych leszczy!!!

Przestań się tak zachowywać bo o się dla Ciebie może źle skończyć- taka mała rada.
To, że nie słuchasz Meza (ja też nie), to nie znaczy, że musisz od razu go wyzywać, bo łamiesz regulamin. To świadczy tylko i wyłącznie o poziomie twojej kultury, a nie "dobrym" guście muzycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) Oceniając muzykę trzeba się kierować też panującymi zasadami, np. nie mówie, że wg. mnie nowy album peji jest XXX, nie oceniam grypy operacyjnej też w wulgarny sposób, mówie tylko, że tego nie preferuje, ba a nawet nie toleruje. Nie mam podstaw by ubliżać innym, pisze tylko to co myśle.

Cóż nie da się wszystkich wyłapać co łamią regulamin forum, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:56, Shadow SSJ Warrior napisał:

Cóż nie da się wszystkich wyłapać co łamią regulamin forum, niestety:(

A właśnie tu jest problem. Bo są osoby, które swoje poglądy umieją w jakiś kulturalny/sensowny sposób wyrazić, a są takie, które umieją tylko nabluzgać na kogoś, kogo muzyka im się nie podoba. Mi wybitnie nie podobał się ostatni album Peji (Slums Attack), ale umiałem wyrazić niezadowolenie jakoś kulturalniej niż słowami na "p", "k", czy "ch". No ale nie wszyscy taką umiejętność posiadają.
A co do łamania regulaminu...musimy pamiętać, że wszystkie naruszenia wyłapują ludzie, a nie maszyny...niestety.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/regulamin.asp
2. Co jest zabronione
* Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
* Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób

Staraj wyrażać swoje opinie w bardziej kulturalny sposób...
Ostrzeżenia miałeś już na koncie, więc teraz masz degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować