Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 17:22, kobe47 napisał:

Z Internetu, noobie.

W końcu mój nick znalazł zastosowanie :)

Dnia 31.05.2009 o 17:22, kobe47 napisał:


Mam nadzieje że modek się nie przyczepi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:50, noobie napisał:

Mam nadzieje że modek się nie przyczepi...


Czego ma się przyczepić? To nielegale są przecież...

Wkurzam się na NoBoTak, już chyba zeszło im to 100 sztuk, a płytki jak nie było tak nie ma :/ Chyba wcześniej mi przyjdzie, niż puszczą w net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:07, MastAlol napisał:

> Mam nadzieje że modek się nie przyczepi...

Czego ma się przyczepić? To nielegale są przecież...

Wkurzam się na NoBoTak, już chyba zeszło im to 100 sztuk, a płytki jak nie było tak nie
ma :/ Chyba wcześniej mi przyjdzie, niż puszczą w net.

Co to są te nielegale (sorry, ale nie jestem obeznany za bardzo) :P Chyba nie piraty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 06:56, Rafix_94 napisał:

> > Mam nadzieje że modek się nie przyczepi...
>
> Czego ma się przyczepić? To nielegale są przecież...
>
> Wkurzam się na NoBoTak, już chyba zeszło im to 100 sztuk, a płytki jak nie było
tak nie
> ma :/ Chyba wcześniej mi przyjdzie, niż puszczą w net.
Co to są te nielegale (sorry, ale nie jestem obeznany za bardzo) :P Chyba nie piraty
:D

rodzaj albumu lub utworu muzycznego, który nie został wydany przez żadną wytwórnię płytową - proste? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2009 o 06:56, Rafix_94 napisał:

Co to są te nielegale (sorry, ale nie jestem obeznany za bardzo) :P Chyba nie piraty
:D

Płyty które nagrywają ludzi z podziemia (Czasami też ludzie z mainstreamu je wydalą, Tede choćby i jego Buhh), i wrzucają je do neta. Jak dla mnie nielegale są najlepsze, bo są tworzone z wielką zajawką. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:07, MastAlol napisał:

Wkurzam się na NoBoTak, już chyba zeszło im to 100 sztuk, a płytki jak nie było tak nie
ma :/ Chyba wcześniej mi przyjdzie, niż puszczą w net.


Obstawiam, że w net puszczą albo po wysyłce wszystkich albumów albo jeszcze później, bo inaczej niektórzy mogą się czuć pokrzywdzeni, że dali hajs, a inni mają płytkę przed nimi. Ja też bym wolał szybciej, ale no cóż, dziś powinno przyjść do mnie kosmiczne wydanie Sekaku więc nie przeżywam.

Tutaj Sekaku http://www.swaggerlizard.com/Formularz-zamowienia-Sekaku-Liveband-cinfo-pol-5.html - zdecydowanie najoryginalniejsze i według mnie najlepsze wydanie jakie kiedykolwiek widziałem. 200 sztuk tylko, ale jeszcze zostało. Koszt 15 zł, jedyny minus to długość płytki, bo zaledwie 5 tracków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze troche odchodząc od tego pytanie o nielegale... Jak dla mnie w PL underground jest trochę inaczej rozumiany niż w USA ogólnie. U nas przyjęło się, że to co w sklepach to już mainstream, a nie do końca tak jest.
Przykłady, chodzby nawet nowa płytka 3W, była wydana niezależnie, a jest w empiku... Dalej Projekt Intruz, także jest w niezależnej wytwórni i też kupiłem ich album w empiku. Płytka "Deep Hans" (tutaj nie jestem pewien czy jest ona w sklepach normalnie), też już nie jest mainstream''em... Popatrzcie z resztą na notkę z okładki "P-Ń X" (według tego IMO ściagniecie "Deep Hans" z neta nie jest w takim razie piractwem). Jak dla mnie na dzień dzisiejszy 3W czy 52 to underground i mimo, że mają możliwość dystrybucji, to nadal są składami niezależnymi (i dlatego nie widać w TV ich nowych klipów...). Podobnie jest np. z Tech N9ne''em w USA. Jest na półkach sklepowych, ale Strange Music to niezależna wytwórnia i w dodatku, wykonawcy często podkreślają swoją przynależność do undegroundu... "Red Nose" też nie widziałem nigdzie w TV, ale w jakby nie patrzeć to i na "Red Nose" i na wczesniejszym "Like Yeah" panczuje mainstream i MTV...

20090601110322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nowa płytka pezeta już zakupiona. chętni niech się rejestrują na muzykaemocjonalna.com i zamawiają, produkcja niedopstępna w normalnej sprzedaży. 33zł z wysyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:33, Budo napisał:


Nowa płytka pezeta już zakupiona. chętni niech się rejestrują na muzykaemocjonalna.com
i zamawiają, produkcja niedopstępna w normalnej sprzedaży. 33zł z wysyłką :)

Było o tym jakiś czas temu ale oka... Jutro płytki wysyłają, nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:49, Arkads napisał:

Będzie opakowanie.

Przeczytałem, że w digipacku będzie sprzedawane, czyli lajtowo ; ) Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deep Hans nie było w sklepach, ale ogólnie Cię rozumiem i nawet w sumie miałem jakiś czas temu podobną rozkminę. No i ogólnie coraz trudniej odróżnić mainstream od podziemia, ale w gruncie rzeczy "nieważne gdzie to leci, ważne czym jest" jak nawijał Smark, więc jak kupuję płytę to nie rozkminiam czy podziemie czy legal.

Sekaku dotarło i po pierwsze - wydanie miazga, książeczka z tracklistą stylizowana na ulotkę, w zestawie prawdziwy keczup, majonez, sól, sztućce, nadruk na płycie jak pizza, a wszystko w pudełku na pizzę. A co do muzyki - mistrzostwo, wiem że są tu ludzie lubiący rapcore, dla mnie tą epką skradli Backflipowi tytuł polskiego króla rapcore''u, rap Mielzkiego na poziomie, a to co wokalnie wyprawia Golas w refrenach to normalnie można spaść z krzesła jak się pierwszy raz słyszy, polecam. Jak ktoś nie chce kupować to niedługo będzie wersja internetowa z bonus trackiem (gościnnie LaikIke1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytwórnia Wielkie Joł z największą dumą prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty WARSZAFSKI DESZCZ "POWRÓCIFSZY..." zatytułowany "Tak się robi hip-hop".

Kawałek ten, wyprodukowany przez renomowanego producenta KIXNARE jest bezpośrednią kontynuacją akcji WFD pod Pałacem Kultury i Nauki. Wszyscy, Którzy tam byli przyczynili się bezpośrednio do jego powstania dlatego też z dedykacją dla nich publikujemy ten numer pięć dni przed premierą albumu. Tak się robi tu hip-hop...

http://hotfile.com/dl/4758564/73e1536/Warszafski_Deszcz_-_Tak_sie_robi_hip-hop.mp3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm zna ktos moze dobrze three 6 mafie? Bo nie wiem w czym szukac w sumie, bo sa dosc specyficzni. Zajaralem sie nawet bicikiem z ridin'' spinners i nie tylko... (lil flip). Nie wiem tez czy ten sklad juz przypadkiem sie nie rozpadl, albo przynajmniej pomniejszyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować