Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony stawia na Killzone`a 2

137 postów w tym temacie


Łeber
Sekretarz
01.02.2009, 14:24

Czemu Wy, PCtowcy zawsze, ale to zawsze w każdej dyskusji bronicie się, nadmieniacie Crysis''a? Ta gra prócz grafiki nie ma w sobie kompletnie nic, a tutaj mamy kapitalne multi, świetna kampanie dla jednego gracza. Po za tym tak, jak już wspomniał kodi, by zoptymalizować grę na 1080p i 60FPS przynajmniej jeszcze rok byśmy musieli czekać, ale po co? I tak gra już teraz zgarnia same noty powyżej 9/10, murowany hit. A PCtowcy zazdroszczą i się droczą o byle szajs.

Święte słowa PANIE Łeber !!!!!!!!!!!!!!!
Po prostu żal tyłek ściska że nie pograją i dlatego szukają dziury w całym . A jeśli o ocenkę chodzi to zapraszam do poczytania aktualnego numeru PSX EXTREME !!!! Wyraznie napisane jest ze PS3 dostaje swoje HALO i GEARS of WAR razem wzięte . Gra ma mocarny klimat i wygląda PIĘKNIE - identycznie jak na sławnym filmiku z E3 2005 , a nawet i lepiej !!!!!!!!!!!!!!
hehehe , to o czymś mówi i daje do myślenia . w końcu 60 milionów euro wpakowane w grę daje do zrozumienia że nie jest to tytuł byle jaki . Ja tam pierwszą część KILLZONE uwielbiam i już nie mogę się doczekać posiedzeń z KILLZONE 2 . SERDECZNE pozdrowienia dola posiadaczy PS3 !!!!!!!!!!!!! trzymajcie się i nie dajcie się obrzucać łajnem typu konsola lipna bo droga i że gier nie ma . Jak się komuś nie podoba niech gra na tym co ma , a głupie komentarze zostawi sobie . Boże błogosław PS3 i studio GUERRILLA GAMES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 14:59, Infher napisał:

Takiej odpowiedzi oczekiwałem, w końcu ktoś, kto potrafi bronić swoich argumentów nie
wykrzykując, że dana platforma jest uber-pwnage a inne sux.


bardzo mnie to cieszy, trzeba w końcu raz a dobrze obiektywnie spojżeć na istotę rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:04, Pitii napisał:


Łeber
Sekretarz
01.02.2009, 14:24

Czemu Wy, PCtowcy zawsze, ale to zawsze w każdej dyskusji bronicie się, nadmieniacie
Crysis''a? Ta gra prócz grafiki nie ma w sobie kompletnie nic, a tutaj mamy kapitalne
multi, świetna kampanie dla jednego gracza. Po za tym tak, jak już wspomniał kodi, by
zoptymalizować grę na 1080p i 60FPS przynajmniej jeszcze rok byśmy musieli czekać, ale
po co? I tak gra już teraz zgarnia same noty powyżej 9/10, murowany hit. A PCtowcy zazdroszczą
i się droczą o byle szajs.

Święte słowa PANIE Łeber !!!!!!!!!!!!!!!
Po prostu żal tyłek ściska że nie pograją i dlatego szukają dziury w całym . A jeśli
o ocenkę chodzi to zapraszam do poczytania aktualnego numeru PSX EXTREME !!!! Wyraznie
napisane jest ze PS3 dostaje swoje HALO i GEARS of WAR razem wzięte . Gra ma mocarny
klimat i wygląda PIĘKNIE - identycznie jak na sławnym filmiku z E3 2005 , a nawet i lepiej
!!!!!!!!!!!!!!
hehehe , to o czymś mówi i daje do myślenia . w końcu 60 milionów euro wpakowane w grę
daje do zrozumienia że nie jest to tytuł byle jaki . Ja tam pierwszą część KILLZONE uwielbiam
i już nie mogę się doczekać posiedzeń z KILLZONE 2 . SERDECZNE pozdrowienia dola posiadaczy
PS3 !!!!!!!!!!!!! trzymajcie się i nie dajcie się obrzucać łajnem typu konsola lipna
bo droga i że gier nie ma . Jak się komuś nie podoba niech gra na tym co ma , a głupie
komentarze zostawi sobie . Boże błogosław PS3 i studio GUERRILLA GAMES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mógłbyś chociaż nie bluźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

Żadna z tych gier,które wymieniłeś mnie nie zawiodła :) Nawet jeśli sam developing pochłonął
znacznie mniej zielonych.

Zatem mamy kompletnie inne zdanie na temat współczesnych gier komputerowych...

Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

Co do fabuły to jak najbardziej jej obecność nie jest zbędna- jako system-seller KZ 2
nie może dać ciała pod żadnym względem :) KZ 2 ma iście filmowy feeling, a skoro już,
to nie mam nic przeciwko, żeby był to nie tylko efektowny ale i ciekawy "film" :)

Nawet gdyby gra nie posiadała fabuły, to w niczym by nie przeszkadzało. Bez niej nie mogą obyć się gry przygodowe/cRPG - w grach akcji jej brak ani nie irytuje, ani tym bardziej rozgrywki nie umila. Pamiętasz może Wolfestein''a 3D/Doom''a/Quake''a? ;)

Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

Cóż nie widzę również sensu w ciochraniu w pierwszą część. Jak granie w pierwsze KZ mogłoby
się przełożyć na wrażenia związane z celebrowaniem dwójki? Jakoś nie czuję odległości
pomiędzy nimi- jest zbyt duża :)

Ależ obydwie mają jedną, wspólną cechę - miały wymiatać graficznie i być system-sellerami PlayStation. Jak każdy wie Guerilla jeszcze poprawnej (!) gry nie stworzyła, więc nie mam pojęcia skąd ten cały "hype". Nie powiecie mi chyba, że to przez pre-renderowane filmiki...

Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

A co do demka- oczywiście nie miałbym nic przeciwko niemu, ale w świetle faktów które
podsuwa nam nowy KZ mogę sobie odpuscić jakiekolwiek żale- łykam to w ciemno i z radościa
daje zarobić twórcom. Tak jak mówisz- brak demka= niezaspokojona ciekawość, co może dodatnio
wpłynąć na zwiększenie sprzedaży...

...jak również bardziej rozsądnym ludziom zakup utrudnić. Oprócz dobrej grafiki gra może nie oferować nic ciekawego. I znowuż argument ten można wykorzystać przeciwko...

...panu Łeberowi

Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

Czemu Wy, PCtowcy zawsze, ale to zawsze w każdej dyskusji bronicie się, nadmieniacie Crysis''a?

Jeśli już porównywać, to z najlepszymi. Nieprawdaż?

Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

Ta gra prócz > grafiki nie ma w sobie kompletnie nic, a tutaj mamy kapitalne multi, świetna kampanie dla > jednego gracza.

Ah, widzę że kolega już Killzone 2 zaliczył wielokrotnie. Jest też pewnie w światowej czołówce najlepszych "pwn3rów" w multi. Pozazdrościć.

Chłopie, zanim podobny bełkot przelejesz na klawiaturę, troszkę pomyśl.

Poza tym to chyba komplement dla PeCetowców, skoro już dwuletnią produkcję mogą graficznie nie tyle porównywać z najnowszymi konsolowymi "hitami", a je przewyższać pod tym (i nie tylko) względem.

Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

Po za tym tak, jak już wspomniał kodi, by zoptymalizować grę na 1080p i 60FPS przynajmniej jeszcze rok > byśmy musieli czekać, ale po co? I tak gra już teraz zgarnia same noty powyżej 9/10, murowany hit.

Jak najbardziej należy opierać się na opiniach "znafcuf" dających przereklamowanym grom wysokie notki. Gratuluję podejścia!

Dnia 01.02.2009 o 13:43, kodi24 napisał:

A PCtowcy zazdroszczą i się droczą o byle szajs.

Ależ przepraszam, czego mają zazdrościć? KZ2 WYMIĘKA w starciu z PeCetowymi kolosami.

Co do ogromnej mocy PS3 - MIT. Jeszcze w żadnej grze multiplatformowej nie zauważyłem poprawy wydajności pomiędzy wersjami z X360, a konsoli Sony. Czasami wręcz byłem świadkiem poważnego spadku klatek, chociażby podczas większych wybuchów w GTA IV. W żadnym wypadku nie można powiedzieć, że ma większą moc niż taki "klocek", ponieważ tego nie udowodniono - cytując pewną postać z WarCraft''a III, "zobaczyć znaczyć uwierzyć". Dajcie też spokój z tzw. "fanbojostwem", bo zamienia się to w dziecięcą zabawę pokroju "kto się przezywa, tak się sam nazywa".

@Pitii
Cytując kolejnego klasyka - "Osoba stawiająca więcej niż jeden wykrzyknik na raz, ma problemy z osobowością". Tak więc panu już podziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:50, Spychi napisał:

Jako osoba posiadająca tylko PC''eta powiem, że kupuję PS3, a nie Xboxa 360.
Czemu?
Plusy Xboxa 360:
Gears of War 2 oraz parę innych exclusiv''ów,
cena
Xbox 360 Live
Minusy:

> Grafika jest gorsza niż w PS3,

Dnia 01.02.2009 o 14:50, Spychi napisał:

awaryjność oraz tzw.: "ring of death"
Plusy Ps3:
God of War 3, Killzone 2 oraz parę inych exclusiv''ów
Procesor, Blu-Ray oraz full HD w grach
serwis
Minusy:
Cena
Częśćć fan-boy''ów X360 nie stać na oryginalne gry i przerabiają swoją konsolę, dlatego
tak jęczą na temat PS3.
PS3 się chwali, że nie można przerabiać konsoli i piracić gier.

Hahahahaha :>. Przecież to jeszcze nie prima- aprilis. O jakie gry ci chodzi? Może multiplatformowe? Czy exclusve''y? Procesor plusem? Na pewno możliwość banalnego programowania na niego jest plusem. Jeszcze nikt nie wykorzystał nawet 20% mocy tego Potwora. A FULL HD w grach na pewno jest przy co najmniej dwukrotnym antyaliasingu i 60 FPS. Poza tym zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cell jest najmocniejszym procesorem, nie jestem pewien co do porównania tego CPU z PC''owymi Quadami Extreme ale jest bardzo mocnym ośmio-(nierównomiernym)-rdzeńowcem.
Jak powiedziałeś nie wykorzystano jego możliwości jeszcze ale kto cie tam wie co będzie za rok.
I chodziło mi o exclusivy.
God of War 3 będzie tylko na PS3 na Xbox''sie nie zobaczysz go już ani na PC''cie, dlatego kupuję PS3 w połowie roku.
Xbox ma też parę dobrych gierek wyłącznie na ich platformę... myślałem, że zamorduję Bleszyńskiego za brak konwersji GoW2 na PeCeta. Jedynka była super, a dwójka ... u kolegi na Xbox''sie grałem szczena opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:56, kodi24 napisał:

Jak?- przede wszystkim umownie ;)

W matematyce nie ma czegoś takiego jak "umownie" więc nie mieszaj pojęć matematycznych do spraw takich jak np.dyskusja o jakiejś tam grze. Wystarczy napisać "pomyśl logicznie zamiast się nadmiernie emocjonować i dorabiać ideologie" a nie udawać, że użycie... eee... "mądrego" słowa jakoś pozytywnie wpłynie na dyskutantów - wręcz przeciwnie jeśli okaże się, że "mądre" słowo zostało użyte bez zrozumienia jego znaczenia.
Jakiś czas temu wiele osób nauczyło się nowego słówka: bynajmniej (chyba jakaś gwiazdka pokroju Dydy Ohydy czy też Ruty Jolowicz go użyła - ewentualnie jeden z braci Gąsiorków). Nie wszyscy, którzy go używali rozumieli co to słowo oznacza.

Ale wracając do tematu - ktoś tu przywołał CoD4 - fajna strzelnica. Bezmyślna strzelnica. Ostatnio kilka gier się do CoD starało upodobnić (CoD5, Resistance 2, F.E.A.R.2 - swoją drogą stara się też upodobnić do Killzone!) i jeśli Killzone 2 okaże się podobny do CoD oznacza to, że będzie koleną strzelaninka. Za dużo już tych gier przerzuciłem przez dyski twarde i konsole by mogło mnie to fascynować. Pytanie też jest takie - czy takie ksera (oczywiście o ile Killzone 2 kserem będzie) mogą w jakikolwiek sposób pomóc PS3 w sytuacji gdy w listopadzie/grudniu ujrzy światło dzienne CoD6 (Modern Warfare 2 - nie wiem jak to będzie się zwać)? Jeśli twórcy nie upadną w tym czasie na głowę i wykonają swoją robotę tak samo sumiennie jak w CoD4 to zapewne gra pozamiata wśród średnio i mało wymagających graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejście do gier kwestią gustu :)

podejście do fabuły kwestia gustu :)

po co się sprzeczać na tym szczeblu?

Ale od momentu ukazania Killzone 1 minęlo juz trochę czasu, powstało mnóstwo nowych i wypasionych gier i to właśnie na ich podstawie okreslam sobie opłacalnosć tego tytułu dla mnie. Subiektywnie wydaje mi się być jednak wystarczająco dobry, żeby w ciemno zainwestować. Nie mam większych problemów finansowych na razie, wiec absolutnie nie mam się nad czym zastanawiać. Czytuję też całą masę recenzji i wynika z nich, że ten tytuł mi się podoba ;) a hype został poczęty właśnie w momencie pokazania ludziom prerenderowanego filmiku, dodatkowo pokazanego z perspektywy FP- taka jego forma nie tylko skutecznie omamiła widzów, ale też pozwoliła pokazać developerowi, na co owi widzowie szczególnie zwrócili uwagę i co im sie najbardziej podobało. Teraz mieli juz tylko wtoczyc ten ciężki kamień na stromą górę i tak powstał KZ 2.
A co do marketingu- jeśli taką formę obrało Sony to jest ich sprawa.Oni maja swoich speców i nic na to nie poradzimy.A moze demko się jeszcze pokaże- nie wiem. Jak taka forma marketingu cię nie przekonuje- no kurde pecha masz. Mnie przekonuje, co nie oznacza,że przy wyborze tej gry nie sugerowalem się rozsądkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:24, Łeber napisał:

Czemu Wy, PCtowcy zawsze, ale to zawsze w każdej dyskusji bronicie się, nadmieniacie
Crysis''a? Ta gra prócz grafiki nie ma w sobie kompletnie nic, a tutaj mamy kapitalne
multi, świetna kampanie dla jednego gracza.

A my Crysisa mozemy modowac do nierozpoznania ;]
http://www.mechlivinglegends.net/

Ale podziwiam kampanie reklamowa KZ2, naprawde. Gra nie wyszla, dema nie ma, nikt z was nie gral, ale gotowi jestescie rozpetac dzihad jesli ktos powie, ze byc moze nie jest tak wspaniale jak go "profesjonalni" recenzeci maluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie teksty w stylu ...Spychi.. weź ty się człowieku walnij w czerep.... a fable 2 chociażby ...a halo 3 ..jakoś nie widzętego na twojej ukochanej ps3...a co do piractwa ..czemu minus.. kto chce przerobi kto nie chce ten nie przerobi..... nawet spiracone xboxy mają większą sprzedaż niż święte ps3 (chodzi o gry) więc mi tego za minus nie dawaj bo Cię wyśmieje....zresztą poco piszesz swoje przemyślenia za i przeciw konsolom ...jest od tego odpowiedni temat... awaryjność jest już znikoma...grafika jest taka sama.... a jak jest lepsza to nie zauważalna... nie jestem fanboyem xboxa.. ale takie teksty jak on pisze mnie poprostu wku...rzają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja PS3 nie kupię dla gier, które policzę na jednej ręce (mówię o tych ciekawych tytułach). Xbox360 posiada dużo większą bibliotekę ciekawych gier, świetne LIVE, cena jest bardzo niska. Nie oszukujmy się - cena też często gra dużą rolę przy wyborze konsoli. A w tym wypadku cena jest niska w porównaniu do tego, co nam oferuje X360, w przeciwieństwie do PS3, które jest drogie a biblioteka gier słaba. Blu-ray mnie nie interesuje - kupuje konsolę do grania, a zanim filmy na Blu-Ray zdominują rynek, to minie bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - co z tego, że PS3 ma może ten super-duper procesor gdy i tak gry są kijowe, tych ciekawych jest bardzo mało i do tego, wg. producentów, nie wykorzystuje się jego mocy?
Ano jest dla picu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż żal dupę ściska kiedy czytam wasze pierdoły, zajmijcie się lepiej graniem a nie fanboystwem na forum :/
Moje zdanie na tan temat jest proste szykuje się najładniejsza i najlepsza gra na konsole PS3.
Co do gier to nie mam słów myślicie że we wszystkie zagracie? że niby Xbox ma o 30 więcej exów, mam to gdzieś liczy się zabawa a taką zabawę daje mi PS3 i nei mam nic więcej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:02, Cadeus napisał:

Zapomniałem dodać - co z tego, że PS3 ma może ten super-duper procesor gdy i tak gry
są kijowe, tych ciekawych jest bardzo mało i do tego, wg. producentów, nie wykorzystuje
się jego mocy?
Ano jest dla picu. Tyle.


dopisz jeszcze, że to tylko twoje zdanie, a nie prawda objawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:02, Cadeus napisał:

Zapomniałem dodać - co z tego, że PS3 ma może ten super-duper procesor gdy i tak gry
są kijowe, tych ciekawych jest bardzo mało i do tego, wg. producentów, nie wykorzystuje
się jego mocy?
Ano jest dla picu. Tyle.


Bzdury opowiadasz. Gry są bardzo dobre, z wyjatkami co jest oczywiste. Sporo tych gier młóconych jest równiez na kompach i nikt nie płacze, że są. A o wykorzystywaniu procesorów nie masz pewnie zielonego pojęcia, skoro nie wiesz dlaczego tak twierdzą producenci :> Zatem nie możesz wiedzieć,że to jakis tam pic. Ja znam architekturę takiego proca od podstaw, całą mapę ideową, chcesz się poargumentować? Czy wolisz prawić ideologiczne dyrdymały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

podejście do gier kwestią gustu :)

Prawda.

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

podejście do fabuły kwestia gustu :)

Prawda.

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

po co się sprzeczać na tym szczeblu?

Ależ wcale się nie sprzeczam. ;)

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

Ale od momentu ukazania Killzone 1 minęlo juz trochę czasu, powstało mnóstwo nowych i
wypasionych gier i to właśnie na ich podstawie okreslam sobie opłacalnosć tego tytułu
dla mnie. Subiektywnie wydaje mi się być jednak wystarczająco dobry, żeby w ciemno zainwestować.

Nie chcę się powtarzać - ale co tam. Jeśli demko nie będzie udostępnione dla wszystkich, nieprzetestowanej gry kupować nie zamierzam, a szczególnie biorąc pod uwagę cały ten "hype" na tytuł i wcześniejsze "dzieła" firmy.

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

Nie mam większych problemów finansowych na razie, wiec absolutnie nie mam się nad czym
zastanawiać. Czytuję też całą masę recenzji i wynika z nich, że ten tytuł mi się podoba
;)

Czytujesz całą masę recenzji, i dzięki subiektywnym wrażeniom recenzentów tytuł tak bardzo Ci się podoba? Albo czegoś nie rozumiem, albo nie wiesz co piszesz...

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

a hype został poczęty właśnie w momencie pokazania ludziom prerenderowanego filmiku,
dodatkowo pokazanego z perspektywy FP- taka jego forma nie tylko skutecznie omamiła widzów,
ale też pozwoliła pokazać developerowi, na co owi widzowie szczególnie zwrócili uwagę
i co im sie najbardziej podobało. Teraz mieli juz tylko wtoczyc ten ciężki kamień na
stromą górę i tak powstał KZ 2.

Czyli krótko mówiąc wszystkie "ochy i achy" wzięły się znikąd. Dokładnie tak samo było w przypadku pierwszego Killzone, a jak wyszło wiemy wszyscy.

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

A co do marketingu- jeśli taką formę obrało Sony to jest ich sprawa.Oni maja swoich speców
i nic na to nie poradzimy.A moze demko się jeszcze pokaże- nie wiem. Jak taka forma marketingu
cię nie przekonuje- no kurde pecha masz. Mnie przekonuje, co nie oznacza,że przy wyborze
tej gry nie sugerowalem się rozsądkiem :)

No kurde pecha mam...

Wersja demonstracyjna gry powinna być dostępna dla wszystkich chętnych, oczywiście za darmo. Takowe istnieją po to, aby grę wypróbować i zastanowić się nad ewentualnym zakupem. Potrzeba zamówienia pre-ordera gry, by pobrać/dostać demko na płycie jest po prostu bez sensu.

@Spychi

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

Jako osoba posiadająca tylko PC''eta powiem, że kupuję PS3, a nie Xboxa 360.
Czemu?
Plusy Xboxa 360:
Gears of War 2 oraz parę innych exclusiv''ów,
cena
Xbox 360 Live
Minusy:
Grafika jest gorsza niż w PS3,
awaryjność oraz tzw.: "ring of death"

Przepraszam, czy na pewno pisałeś posta na trzeźwo? Tak się składa, że obydwie konsole posiadam i różnić nie zauważyłem. Awaryjność nie jest tak dużym problemem - zostało ona poważnie zredukowana w późniejszych "wersjach" konsoli.

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

Plusy Ps3:
God of War 3, Killzone 2 oraz parę inych exclusiv''ów
Procesor, Blu-Ray oraz full HD w grach
serwis
Minusy:
Cena

Eee... Blu-Ray? Nie jest na razie potrzebny - z biegiem czasu będzie on wymagany, choć z pewnością wtedy pojawi się kolejna generacja konsol. Nawet jeśli konsola Sony ma lepszy procesor, to co to ma do rzeczy? Grafika i liczba klatek na sekundę pozostaje praktycznie taka sama. Chędożyć bebechy - skoro nie widać różnić między tymi konsolami, nie istnieje dowód świadczący o wyższości technologicznej PS3.

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

Częśćć fan-boy''ów X360 nie stać na oryginalne gry i przerabiają swoją konsolę, dlatego tak jęczą na temat > PS3.

Rozumiem, że wszyscy posiadacze X360 są już zaszufladkowani. Gdzie tam, nie ma już nawet takiego terminu jak "posiadacz" - obecnie oficjalnie wszyscy nazywani są "fanbojami". Poza tym jakoś nie słyszę tej "części fanbojów jęczących na temat PS3".

Dnia 01.02.2009 o 15:51, kodi24 napisał:

PS3 się chwali, że nie można przerabiać konsoli i piracić gier.

O ile mi wiadomo to nie ma możliwości przerobienia PS3, choć nie jestem pewien. Piractwo na "klocach", owszem, istnieje. Wbrew Twoim sugestiom jest ono MARGINALNE. Dajcie też spokój z typowaniem "najlepszej konsoli", bo takowej nie ma, i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:58, golona11 napisał:

Śmieszą mnie teksty w stylu ...Spychi.. weź ty się człowieku walnij w czerep.... a fable
2 chociażby ...a halo 3 ..jakoś nie widzętego na twojej ukochanej ps3...a co do piractwa
..czemu minus.. kto chce przerobi kto nie chce ten nie przerobi..... nawet spiracone
xboxy mają większą sprzedaż niż święte ps3 (chodzi o gry) więc mi tego za minus nie dawaj
bo Cię wyśmieje....zresztą poco piszesz swoje przemyślenia za i przeciw konsolom ...jest
od tego odpowiedni temat... awaryjność jest już znikoma...grafika jest taka sama....
a jak jest lepsza to nie zauważalna... nie jestem fanboyem xboxa.. ale takie teksty jak
on pisze mnie poprostu wku...rzają ;p

Grafika jest taka sama?! Ty chyba ocipiałeś...
Ty weź się sam idioto w czerep walnij bo sam nie wiesz o czym gadasz.
I to, że Xboxy można piracić jest minusem palancie, bo piracenie gier jest przestępstwem za które możesz siedzieć, a za które ja mogę ciebie wyzywać od złodziei także STFU i wracaj do nory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaję: to tylko moja opinia i nie będę się z nikim sprzeczał. Skoro nie umieją wykorzystać ,,potencjału" swojego sprzętu, to po co dawali tam taki a nie inny procesor? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czlowieku, pomyśl trochę- indukcja matematyczna opiera się na dedukcji, ale to,że da sie ja wyrazic prostym wzorem matematycznym w przypadku prowadzenia rozmowy (która też moze być forma prowadzenia dedukcji) nie ma to nic wspólnego z matematyką. Nie mieszaj tego. Druga rzecz- jeśli to słowo jest dla ciebie "mądrzejsze" od innych, to jest to zbyt subiektywne stwierdzenie i mija sie tu z celem- nie po to go uzyłem,żeby dodac powagi swojej argumentacji, tylko chodziło o porsbę o merytoryczne prowadzenie dyskusji. Nie widzę sensu w dalszym drążeniu tego tematu.

A jesli poziom każdego kolejnego FPSa tobie nie odpowiada-no to kurde poprostu masz pecha :) Mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować