Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 23:40, Dante Dy`nei napisał:

> > A i dodam, że uwielbiam teledyski Eminema.
>
> Są poryte ;p

Zobacz sobie teledyski Sutter Kain''a...
"August Underground"
"Cannibal Ferox"


Em przy nim jest delikatny jak baletnica xD


Jakiś rapcore czy cuś? Nie lubię ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 23:42, bojanzaw napisał:

Jakiś rapcore czy cuś? Nie lubię ;f


Ghetto Metal w roli ścisłości, ale tu chodzi o teledyski w końcu :P
Z tym, że Sutter to jest underground i o sobie może zrobić co mu sie podoba, a Em, ma już dystrybutorów i telewizyjną cenzure na karku :P

Ale i tak nie powiedział bym, że teledyski Em są poryte ... zazwyczaj oddają klimat kawałka, czy bekowe jak Just Lose It, Without Me, czy My Band czy bardziej poważne jak Like Toy Soldiers, Mockingbird, czy Mosh. Ja osobiście nic porytego w tym nie widzę, chyba, że masz na myśli jakiś konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 23:50, Dante Dy`nei napisał:

Ale i tak nie powiedział bym, że teledyski Em są poryte ... zazwyczaj oddają klimat kawałka,
czy bekowe jak Just Lose It, Without Me, czy My Band czy bardziej poważne jak Like Toy
Soldiers, Mockingbird, czy Mosh. Ja osobiście nic porytego w tym nie widzę, chyba, że
masz na myśli jakiś konkret.


Poryte w sensie kawałków właśnie typu Just Lose It ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 23:54, bojanzaw napisał:

Poryte w sensie kawałków właśnie typu Just Lose It ;>


Mnie sie jednak wydaje, że na plus u niego idą właśnie takie 2 strony.
Z jednej prześmiewczy i bekowy, a z drugiej jednak jest to jeden z lepszych technicznie/lirycznie raperów w mainstreamie. Chociaż zobaczymy co tam pokaże na King Mathers... chociaż chyba jeszcze nie potwierdzony jest ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do innej muzyki: Ja tam niczego innego poza Rapem nie słucham, serio. ;p Jakoś nic mi nie pasuje tak jak Rap. Nawet za małolata (Jak miałem z 8 lat) to miałem taką kasetę, a tam kawałki Paki Woźniaka i Q Bass''a. ;p I pamiętam że jarałem się kawałkiem Święty Krzysztofie, to był chyba pierwszy Rap jaki w ogóle słyszałem. ;p Inne gatunki mnie jakoś nie jarają. Pop - Dla mnie kupa. Rock/Metal (I milion podgatunków, łącznie z tymi rapcorami itd..) - Jak dla mnie tego się słuchać nie da. ;p Techno - No, tu bym się zastanowił czy to w ogóle muzyka jest. O_o Hmm... Miałem napisać więcej, ale do szkoły się spieszę. Crysis mnie cholerka wciągnął, i na dodatek niewyspany przez to jestem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że powielam pytanie , ale kto jeszcze ma zamiar dograć się na mixtape .... ?
Bo na razie mam :

Pablo Don Scovrone
Element!
Dj Prezes feat. hejt, Orzech
Mad Drought
Nieświęci

Hmm jak dla mnie trochę mało.. ;/
A nagrać jeden czy 2 tracki to chyba nie problem i mieć satysfakcję z tego że wzięło się udział w projekcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo...premiera Abradaba nowego jest dopiero w piątek ten teraz :D Wcześniej pisało,że 26 września...od razu po szkole idę do Empiku...oby tam była bo jak nie to się wku*wie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:17, ..::leŚniak::.. napisał:

Ich kawałek na Decksie (według mnie) mocno poniżej przeciętnej. Wiadomo, kwestia gustu.


Heh, czego oczekujesz od crunku? Wielkich, życiowych przemyśleń? ;> Bo ja nie i dlatego ten gatunek rapu mi się podoba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:20, bojanzaw napisał:

Wielkich, życiowych przemyśleń? ;> Bo ja nie i dlatego ten gatunek rapu mi się podoba ;D


Życiowe przemyślenia to tylko u Smarka lubię, bo zawsze mnie zaskakują ;] Ogólnie wolę punche, crunk to dla mnie muzyka nadająca się do lecenia w tle.

Swoją drogą taki tekst mi się przypomniał "Chcesz jednocześnie punchy i filozofię wpi*du? To tak jakbyś próbował się odlać podczas wytrysku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że składanek z klasyką polskiego rapu nigdy za mało. Pamiętamy udane produkcje z cyklu Road Hip Hop, które prezentowały nowe numery od czołówki rodzimych raperów. Teraz pod tym szyldem ukaże się kompilacja, jak podaje oficjalne info, "największych hitów polskiego rapu".
Za wydanie Road Hip Hop Classic 2008 będzie odpowiadać Żurom i jego Terror Muzik przy współpracy z Vision, a na płycie usłyszymy Tedego i Warszafski Deszcz, Molestę, Kastę, O.S.T.R.''a czy Kaliber 44. Całą tracklistę i datę premiery albumu, mamy dla was poniżej.
Tracklista:
01. WYP3 & Trzyha "Ja Mam To Co Ty"
02. Onar & O$ka "Od Lat"
03. Vienio & Pele "Dziękówka Dla Chłopaków"
04. Warszafski Deszcz "Gram W Zielone (Jaram!)"
05. Kasta "Wychylylybymy"
06. Molesta "Co Ważne A Co Ważne Nie Jest" [DJ 600 V Remix]
07. Tede "Mróz (Panzerfast)"
08. Franek "Pieniążek"
09. Pono & FU "Hiphopowy Ring"
10. HAIHAIER - Jajo & Grubas & Gano "Nie Jestem K**wa Biznesmenem"
11. Borixon "Mój Rap, Mój Hajs"
12. ZIP Skład & WYP3 "Popatrz" [DJ 600 V REMIX]
13. WSP "Konsekwencje"
14. Pono "Tabu" [DJ 600 V]
15. OSTR "Nie Napiszę"
16. PIH "Nie Ma Miejsca Jak Dom"
17. Kaliber 44 "Ja Się Wcale Nie Chwalę"
18. Płomień 81 & Fenomen "Dwulicowi Ludzie"
19. Stereofonia "Dźwięki Stereo"
20. Włodi & FU & Sokół "Pamiętaj O Melanżu"

Lepsze to niż składanka "Best of polish hip-hop" gdzie są głównie Mezo,Verba,Ascetoholix i 18L...

Jak ktoś się zajarał tym Watch How It Go Down co dawałem parę stron temu,to będzie okazja usłyszeć to na żywo ;) Termanology zagra 7. listopada w Toruniu a 8. listopada w Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 13:25, Sekret Mnicha napisał:

Mam pytanie do Dante Podaj tytuły jakichś "fajnych" wg. Ciebie podkładów z wykorzystaną
gitarą elektryczną. Najlepiej jako linki na youtube jak możesz, z góry dzięki.



To znaczy, zaprawiane gitarką, czy stricte rapcore też bo miałem kidyś takiego posta o rapcorze > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&pid=10334

Ogólnie to musiał bym siąść i poszukać lików na YT do rakich tylko z motywami gitarowymi, a na razie nie mam czasu za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:47, Dante Dy`nei napisał:

> Mam pytanie do Dante Podaj tytuły jakichś "fajnych" wg. Ciebie podkładów
z wykorzystaną
> gitarą elektryczną. Najlepiej jako linki na youtube jak możesz, z góry dzięki.



To znaczy, zaprawiane gitarką, czy stricte rapcore też bo miałem kidyś takiego posta
o rapcorze > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&pid=10334

Ogólnie to musiał bym siąść i poszukać lików na YT do rakich tylko z motywami gitarowymi,
a na razie nie mam czasu za bardzo.



Dobra dzięki. Już sobie kilka kawałków wypatrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować