Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

M24 JEST najlepszy jeśli chodzi o uszkodzenia (przebija go tylko M95). każda inna snajperka jest słabsza od M24. A czy M95 zabija jednym w klate to nie wiem ale wydaje mi się że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pobrałem update przez pbsetup wreszcie. Mam nadzieje, że będzie działało. No i swoją drogą, jeśli ktoś pobierał wcześniej inne pliki do manualnego updatowania, to może mu setup nie działać. Wtedy trzeba skasować pliki z PB/htm. U mnie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. A u mnie, jak w PB naciskam Check for Updates to wyskakuje komunikat, że nie ma żadnych updateów, a z serwerów i tak mnie wywala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz k**wa, ten pb jest tak cholernie irytujący... Powinni coś zrobić z tym je**nym gównem, bo jak narazie, to ni hugo żeby sobie pograć. Skasowałem BETĘ, zrobiłem update. Nic. Nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 11:33, Oloninho napisał:

A ty chyba ślepy jesteś, bo napisałem, że te posty nie są moje ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45707&pid=3374)
-.- Ktoś mi się wbił na konto, ale już zmieniłem hasło...
Sorry za ten spam, ale nie będę czegoś takiego tolerować.


pisze się tolerował. -,-


// a Tak nawiasem potrafi ktoś wytlumaczyc mi jak zrobic sobie konto VETERAN zeby miec te bronie i perki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też pb wywala. Myślę, że to nie nasza wina, tylko coś od ich strony.

Swoją drogą - Wy też macie domyślnie ustawione filtr. anizo. na 1x i nawet jeśli zmienicie na więcej to za chwilę wraca samoczynnie na 1x?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:03, barth89 napisał:

Mnie też pb wywala. Myślę, że to nie nasza wina, tylko coś od ich strony.

Swoją drogą - Wy też macie domyślnie ustawione filtr. anizo. na 1x i nawet jeśli zmienicie
na więcej to za chwilę wraca samoczynnie na 1x?


Nie. Może coś masz z plikiem w którym zapisuje ustawienia? Np "tylko do odczytu"? Btw, jestem naprawdę zadowlony z optymalizacji. Na multi (grałem jakieś 15 sekund góra, PB robi swoje...) grałem ze wszystkim na najwyższych oprócz AA i drugiego filtru. Singiel to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 14:58, Damian2Bialas napisał:

// a Tak nawiasem potrafi ktoś wytlumaczyc mi jak zrobic sobie konto VETERAN zeby miec
te bronie i perki ?

Wchodzisz na stronę veteran.battlefield.com, podajesz tam mail i hasło z konta w BC2, a potem to, o co poproszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:09, Lord_Polish napisał:

> Mnie też pb wywala. Myślę, że to nie nasza wina, tylko coś od ich strony.
>
> Swoją drogą - Wy też macie domyślnie ustawione filtr. anizo. na 1x i nawet jeśli
zmienicie
> na więcej to za chwilę wraca samoczynnie na 1x?

Nie. Może coś masz z plikiem w którym zapisuje ustawienia? Np "tylko do odczytu"?


Tzn. co powinienem zrobić? Teraz spróbowałem w settings.ini zmienić ręcznie msaa i anizo na 2, ale w menu gry już pokazało mi się 4x, a w trakcjie gry tak jak wtedy 2x i 1x... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 14:52, PawelR1 napisał:

Mnie tak samo wywala.Wyskakuje komunikat Pb init failure.

Pograłem może z pół godzinki na losowo wybranym serwerze,piknie było,ale jak się rozłączyłem to juz d**a zimna, Pb init failure:/ sprawdziłem Pb na CoD 4,wszystko git-jak zawsze.Coś mi się widzi że to ze strony EA jakiś błąd. A tak dodatkowo, ja wybrałem autoryzację klucza poprzez DVD i tam właśnie jest plik z Pb_BF2. Jak coś zmienić na krążku DVD ?? ^^ Gra korzysta z tego Punka na DVD i co ...reinstal i zmiana na online costam do 10 instalacji max? Chyba na razie w singla pogram,bo za nerwowy się robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ;D Wie ktoś może, czy z polską wersją gry na xboxa są jakieś jaja? Tzn. czy można pobierać dodatkową zawartość bez problemu itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JASNA CHOLERA !!!

Mam nadzieję że w końcu naprawią ten p@@!!$% punkbuster, bo dzisiaj w ogóle nie mogłem sobie pograć. Wywala mnie z błędem PB z serwerów, mimo że usunąłem wszystkie pliki z BETY, i ręcznie instalowałem PB przez ten PBsetup. Wszystko na marne.

A i wciąż są serwery do których nawet nie mogę się podłączyć... na ten czas bawię się po raz któryś w kampanię. No ale ile można ?
Czy tylko ja mam wrażenie że dostałem wybrakowany produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M24 jest dobra - owszem, ale wedlug mnie najlepszym wymiataczem jest GOL Premium ! Ten karabinek jest boski ;) Ciagle mam nic po 25-30 fragow a to juz cos ;) A ten M95 bodajze tak sie nazywa ( ta duza armata ;) ) niby fajny, ale cholernie trudno sie z niego celuje, fakt, zabija strzalek w klate, ale wole juz szybki i zwinny karabinek GOL i strzaly prosto w glowe. Byc moze musze troche dluzej pograc M95-tka.

Niech mi ktos jeszcze powie na jakiej zasadzie polega bonus w specjalizacji numer 2 u recona, mianowicie jest to luneta a nad nia symbol fal radiowych ? Jaka jest tego zasada dzialania ?

I jeszcze jedno - zarejestrowalem sie na EA Veteran w celu dostania karabinka, lecz gdy mam menu gier, zadna nie jest podswietlona, niekatywna, a zwlaszcza BD2. Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:43, Mikex napisał:

Siema ;D Wie ktoś może, czy z polską wersją gry na xboxa są jakieś jaja? Tzn. czy można
pobierać dodatkową zawartość bez problemu itp?

Czemu by nie miałoby być takiej możliwości ? Wszystko normalnie tak jak ze wszystkimi produkcjami EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam problem mój internet chodzi a gdy szukam serweru wywala mi napis że mam sprawdzić połączenie sieciowe, a internet i wszytsko jets dobrze. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 16:10, owca95 napisał:

witam. Mam problem mój internet chodzi a gdy szukam serweru wywala mi napis że mam sprawdzić
połączenie sieciowe, a internet i wszytsko jets dobrze. O co kaman?

Czy tak trudno spojrzeć na przypięty post?READ FAQQQ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować