Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Co można zrobić dla poprawienia płynności w settings.ini ? Zmieniłem bloom na false póki co. Jest coś jeszcze, co nzacząco nie pogorszy jakości grafiki a wpłynie na wydajność?

I jeszcze jedno - w settings.ini ma sound quality na low. Czy low jest przypisane do jakości dźwięku "HiFi" dostępnej w ustawieniach gry? No bo jak gram to mam wrażenie, że tylko echo słyszę, a sprzętu raczej nie mam aż takiego złego, żeby nie ustawić trochę wyższej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, denerwujące to jest ale osobiście takich problemów nie miałem. Raz w demku(bo na konsolach było demko, a na PC''tach beta) to było zabawnie. Byliśmy z kumplem obrońcami, a atakujący chyba wszyscy snajperzy, no i zamiast atakować stali ciągle na wzgórzu przy swoim respie i ciągle ostrzeliwali nas zamiast atakować. Ich daremne ataki na nas nie działały, ale jak chcieliśmy kogoś zabić to nie było można się do tego wzgórza zbliżyć. To się nazywa beznadziejna rozgrywka. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, nie mogę dostać się na stronę evenbalance, bo gdzieś zapodziałem z dysku updater PB :/ Próbowałem zagrać dzisiaj w multi, no i wywaliło.

O. Już działa.

Btw, dopiero po przeczytaniu instrukcji, w dziale o dźwięku, załapałem o co chodzi z War Tapes (Taśmy wojny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem, że na multi to jedynie tekstury mam na high bo reszte można spokojnie zjechać w dół, to nawet poprawia widoczność :) Nie wiem tylko czemu AA nie mogę włączyć lista zaczyna się i kończy na 1x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak rozwiązać
PB (INIT) FAILURE
reinstalacja pb nie pomogła...
i tak jakby ktoś nie wiedział, przed ich "fixem" EA online działało

BTW ktoś zna dobry server bez pb i bez hc? żeby nie było tego debilnego komunikatu

Tak mnie ciekawi ile PB musiało kasy dać EA żeby zamieścili ten niedziałający shit do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 13:08, Kirabaxior napisał:

Jeśli autor tekstu był nubem i sobie nie radził, to miał napisać, że idzie mu uber?


No sorry, ale te minusy to jakiś żart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam czytam regularnie CD-A od ponad 8 lat i wiem, który recenzent ma podobny gust do mojego. Spokojnie przy wyborze gier mogę kierować się ocenami Huta lub Enkiego. Taki Allor ma tendencje do zbytniego entuzjazmu do nowych tytułów (chyba ma najwięcej 10 na koncie), ale trudno nazwać go słabym recenzentem. Za takiego uważam Phnoma. Koleś jest stosunkowo świeżym nabytkiem redakcji i IMO jest niestety jej najsłabszym ogniwem. Wszedł na miejsce po Czarnym Iwanie, którego bardzo lubiłem. Ja rozumiem, że potrzebna jest świeża krew itd., ale nie tędy droga. Phnom już wielokrotnie udowodnił, że grać najzwyczajniej w świecie nie umie. Wiem, że recenzent nie musi być jakimś uber-pro wymiataczem. Ba, wręcz nie jest to wskazane. Swoje "umiejętności" pokazał już wcześniej krzywdząc Veneticę, czy też drugie Divine Divinity, w których to nie potrafił zrozumieć podstawowych zasad panujących w grze, a najłatwiejsi bossowie stanowili barierę nie do pokonania. W przypadku BC2 jest podobnie. Co prawda ocena końcowa 8+ jest niczym w porównaniu z 4 dla Divine Divinity 2, ale minusy, które wymienia są zwyczajnie absurdalne. Wystarczy wspomnieć o nadziejach autora recenzji związanych z... napływem noobów! Tak, tych samych, którzy nie umieją latać helikopterami, nie zdają sobie sprawy z istnienia pojęcia gry zespołowej, a podstawowe zasady panujące na polu bitwy są im obce. No comment. Naprawdę nie wiem co kieruje redaktorem naczelnym, który jeszcze go nie wylał na zbity pysk, bo dosłownie po każdej jego recenzji w internecie pojawia się fala krytyki na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą grałem, raz mnie tylko PB wywalił.

mam pytanie. Czy luneta z zoomem x12 działa ze wszystkimi snajperkami?
bo mam to, wyposażyłem i nic....

co do tematu snajperek jeszcze... ktoś ma Barrett M95 ?? można nim zabić jednym strzałem w klate?
jak na razie to w moim odczuciu wszystkie snajperki są gorsze od M24... taki SVD np. ma nieco gorszą celność i dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff,dobrze,że na początku przyszłego tygodnia,będę miał kasę na BC2.Kupię,przejdę singla u chętnie pogram z gramowiczami w multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować