Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Raz wyzywa tego Omena, a kiedy indziej tworzy z nim teledyski. :P Ale widzę, że oceny ma już mniej więcej pół na pół więc progres rzeczywiście jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fanów Pezeta, dotyczy ono bardziej jego życia prywatnego. Wiecie jak to wygląda u niego z alkoholem? Często w jego utworach jest mowa o imprezach, piciu etc. (nawet prawie cała "Muzyka rozrywkowa"), ale już np. w nowej piosence "Co mam powiedzieć" Pezet mówi, że nie może pić już, bo przegiął kiedyś z tym. Jak to więc wygląda?
I przy okazji, to samo, ale odnośnie Ostrego. Na pewno kojarzycie "Abstynenta", ale przecież Ostrowski wiele razy w innych kawałkach mówi na temat piwa, czy w ogóle alkoholu. Jak to jest u obydwóch raperów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 13:19, kitek0101 napisał:

Mam pytanie do fanów Pezeta, dotyczy ono bardziej jego życia prywatnego. Wiecie jak to
wygląda u niego z alkoholem? Często w jego utworach jest mowa o imprezach, piciu etc.
(nawet prawie cała "Muzyka rozrywkowa"), ale już np. w nowej piosence "Co mam powiedzieć"
Pezet mówi, że nie może pić już, bo przegiął kiedyś z tym. Jak to więc wygląda?
I przy okazji, to samo, ale odnośnie Ostrego. Na pewno kojarzycie "Abstynenta", ale przecież
Ostrowski wiele razy w innych kawałkach mówi na temat piwa, czy w ogóle alkoholu. Jak
to jest u obydwóch raperów?

Osobowości borderline. A tak na serio, to jest to właśnie prywatna sprawa i wątpię, żeby kogoś to interesowało. Myślę, że nawet hiphopowy mainstream nie jest tak bezczelnym tworem, wściubiającym nosy w prywatne życie artystów, jak popkulturowy moloch.
Dlatego wybacz, ale naprawdę pytanie wydaje mi się idiotyczne, ale skoro pytasz, to całkiem możliwe, że spędza Ci to sen z powiem, dlatego polecam napisać do każdego z Twoich obiektów zainteresowania z osobna. Ale spodziewam się reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 13:19, kitek0101 napisał:

Mam pytanie do fanów Pezeta, dotyczy ono bardziej jego życia prywatnego. Wiecie jak to
wygląda u niego z alkoholem? Często w jego utworach jest mowa o imprezach, piciu etc.
(nawet prawie cała "Muzyka rozrywkowa"), ale już np. w nowej piosence "Co mam powiedzieć"
Pezet mówi, że nie może pić już, bo przegiął kiedyś z tym. Jak to więc wygląda?
I przy okazji, to samo, ale odnośnie Ostrego. Na pewno kojarzycie "Abstynenta", ale przecież
Ostrowski wiele razy w innych kawałkach mówi na temat piwa, czy w ogóle alkoholu. Jak
to jest u obydwóch raperów?

Hmmmm. Kiedyś znajomy był na koncercie Pezeta w Szczecinie. Podaj 2008 rok. Miał V.I.P bilety i normalnie sobie za sceną był z całą tamtejszą ekipą. [of kors o zdjęciach na pamiątkę raczej nie trzeba wspominać] Mówił mi że zamienił kilka zdań z Pezetem. Stwierdził mu krótko. Że już nie pali a ni nie pije. I że można się bawić bez tego, tylko trzeba umieć i chcieć. A jeśli chodzi o OSTRa. To chyba powinieneś wiedzieć, że On preferuje raczej Jazz :D niż alkohol. Z resztą on sam wiele razy to podkreśla w swoich kawałkach. Cytat z piosenki "Zapomniałem Tytułu":
"Wolę to niż alkohol idę po to..." Choć pewnie sam od czasu do czasu się browara napije wiadomo... Tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:15, Esergie napisał:

Osobowości borderline. A tak na serio, to jest to właśnie prywatna sprawa i wątpię, żeby
kogoś to interesowało. Myślę, że nawet hiphopowy mainstream nie jest tak bezczelnym tworem,
wściubiającym nosy w prywatne życie artystów, jak popkulturowy moloch.
Dlatego wybacz, ale naprawdę pytanie wydaje mi się idiotyczne, ale skoro pytasz, to całkiem
możliwe, że spędza Ci to sen z powiem, dlatego polecam napisać do każdego z Twoich obiektów
zainteresowania z osobna. Ale spodziewam się reakcji.

Nie, nie jest to zbyt istotna kwestia w moim życiu. Ale jako, że lubię Pezeta i ostatnimi czasy słucham go dość dużo to się zastanawiałem i zapytałem tu, bo mowa o alko w jego utworach jest dość często. Ich samych nie zamierzam pytać, wydaje mi się to nie na miejscu.

Braveheart
Jeżeli chodzi o palenie to pewnie zależy czego. W końcu na fb Pezet wrzucił zdjęcia z papierosem ;P
I tak, tak, o Ostrym wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:30, kitek0101 napisał:

Braveheart
Jeżeli chodzi o palenie to pewnie zależy czego. W końcu na fb Pezet wrzucił zdjęcia z
papierosem ;P

Mi chodziło oczywiście o MJ :-P ;-). Ale że Pezet ma FB ?? to chyba jakiś żart.. Fajnie by było. Jakby grama sobie założył to byłby przełom XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:41, Braveheart napisał:

Mi chodziło oczywiście o MJ :-P ;-). Ale że Pezet ma FB ?? to chyba jakiś żart.. Fajnie
by było. Jakby grama sobie założył to byłby przełom XD

No cóż, to niewykluczone :P Jak chcesz to obczaj: http://www.facebook.com/pezet81?ref=ts No tak, w końcu gra, mógłby tu być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:41, Braveheart napisał:

Ale że Pezet ma FB ?? to chyba jakiś żart..

Człowieku w jakim Ty świecie żyjesz.

Co do tych gadek na temat alkoholu i innych spraw. Chyba w utworach przekazuje na bieżąco swoje życie więc oczywiste jest że w 2008 miał trudny okres popijaw a teraz już z tym po części kończy. Było parę wybryków jak Opole gdzie Pezet podpity wbił na scene i sam Małolat uratował koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 14:07, PierwszaLiga napisał:

Było parę wybryków jak Opole gdzie Pezet podpity wbił na scene i sam
Małolat uratował koncert.


Podpity? Człowieku, on ledwo co trzymał się na nogach i w ostateczności usiadł przy DJ i koncert Pezeta zmienił się w koncert Małolata ;) A co do picia wyżej wymienionego to ostatnio nawet na featuringu u Chady w "Niesiemy swoją prawdę" też nawinął na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 14:17, Ha_Xior napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=p4YcBmhn-gs&feature=feedu
Sokol i Marysia Starosta - Reset
Niezłe, niezłe na prawdę.


Nie powiem, bardzo mi się podoba, ale myślę że to już kategoria filmu krótkometrażowego. Jakby w moim odczuciu nie jestem w stanie tego raz za razem oglądać bo jak już jest mi znane dłuży się, w oczekiwaniu na muzykę, jakby wykracza to poza wizualizacje kawałka. Chociaż może tylko ja mam takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:44, Grodhar napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=urLswtMqZ9k

Ja wiem, że pulpet, że beka, ale mimo wszystko progres jest. No i to VEVO! :D


Szczerze mówiąc nie ogarniam po cholerę się chłopaki Dissują. :D Dodatkowo dalej na kanale "Jimiego" sa kawałki Omena, więc kiepski Sobie chłopaki wybrali sposób na promocję. ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 00:19, Esergie napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Uu1nyHBXU3U
Świeżak, jeszcze nie znam


Sory za drugi post, ale co do "Młodych Wilków" fajnie się projekt zapowiada, do tego Medium, z dobrym flow i niezłą ostatnią płytką, a jeszcze wszystko od AsfaltRecords (no i bicik od Ostrego, miło ;)). Czekam jak się koty rozwiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 14:48, KrzyniuBDG napisał:

> > http://www.youtube.com/watch?v=Uu1nyHBXU3U
> > Świeżak, jeszcze nie znam
>
Ja mam lekko inne odczucia, w sumie spoko, ale liczyłem na coś więcej trochę się zawiodłem
bo kawałek i klip jak dla mnie średni.


No cóż młodzi są, większość z podziemia z tego co widzę (chociażby Białas), mają czas by się rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 00:19, Esergie napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Uu1nyHBXU3U
Świeżak, jeszcze nie znam

Bonson zdobędzie największy fejm to pewne jego najnowszą płytę dotłoczy Koka (taka plotka chodzi), no i ma ogólnie największe umiejętności. Zaraz za nim stawiam Mediuma, Greena, Bisza i Gedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować