Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2010 o 07:55, Kaucz napisał:

Słabe, ten refren asłuchalny, a i po co te echo czy nie wiem co to za efekt, ale chujowy.

Dzieki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 11:06, plmko napisał:


> Słabe, ten refren asłuchalny, a i po co te echo czy nie wiem co to za efekt, ale
chujowy.
>
Dzieki za opinie.

Nie chodzi mi o sprzęt, bo też dobrego nie mam, to samo z flow lipa. Bit też nie za fajny wybrałeś. Nie chce hejtować, bo sam lepiej nie nagrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 17:56, noobie napisał:


> Jeśli płyta Słonia przyprawia kogoś o wymioty, to myślę, że powinien przestać słuchać

> rapu i nie wychodzić na dwór, bo może się zaskoczyć. W ogóle to co to za pomysł
żeby
> polegać na opinii znajomych, a nie na swojej?
Bo sam nie jestem wielkim zwolennikiem psychorapu. Owszem, Księga Tajemnicza to było
coś, ale nic poza tym...

xD ale Słoń to nie psychorap czy inna jakaś zjebana odmiana rapu, którą reprezentuje jeden zespół. To po prostu hardcorowy rap.

siara-nadal - nie wiem co kierowało cię typie kiedy wrzucałeś to w internet. To jest tak beznadziejne, wtórne, nudne, o niczym (rozumiem, że to rap z przekazem?), że naprawdę - odłóż mikrofon i przestaj nagrywać, albo przynajmniej nie publikuj tego, bo zrobisz z siebie idiote tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 13:19, Kaucz napisał:

>
> > Słabe, ten refren asłuchalny, a i po co te echo czy nie wiem co to za efekt,
ale
> chujowy.
> >
> Dzieki za opinie.
Nie chodzi mi o sprzęt, bo też dobrego nie mam, to samo z flow lipa. Bit też nie za fajny
wybrałeś. Nie chce hejtować, bo sam lepiej nie nagrywam.

Spoko, chodzilo mi o szczere opinie a nie lizanie dupy... ;p Ktos jeszcze jakas opinia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 22:58, old12 napisał:

siara-nadal - nie wiem co kierowało cię typie kiedy wrzucałeś to w internet. To jest
tak beznadziejne, wtórne, nudne, o niczym (rozumiem, że to rap z przekazem?), że naprawdę
- odłóż mikrofon i przestaj nagrywać, albo przynajmniej nie publikuj tego, bo zrobisz
z siebie idiote tylko.

Dla mnie ty jestes idiotą, bo pewnie nigdy niz w zyciu nic nie nagrasz... ("...hejterzy psuja klawiatury pisząc na tych forach..."). No ale spoko, opinia ok ale wyzywanie od idioty to nie na miejscu. Ciekawe jak ty bys nawijal po kilku dniach zajawki z mikrofonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się krytykami tych wielkich znawców rapu z tego forum,wiesz ocb.Jak na pierwszy raz jest w porządku,słyszałem masę gorszych rzeczy.Poszukam pewnej nutki którą nagrał taki typ z szkoły wtedy zobaczycie co to znaczy asłuchalny rap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 11:00, plmko napisał:

> siara-nadal - nie wiem co kierowało cię typie kiedy wrzucałeś to w internet. To
jest
> tak beznadziejne, wtórne, nudne, o niczym (rozumiem, że to rap z przekazem?), że
naprawdę
> - odłóż mikrofon i przestaj nagrywać, albo przynajmniej nie publikuj tego, bo zrobisz

> z siebie idiote tylko.
Dla mnie ty jestes idiotą, bo pewnie nigdy niz w zyciu nic nie nagrasz... ("...hejterzy
psuja klawiatury pisząc na tych forach..."). No ale spoko, opinia ok ale wyzywanie od
idioty to nie na miejscu. Ciekawe jak ty bys nawijal po kilku dniach zajawki z mikrofonem...


nie napisałem, że jesteś idiotą, a, że jak będziesz takie coś publikował to zrobisz z siebie idiotę. a z tym hejterem haha śmieszne to jest, bo wyraziłem swoją opinię i uwierz, gdybym był hejterem to w dupie bym miał kogoś, kto ze względu na ksywkę już jest przegrany. Jak się utopić to w oceanie, nie w wannie.

I żeby nie było to kiedy pierwszy raz coś nagrałem to nawijałem lepiej, miałem lepsze rymy, lepszy tekst i lepszy bit. I nawijałem wtedy od jakichś trzech minut (8 wersów co daje jakieś 35 sekund nawijki x 5 razy dla cwiczen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2010 o 21:57, old12 napisał:

I żeby nie było to kiedy pierwszy raz coś nagrałem to nawijałem lepiej, miałem lepsze
rymy, lepszy tekst i lepszy bit. I nawijałem wtedy od jakichś trzech minut (8 wersów
co daje jakieś 35 sekund nawijki x 5 razy dla cwiczen)

To może zaprezentujesz ten swój świetny styl?? ;> nie?? tak myślałem... 8 wersów?? dla mnie to jest debilzm... po co nagrywac 8 wersów?? i ty mówisz o przekazie?? na pewno zmieściłeś głęboki przekaz w 8 wersacgh... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 13:54, Get_Down napisał:

Nie przejmuj się krytykami tych wielkich znawców rapu z tego forum,wiesz ocb.Jak na pierwszy
raz jest w porządku,słyszałem masę gorszych rzeczy.Poszukam pewnej nutki którą nagrał
taki typ z szkoły wtedy zobaczycie co to znaczy asłuchalny rap.

Wiem ocb... w końcu to nie jest forum o rapie... ja słucham rapu od 2 klasy podstawówki a teraz mam 18 lat, więc troche lat minęło... dzieki za pierwszą malo krytyczna opinię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej nie wiem o co Ci chodzi. Jak nagrałeś coś słabego ze wszystkich stron to mam cię klepać po plecach czy powiedzieć, że to jest autentycznie chujowe? W końcu wrzuciłeś to tutaj po to, żebym to ja lub ktoś inny ocenił, więc oceniłem. Moj opinia jest taka: odłóż majka. I nie wiem co z tego, że słuchasz rapu tyle lat?

W ogóle widzę, że taki troszkę głupkowaty jesteś, napisz tutaj jacy są twoi ulubieni raperzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo za to że miałeś lepszy bit brawoo,tylko że ty tego bitu zapewne nie zrobiłeś więc nie chwal się tak.8 wersów to ja lepiej na freestyle pewnie zrobię niż ty byś pisał to przez całe swoje życie,może zaprezentujesz swoje umiejętności i pochwal się jakimś trackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 12:20, old12 napisał:

Ej nie wiem o co Ci chodzi. Jak nagrałeś coś słabego ze wszystkich stron to mam cię klepać
po plecach czy powiedzieć, że to jest autentycznie chujowe? W końcu wrzuciłeś to tutaj
po to, żebym to ja lub ktoś inny ocenił, więc oceniłem. Moj opinia jest taka: odłóż majka.
I nie wiem co z tego, że słuchasz rapu tyle lat?

W ogóle widzę, że taki troszkę głupkowaty jesteś, napisz tutaj jacy są twoi ulubieni
raperzy.

no a co z tym zaprezentowaniem swojego stylu?? mówisz o mnie że jestem głupkowaty?? po co mam pisać czego słucham?? uwierz ze jest tego na pewno więcej niż u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy spokój dziecku :D. Pewnie nie zna nawet dwóch składów z podziemia polskiego, mniejsza. Ja myśle, że jak na początek nie jest źle. Praca czyni mistrza. Ja obecnie nie nagrywam a piszę, być może ta rada i Tobie się przyda ;).
Pamiętaj, że jedni mają flow, inni rymy, a inni przekaz zajebisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:30, noobie napisał:

Dajmy spokój dziecku :D. Pewnie nie zna nawet dwóch składów z podziemia polskiego, mniejsza.
Ja myśle, że jak na początek nie jest źle. Praca czyni mistrza. Ja obecnie nie nagrywam
a piszę, być może ta rada i Tobie się przyda ;).
Pamiętaj, że jedni mają flow, inni rymy, a inni przekaz zajebisty :)

myslalem ze jest nas mniejszość :D Rada sie nie przyda bo tez pisze duzo puki co i od czasu do czasu cos nagram... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:30, noobie napisał:

Pamiętaj, że jedni mają flow, inni rymy, a inni przekaz zajebisty :)


A inni wszystko, czego mimo wszystko najlepszym przykładem jest OSTR. : ) Flow, rymy, przekaz. Sam piszę, dużo piszę, szlifuję, a flow ćwiczę jak od czasu do czasu ( praktycznie codziennie ) freestyleujemy z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 15:08, Arkads napisał:

> Pamiętaj, że jedni mają flow, inni rymy, a inni przekaz zajebisty :)

A inni wszystko, czego mimo wszystko najlepszym przykładem jest OSTR. : ) Flow, rymy,
przekaz. Sam piszę, dużo piszę, szlifuję, a flow ćwiczę jak od czasu do czasu ( praktycznie
codziennie ) freestyleujemy z kumplami.

OSTRy to jest wgl ewenementem polskiego hh ;D. Dlatego właśnie mam prawie wszystkie jego płyty, darzę tego rapera wielkim szacunkiem.

Taaaa, freestyle na osiedlu ^^. U mnie też często się to dzieje "po męczącym dniu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 15:08, Arkads napisał:

> Pamiętaj, że jedni mają flow, inni rymy, a inni przekaz zajebisty :)

A inni wszystko, czego mimo wszystko najlepszym przykładem jest OSTR

Ale skrzeczy na solówkach, na POE podobnie nie więc czekam na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 12:27, Get_Down napisał:

Brawo za to że miałeś lepszy bit brawoo,tylko że ty tego bitu zapewne nie zrobiłeś więc
nie chwal się tak.8 wersów to ja lepiej na freestyle pewnie zrobię niż ty byś pisał to
przez całe swoje życie,może zaprezentujesz swoje umiejętności i pochwal się jakimś trackiem.


Tu nie chodzi o to, że ja tego bitu nie wyprodukowałem, ale o to, że ja go wybrałem, bo to też jest umiejętność rapera. Bo chyba nikt nie chce słuchać dobrego rapera na słabych bitach, nie? Naprawdę nie trudno jest znaleźć dobry instrumental w necie. Chyba, że ktoś woli słabe bity od ziomków albo swoje zwykle słabe wypociny.
Swoich rzeczy nie będę tu wrzucał, bo po co. Ja nie jestem byle śmieciem co swoje pierwsze nagrywki daje do oceny, prosi o krytyke, a potem się dziwi, że zjechane. Koniec świata z wami.

@noobie - znam pewnie więcej składów z podziemia niż ty, jestem pewien tego nawet. Z resztą to, że nie zgnoiłeś tego gówna od plmko to już powód do tego, bym sądził, że nie masz kompletnie pojęcia o czyms mówisz.
Z resztą nie słyszałeś o czymś takim jak raper kompletny? Czyli taki, który ma flow, pancze, technike? Pewnie nie. Pamiętaj, że szkoda czasu na słaby rap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować