Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Powiem, że pamiętam Twoje bity z epki Pabla i wtedy były poprawne, ale to co teraz tutaj wrzucasz do tematu to prawdziwe aspiratory to rozpieprzania podziemia już niedługo ;] Olbrzymi progres, bierzesz może udział w jakichś konkursach na remixy? Można się na nich wybić, teraz akurat jest konkurs na remix nowego singla VNM-a, ale on tu raczej nie jest lubiany.

EDIT: Tylko żebym nie został źle zrozumiany z tym "wybić". Chodzi o to, że wtedy mogliby Cię usłyszeć raperzy z czołówki, a wydaje mi się, że nie jeden by się zajarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Polski Rap to słucham głównie go tylko dla przesłania. Bardzo też lubię słuchać jak ludzie, autorzy piosenek świetnie bawią się słowem. Amerykańskiego Rap-u zaś słucham do przygrywki gry w koszykówkę, bądź streetball.
Przecież nie bez powodu jest znane hasło: "Basketball is streetball and hip-hop lifestyle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 03:45, capral napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=HYeWi7ocz3c

Nie wiem, czy ktoś już dał, ale dla mnie odjazd.


Stare, stare, ale dzięki za przypomnienie, bo jak słucham tej płyty, to mam przed oczami pewien świetny moment mojego życia i mimo że całe Uliczne Esperanto nie powala poziomem, to jednak lubię wracać.

W ogóle w Polsce robi się powoli to co w Stanach, wycieki płyt, z tego mikstejpu VNM-a nowego są niby dwa single, a 6 tracków śmiga po necie. Lipna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 01:22, MateuszHejter napisał:

Powiem, że pamiętam Twoje bity z epki Pabla i wtedy były poprawne, ale to co teraz tutaj
wrzucasz do tematu to prawdziwe aspiratory to rozpieprzania podziemia już niedługo ;]
Olbrzymi progres, bierzesz może udział w jakichś konkursach na remixy? Można się na nich
wybić, teraz akurat jest konkurs na remix nowego singla VNM-a, ale on tu raczej nie jest
lubiany.

EDIT: Tylko żebym nie został źle zrozumiany z tym "wybić". Chodzi o to, że wtedy mogliby
Cię usłyszeć raperzy z czołówki, a wydaje mi się, że nie jeden by się zajarał.


Zrobiłem ten remix Marzycieli. Jest na myspace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 00:36, Luque_Skywalker napisał:

Zrobiłem ten remix Marzycieli. Jest na myspace :)


Powiem, że podoba mi się do momentu wjazdu refrenu, jakoś nie leży on na tym bicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 21:18, MastAlol napisał:

Typek z osiedla zaczął sobie coś rapować, weźcie oceńcie co źle robi itd., mi się nie
chce chłopa besztać, a pytał się co do poprawy :D Hahahha.


Hm... ^^ Nareszcie mu starsza z pokoju poszła :P Wyszło jak wyszło ale i tak ten kawałek jest lepszy niż wcześniejsze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Materiał na płytę został ukradziony w nocy z 21 na 22 kwietnia br. Obecnie zespół go odtwarza. Premiera T.R.I.P została przełożona z 27 maja na jesień 2009 r."

Cóż, jeśli to prawda to dobrze. ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować