Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2009 o 20:35, dzeksondzekson napisał:

hmm zna ktos moze dobrze three 6 mafie? Bo nie wiem w czym szukac w sumie, bo sa dosc
specyficzni. Zajaralem sie nawet bicikiem z ridin'' spinners i nie tylko... (lil flip).
Nie wiem tez czy ten sklad juz przypadkiem sie nie rozpadl, albo przynajmniej pomniejszyl...


W Three 6 Mafii wszystko gra, w tym roku mają jeszcze płytę zmotać "Da Return" bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 21:13, don_Scovrone napisał:

W Three 6 Mafii wszystko gra, w tym roku mają jeszcze płytę zmotać "Da Return" bodajże.


O i z tego co widzę, to Lord wrócił do składu... chyba sobie za jakiś czas odświerzę ich, bo dawno nie słuchałem... A i jestem ciekawy tych solówek Paula i J''a... Najbardziej jednak czekam na 4 Vol. "Let ''Em Bleed" DJ''a Clay''a, gdzie Mafia ma mieć feat z ICP... to będzie konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że Wielkie Joł działa bezkompromisowo. Wyciek płyty "Powrócifszy..." do internetu na 4 dni przed premierą, to niewątpliwie cios dla nas ale również sygnał, że idziemy w dobrą stronę.

Ustalenie winnego potrwa jeszcze parę dni ale my nie możemy siedzieć bezczynnie. Robimy hip-hop i w hip-hopowy sposób załatwiamy nasze sprawy. W środę wieczorem Warszafski Deszcz nagrał kawałek o całej, zaistniałej sytuacji, bo to jest zawsze lepsze niż wydawanie jakichkolwiek oświadczeń. Numer Raz i Tede pozwolili sobie pożyczyć bit z płyty Hemp Gru "Droga" do kawałka "H.W.D.P" , który wyprodukował Waco. W ten wysublimowany sposób, Warszafski Deszcz wyraża swoją opinię o zaistniałej sytuacji i anonimowym złodziejstwie, które uderza w całą polską scenę hip-hop.
Nie możemy nic z tym zrobić, dlatego robimy hip-hop.
Ha wu de piratom!

http://hotfile.com/dl/5049308/55e1c89/Warszafski_Deszcz_-_H.W.D.Piratom.mp3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 14:06, Idz_sobie_pograc napisał:

W końcu jakieś porządne info.


No widziałem już obydwie te zapowiedzi... Muza nieźle ryje beret. Mam nadzieję, ze w takim klimacie bedzie płytka. I że szybko uda im sie ja odtworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jara się ktoś Fabułą? IMO płyta była by mierna, gdyby nie featuringi. Podoba mi się jedynie rap Poszwixxa i jego bity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybuch - Shizhistorii Spis [2009]

Kolejny materiał od jednego z niewielu, psycho raperów tworzących obecnie. Premiara internetowa miała miejsce dzisiaj...

Okładka: http://i41.tinypic.com/1z6a3vr.jpg

Tracklista:

01.Statut Antychrysta Rapu
02.Krwawe Kreskówki Z Kanału Kablówki
03.Fantom We Mgle
04.Wamp Z Transylwanii
05.Szkarłatny Zmierzch*
06.Łajba Długobrodego Ducha Złego
07.Na Szubienicy W Kostnicy
08.Piekieł Nieśmiertelny Feniks
09.Strach Na Papugi
10.Trepanacja W Salonie Bez Klamek**
11.Na Szubienicy W Kostnicy''09
Instrumentalne tracki:
12.Wulkan Gniewu (prolog)
13.Skandal Z Okładki (premix)
14.24 Karaty Na Dobę (2001)
15.Czarna Magia Białego Misia (rmx)
16.Sucz Goni W Budzie Hycel (epilog)

Bonusowe videos z nagrań:
01.Fantom We Mgle (VoxRec)
02.Na Szubienicy W Kostnicy (BitArg)
03.Wampir Z Transylwanii (VoxRec)
04.Roland GW-7 Piano Freestyle
05.Licho Ze Strychu (VoxRec)

LINK > http://www.sendspace.pl/file/G7NxqxVr/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda na to, że amerykański rapbiznes zyska kolejną "białą gwiazdę". Asher Roth - student z przedmieść, nawijający o tym, jak kocha college, póki co przechodzi wszelkie wcześniejsze oczekiwania co do sprzedaży.

Jego debiutancki album cieszy się zainteresowaniem znacznie przekraczającym prognozy sprzedawców i ekspertów - wystarczy powiedzieć, że po jednym dniu wskoczył na 1 miejsce iTunes, a większość sklepów wyprzedała już cały nakład!

Zaszokowani sklepikarze są zmuszeni zamawiać kolejne egzemplarze, singiel I Love College osiągnął platynę, a cała płyta Asleep In The Bread Aisle wydaje się iść po złoto lub więcej. Asher Roth-manię czas zacząć!"

http://videos.onsmash.com/v/9b8fXRESXaLy86cA

Płytka również dobra jest. Pasują mi takie klimaty i polecam sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 07:32, kobe47 napisał:

Lil'' Wayne - I told y''all
http://www.youtube.com/watch?v=W_Kuib0NpWE
łooo, dobra kupa kupy, bez kitu, aż chyba kupię ''Rebirth'' jak wyjdzie


Nie sądzę, żeby tego typu tracki były na Rebith''ie. Nie ma gitar, chyba, że będzie na tyle niekonsekwentny, że normalne tracki tez wrzuci.
Autotune ssie pałe, szczególnie gdy używa go Wayne.
Poza tym IMO jest to raper który stoczył sie okrutnie przez ostatnie 2 lata. Stracił swój styl, klimat. Prawie Wszystko od C3 ssie, słyszałem zaledwie kilka kawałków w których nieźle zapodał, szkoda tylko, że większość z tego to były feat''y... Generalnie pamiętam jak kiedyś czekałem na C3, twardo, a na dziś dzień nie słucham typa od jakiegoś roku, półtora i nic nie wskazuje, żebym wracał do jego twórczości, poza kilkoma wybranymi trackami sporadycznie... raz na parę miesięcy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować