Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

taa dziala do czasu az ty spotkasz się z PB
i wtedy mamy magie
server jest albo full, albo nie moze sie połączyć (bo za dużo osób brakuje do full i idiotycznie by to wyglądało) albo przy pustym połączy by i tak cię wywaliło za złą inicjacje PB WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, dzisiaj zagrałem po sieci w pełną wersję i szło mi prześwietnie. Staty mam na plusie, jakieś 130 killi i 115 dedów(wiele straciłem np. respiąc się przy członku oddziału który walczył, albo akurat miał pod nogami granat).
Z kumplem dzisiaj grałem na Kanale Panamskim. I co? Dużo lepiej. Naprawdę, z jednym kumplem gra się dużo fajniej, niż z całym squadem, który ogarnia. Wzięliśmy czołga na Conqueście, ja jeździłem i strzelałem z "rury", kolega z MG a jak trzeba było to wysiadał i naprawiał. Informowanie o wrogach, gadanie "namierzam ci", dziękowanie za pomoc w uwaleniu pojedyńczych celów, osłanianie go kiedy naprawia a znajdujemy się pod ostrzałem.

W TO SIĘ CHCE GRAĆ! Rzucam jakiegokolwiek sieciówki na korzyść właśnie tej. W singlu przeszedłem 3 misje i również jest świetnie, skrypty - choć zauważalne, nie czuć ich tak jak w MW2 chociażby. Świetna Polska Wersja( Znajdźcie osłonę by przeczekać tą minutę!
-Za pół minuty nie będzie tu osłon
-To sobie wykopiesz dziurę w ziemi!)

To co irytuje? To, że trzeba praktycznie wszystko odblokowywać od nowa. Medyk, choć tak nazywa się ta klasa, NIE MA APTECZKI I DEFIBRYLATORA! Ileż razy się denerwowałem, kiedy grając z kolegą ten jeszcze nie mógł mnie podnieść, bo nie miał defi. Apteczki zdobywa się w miarę szybko, ale do Defi trzeba się nazabijać. To samo dotyczy reszty klas, Engineer nie ma chociażby wiertarki na początku! Dobrze, że miałem preordera, to dostałem Dart Seekera, strzelałem strzałkami we wrogów a potem dobitka z RPG.
Mam wrażenie, że twórcy od bety leciutko osłabili pierwszego LKMa dla meda, bo był imba. Teraz trzeba się nastrzelać - zresztą wciąż jest to miejscami irytujące, że trza 3/4 magazynku XM8 wystrzelić, by uwalić kolesia. Choć w sumie to oczywiste - sami będąc pod ostrzałem mamy czas by wskoczyć za osłonę.

W dodatku wiele tutaj przezabawnych sytuacji. Grałem Reconem(Zwiad), leci helikopter wypchany ludźmi, patrzę, akurat był centralnie ustawiony, tak ze widziałem pilota - strzelam, czytam : Zabiłeś xxx i nagle helikopter spada. Miałem banana na twarzy przez pół godziny.

Słowem? POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie dasz radę na średnich. A zamiast tych 2 giga ramu możesz zrobić upgrade z 8600 do 9800, wtedy może nawet na wysokich pograsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie usunąłem PB. Zresztą jak potrzebujesz PB, ściągnij pbsetup.exe, tam wyszukujesz BC2, klikasz dodaj grę, PB ci aktualizuje pliki dla tej gry i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna! Jakieś ścierwo zhackowało mi konto na BFie i zajęło wszystkie sloty postaciami... Na szczęście udało mi się odzyskać konto, ale czy da się usunąć postaci? Jeśli nie, to mam możliwość napisania do EA i czy oni mogli by coś z tym zrobić?

I jak zmienić nazwę na ea.pl? Bo zmienił mi na "szympekmiszcz444" -.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:00, Kirabaxior napisał:

Nie usunąłem PB. Zresztą jak potrzebujesz PB, ściągnij pbsetup.exe, tam wyszukujesz BC2,
klikasz dodaj grę, PB ci aktualizuje pliki dla tej gry i git.

skoro nie usunąłeś PB i takie pozytywne przeżycia to FAKE
tak mam zainstalowane teraz PB nie pozwala wejść na server wyświetlając komunikat pełen sarkazmu "jeśli problem się powtarza zaktualizuj PB" cóż zrobiłbym to gdyby wydali jakąś łątkę... najlepiej autodestrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Że też takie kanalie chodzą po ziemi ;s Na dodatek nic nie zrobił ten typ, oprócz utworzenia postaci, żeby mi wszystkie sloty zablokować. Proszę o wskazówki jakieś co z tym zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:10, Kirabaxior napisał:

Zrobiłeś tak jak ci powiedziałem?

jakbyś przeczytał autorów FAQ to byś wiedział, że już dawno, w poprzednim poście też jest wzmianka o tym

Proszę moderatora o zmianę punktu 6 w FAQ
* Isla Inocentes [Rush]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę się zalogować, ale statystyki już mi się nie chcą zaktualizować. Ba! Wręcz się tak jakby wyzerowały. No i standardowo nie mogę się połączyć z żadnym serwerem... :/ Kiedy patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 14:53, Kirabaxior napisał:

Nie jest wiarygodnym źródłem? Fuck, moja teza się nie sprawdziła. W takim razie skąd
te teksty się tam wzięły?


Nie mówię tu o tych tekstach. Chodzi mi o całokształt - np. w kontekście samego BC2 - debilne minusy. Gra jest za trudna dla noobow? WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Grałem w singla i jestem całkiem zadowolony z polskich głosów. Pazura całkiem nieźle tam pasuje... Chociaż gra jest czasami za prosta (a gram na najwyższym poziomie trudności), ale bywa, że i trudna. No, naprawdę ogromne wrażenie zrobił na mnie moment, kiedy płyniemy tą drewnianą łódką przez te dżunglę, wtedy wszystkie zalety grafiki są ukazane. No i grałem na najwyższych ustawieniach bez AA i tego drugiego filtrowania - a beta chodziła na low (około med po update''ach). Heh, tak mnie kampania pochłonęła, że brakło mi czasu na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wszystkie serwery zaczyna zalewać fala medyków. Z dwóch musiałem już wyjść ponieważ biegali sami medycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 00:01, Selv napisał:

Eh, wszystkie serwery zaczyna zalewać fala medyków. Z dwóch musiałem już wyjść ponieważ
biegali sami medycy.


True. Poza tym klasa imo ma trochę za mocny firepower jak na "supporta".

Btw. Donard, dodaj mnie do listy graczy PC - nick Reffan w BC2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj takie cuda cudawianki przeżyłem na serwerach, że spokojnie poczekam sobie, aż to wszystko naprawią i na każdym serwerze będzie włączony PB.. biegne sobie a tu boom gościo przez ściane zabił mnie z noża, innym razem ten sam typek z ponad 5 metrów teleportował się do mnie i frag nożem.. potrafi zdenerwować.

medycy są imba.. odblokowałem sobie najlepszą broń assaulta, która przy podstawowej broni meda wypada słabo pod każdym względem.. dzisiaj biegałem medem to bez problemu zdejmowalem ludzi na 2-3 kulki (nie serie, kulki), gdzie nie było mowy, aby byli zranieni czy coś.

ogólnie muszą duuuużo nad tym jeszcze poprawcować, bo zaczyna się z tego robić mw2 i jego runnerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować