Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci - pomóż załatać grę, żołnierzu!

27 postów w tym temacie

Update do CoH nadchodzi? Niee, przeciez ten mod zmieniajacy modele zolnierzy na jakies fantastyczne postacie (podobno mowia na nich "space marines") to mial wyjsc jako platna gra, a nie darmowy update!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba - twórcy (a w tym przypadku developerzy) działają razem z ludzi aby ich tytuł był co raz lepszy i spełniał wymagania odbiorców. Ja co prawda dopiero zbieram się do zakupu CoH ale komentuję samą inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:06, Davw napisał:

I to mi się podoba - twórcy (a w tym przypadku developerzy) działają razem z ludzi aby
ich tytuł był co raz lepszy i spełniał wymagania odbiorców. Ja co prawda dopiero zbieram
się do zakupu CoH ale komentuję samą inicjatywę.


Nie. Niestety, ale takie bugi jak ten z motocyklem na zdjęciu są częste, każdy o nich wie i były wielokrotnie raportowane, ale nikt się nimi nie przejął. Teraz tak naprawdę reklamę robią że niby mają nagle wielką chęć je usuwać. Ciekawe czy by je usunęli gdyby nie miało być więcej dodatków:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich błędów jest mnóstwo. Na przykład poplątane opisy z IHT, AC, SC i ostatnio zauważyłem Churchila z opisem "Opel Blitz". Od razu widać, że "spolszczenie" wykonano na odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W końcu nie jest niczym odkrywczym stwierdzenie, iż najlepszymi testerami są sami gracze!"

Najlepszymi, bo darmowymi? Ach no tak, jeszcze za możliwość bycia testerem zapłacą i to niemałe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się czasem zastanawiam, czytając forum na gramie, czy to jeszcze strona o grach, czy już serwis społecznościowy, którego grupą docelową są wiecznie marudni, ze wszystkiego niezadowoleni i zawsze pełni pesymizmu użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:35, maciekwitek napisał:

Tak się czasem zastanawiam, czytając forum na gramie, czy to jeszcze strona o grach,
czy już serwis społecznościowy, którego grupą docelową są wiecznie marudni, ze wszystkiego
niezadowoleni i zawsze pełni pesymizmu użytkownicy.

Tak zwane trole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie marudzę, mimo, że mam tą grę już od początku to ani razu nie zauważyłem tego błędu tak samo jak i błędów podobnych..:) gra jest wyśmienita jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie newsy mnie rozwalają - kup człowieku grę, a potem pomóż nam naprawić błędy :) szczyt nie powiem czego - przecież na każdej grze made by Cd Projekt jest napisane - profesjonalna polska wersja językowa :)
Co do baboli w tłumaczeniu to jest ich sporo :). A wystarczy poprawić 1 plik w grze :)
No i ten cytat:
<W końcu nie jest niczym odkrywczym stwierdzenie, iż najlepszymi testerami są sami gracze!>

No to chyba wszyscy wydawcy i producenci wiedzą bo teraz to wszystko praktycznie wychodzi nie dopracowane.
No ale nie ma jak darmowe beta testy (w przypadku CofH się to nie dotyczy ale sam fakt że wydawca przy lokalizacji dał ciała i po ponad roku się obudził to hym..... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa bledy - zle. Nie poprawili bledow - zle. Chca popawic bledy - zle. Prosza o pomoc graczy - zle.

A moze warto by dla odmiany pochwalic incjatywe i zglosic te mase bledow i cieszyc sie poprawiona wersja gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]A moze warto by dla odmiany pochwalic incjatywe i zglosic te mase bledow i cieszyc sie poprawiona wersja gry?[/quote]
Tym już się zajęli osobiście fani. Choć nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 08:47, Wojman napisał:

A moze warto by dla odmiany pochwalic incjatywe i zglosic te mase bledow i cieszyc sie
poprawiona wersja gry?

Wiesz, po dwóch latach grania, to generalnie gracz ma taką inicjatywę w poważaniu... zwłaszcza że błędy były zgłaszane już po wydaniu gry,ale wydawca nie kiwnął nawet palcem, by wydać poprawkę do polonizacji... teraz CDP obudziło się, bo zbliża kolejny dodatek do gry, i z tego względu wypadałoby poprawić błędy w lokalizacji. Dla mnie jest to co najmniej niepoważne zachowanie. Ale masz rację, mogło być gorzej. Mogliby całkowicie olać sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale.
Mam nadzieję, żee to nie będzie jednorazowa akcja, i po wydaniu dodatku ( w razie jakiś błędów) zostanie zorganizowane coś podobnego.

A ten bug z Perschingiem jest już legendarny ;-) ( albo skaczące Churchille ( ale to już wina gry))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować