Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2010 o 16:39, Hell_Knight napisał:

A jak Wam idzie z helikopterkiem UAV?? :D

Moja pierwsza chwila skończyła się na spotkaniu z przeszkodą, ale po chwili załapałem o co chodzi. Trochę irytowało mnie wzlatywanie/lądowanie ustawione na klawisze R/F, bo nie raz omyłkowo wciskałem E i było po wszystkim.

Z samym lataniem i namierzaniem celów jako tako problemów nie mam, nie udało mi się jednak "skosić" przeciwnika. Co próbuje, to obywa się bez ofiar. :D


Co do gry z gramowiczami - czemu nie. :) Mój nick to G0LDENEYE (przez 0).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem zabawną sytuację. Leżał sobie jakiś karabin snajperski na ziemi (taki podobny do wiatrówki, nie M24) jeszcze nim nie strzelałem, to go podnoszę, celuję i przed sobą widzę Apacha, PAL, headshot, helikopter sunie na ziemię bez pilota. Fart jak nie wiem ;)

Edit: mój nick: piorko w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Mi kiedyś w Empiku nie chcieli sprzedać, jak nie miałem jeszcze 18, ale to wtedy poleciłem gościowi żeby mi kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 18:11, adam5 napisał:

Czy jeśli nie mam ukończonych 18 lat to mogę odebrać grę???


To nie powinieneś grać ;D A czy Ci sprzedadzą, to zależy od sprzedawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rada dla wszystkich graczy obowiązkowo teamplayerów

Widzicie jakiegoś przeciwnika (piechota czołg helikopter itd.) lub chcecie dać rozkaz swojemu 4 osobowemu teamu naciśnijcie (Xbox 360) back lub PS3 select. Bo samo na niego popatrzenie nie działa. A za zniszczenie celu dostaje się spotter pointsy . A bardzo pomaga frakcji to że np wjechał wrogi czołg do bazy. Albo powiedzenie żeby blackhawk poczekał na ciebie. Namierzasz go i naciskach back/select

PS

za zniszczenie M-Coma dostaje się 100 punktów za zniszczenie celu który jest celem 4 osbowego teamu 130...

Nie wiem który klawisz odpowiada spotter dla PC. Chyba Q ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 18:28, Mikex napisał:

> Czy jeśli nie mam ukończonych 18 lat to mogę odebrać grę???

To nie powinieneś grać ;D A czy Ci sprzedadzą, to zależy od sprzedawcy :)

Oj dobra ale tera mam inny problem.Gdy jest w koszyku i mam limitkę to gdy wciskam złóż zamówienie to nic się nie dzieje i pokazuje że w tym momencie nie mogę kupić ???Ale ze standardowa działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 18:33, adam5 napisał:

> > Czy jeśli nie mam ukończonych 18 lat to mogę odebrać grę???
>
> To nie powinieneś grać ;D A czy Ci sprzedadzą, to zależy od sprzedawcy :)
Oj dobra ale tera mam inny problem.Gdy jest w koszyku i mam limitkę to gdy wciskam złóż
zamówienie to nic się nie dzieje i pokazuje że w tym momencie nie mogę kupić ???Ale ze
standardowa działa.


Może EL jest na wyczerpaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś zainstalowałem BETE i napierniczałem cały dzień prawie :) mój nik Suchy_PL_ Panowie powiedzcie jak otwiera się spadochron ? jak np wyskakujemy ze smigłowca ?

Mi gra lata na 1280x1024 ustawienia na MAX anti na 4x filtrowanie na 4x
Kompa to Athlon X2 3600+ 1.9@2.9 2GB ram Win7 8800gt 512mb 720core/mem 2200mhz i chodzi po uaktualnieniu całkiem spoko, czasami tylko lekko przychaczy ale tak gra się bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 18:47, suchodolsky napisał:

dziś zainstalowałem BETE i napierniczałem cały dzień prawie :) mój nik Suchy_PL_ Panowie
powiedzcie jak otwiera się spadochron ? jak np wyskakujemy ze smigłowca ?


Otwiera się go spacją najlepiej naciskać aż się on otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas dzisiejszego meczu(pozdrawiam Shadover ;))zrobiłem akcję godną banzai.1 baza,Defender.Wziąłem Zwiad,c4,Saigę i ruszyłem.Pobiegłem PROSTO na czołg,podłożyłem c4,odsunąłem się i zdetonowałem.Po czołgu.Wróciłem do punktu A,zabiłem tam 6 kolesi z noża.Autentycznie.Dostałem ammo,i pozbyłem się kolejnego czołgu za pomocą c4.Znów kilku klientów poczęstowałem nożem.Potem znalazłem snajperkę,zabiłem kierowcę quad''a i pasażera.To samo zrobiłem ze strzelcem BWP.I to wszystko na jednym życiu.Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:39, Dootix napisał:

Podczas dzisiejszego meczu(pozdrawiam Shadover ;))zrobiłem akcję godną banzai.1 baza,Defender.Wziąłem
Zwiad,c4,Saigę i ruszyłem.Pobiegłem PROSTO na czołg,podłożyłem c4,odsunąłem się i zdetonowałem.Po
czołgu.Wróciłem do punktu A,zabiłem tam 6 kolesi z noża.Autentycznie.Dostałem
ammo,i pozbyłem się kolejnego czołgu za pomocą c4.Znów kilku klientów poczęstowałem nożem.Potem
znalazłem snajperkę,zabiłem kierowcę quad''a i pasażera.To samo zrobiłem ze strzelcem
BWP.I to wszystko na jednym życiu.Uff.


gratz, mój wyczyn to 1 baza za A tam gdzie quady zeskakują, załatwiłem 2, na radarze widzę jakiś gosciu biegnie za mną, nóż obrót, epic kill
inne to gralem z kumplem i było 2v2, wróg wziął heli, zaczęli startować, kumpel na UAV i wleciał pod heli, heli zrobiło backflip ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem stworzyć:
Lista graczy w BF:BC2 z gram.pl:
(nick na gramie/nick w BF:BC2)
suchodolsky/Suchy_PL_
krzycholPL/KrzycholPL
tomasz23/piorko
zBiK93ck/zbik93ck
Hell_Knight/4TH3HORD3
Mars/G0LDENEYE
Slova/Slova
Shadover/Shadover
Aku230/Aku230
Dootix/Dootix (poproszę o potwierdzenie)
donard/Donard
Jeżeli kogoś tu nie ma proszę pisać albo w wątku albo na e-maila. Btw. to lista graczy na PC. Jeżeli podałem kogoś kto gra w Bad company na konsolę proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować