Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2010 o 19:43, Aku230 napisał:

FAQ
problem
http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_09/20100304181105.jpg
Przerwano połączenie z serwerem, sprawdz swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie
Odp.
1. Odinstaluj Bete bf:bc2
2. Usuń z zapory windows wszystkie pozycje związane z bf:bc2 (i beta i full version)
3. Zaktualizuj PunkBuster
-> http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bc2.php
-> autoupdater http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php (uwaga, sprawdź
poprawność ścieżki gry)
4. Jeśli jesteś wierzący, módl się...


No cóż, próbowałem tego, ale nic nie pomaga. Sróbuję zagrać jutro, mam nadzieję, że będzie normalnie dało się zagrać.


Co do singla - singiel wyszedł twórcom bardzo dobrze. Zdarzały się niedociągnięcia i wpadki sztucznej inteligencji, ale da się przymknąć na to oko, szczególnie, ze gra w głównej mierze to multi. Jednak co do multi to niestety nie miałem okazji zagrać, gdyż nie chce mnie połączyć z serwerami, a jak już uda się połączyć to PB wywala. Beta pokazała, ze multi w tej grze jest bardzo dobre, dlatego liczę, ze jutro (jako iż będzie to oficjalna premiera w Europie) będzie wszystko działać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zapytać czy gra ruszy na moim kompie.
Specyfikacja:

AMD Athlon 64 X2 Dual 4000+ 2,11GHZ
1 GB RAM
7600 GT.

Cóż, ten stary komp radzi sobie z Mass Effectem 2 na średnich, i Modern Warfare 2 też pociągnął.
I miałbym pytanie dodatkowe, jaka jest najmniejsza rozdzielczość w grze?

Z góry dzięki za odpowiedzii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 00:31, darth_boro napisał:

Na jakiej mapie w multi można polatać Hindem? Ktoś wie?


Isla Inocentes, na innych (przynajmniej z tego co zauważyłem) go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 01:37, Ardreth napisał:

> Na jakiej mapie w multi można polatać Hindem? Ktoś wie?

Isla Inocentes, na innych (przynajmniej z tego co zauważyłem) go nie ma.

ta to chyba jedyna chyba ze coś przeoczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 22:33, mistshoo napisał:

Witam,

Chciałbym się zapytać czy gra ruszy na moim kompie.
Specyfikacja:

AMD Athlon 64 X2 Dual 4000+ 2,11GHZ
1 GB RAM
7600 GT.

Cóż, ten stary komp radzi sobie z Mass Effectem 2 na średnich, i Modern Warfare 2 też
pociągnął.
I miałbym pytanie dodatkowe, jaka jest najmniejsza rozdzielczość w grze?

Z góry dzięki za odpowiedzii.


na srednio niskich da rade plynnnie pograc w multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KASZANA,KASZANA,KASZANA.....próba wejscia w tryb multi to skandal,beta działała bez problemu a tu taka KASZANA,najciekawsze że na dole leci pasek że znają problem... śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie (może na wyrost) do wszystkich szczęśliwców posiadających już BC2 na PC: czy dano nam tylko i wyłącznie polską wersję, czy jest możliwość wyboru wersji językowej? Bo jakoś nieszczególnie chce mi się słuchać naszych pseudoaktorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 08:47, Ringno5 napisał:

Pytanie (może na wyrost) do wszystkich szczęśliwców posiadających już BC2 na PC: czy
dano nam tylko i wyłącznie polską wersję, czy jest możliwość wyboru wersji językowej?
Bo jakoś nieszczególnie chce mi się słuchać naszych pseudoaktorów...


Podczas instalacji, masz do wyboru wersje językowe. Inny sposób instalując polską wersję, możesz w opcjach wyłączyć jak to nazwałeś "pseudoaktorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 08:47, Ringno5 napisał:

Pytanie (może na wyrost) do wszystkich szczęśliwców posiadających już BC2 na PC: czy
dano nam tylko i wyłącznie polską wersję, czy jest możliwość wyboru wersji językowej?
Bo jakoś nieszczególnie chce mi się słuchać naszych pseudoaktorów...

Instalujesz grę po polsku, a potem w opcjach gry włączasz głosy oryginalne, dzięki czemu możesz cieszyć się wersją kinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem - aby normalnie latać helikopterami muszę odwrócić w opcjach oś myszki. Tyle, że wtedy jest odwrotnie z tym małym helikopterkiem.

Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zdecydowanie nastawiona na MP ale mimo to kupiłem ją głównie aby pograć w SP. Nie zawiodłem się. Ciekawa fabuła (ale nie powalająca), ciekawe misje, fajne i śmieszne teksty

Spoiler

między innymi gdy przekonywali się do dalszej akcji w samolocie i argument z cheerleaderkami

oraz zakończenie
Spoiler

otwierające furtkę dla dodatku lub kolejnej części gry

. Grę zainstalowałem w wersji ang więc nie wiem czy w wersji PL są równie dobre teksty. W sumie zauważyłem jedynie dwa minusy: nieco zbyt krótka kampania (ostatnio jest to jednak norma w wielu grach) i słabe AI zarówno przeciwników jak i towarzyszy... kilka razy miałem wrażenie że gdyby nie gracz to cały oddział mógłby się w nieskończoność ostrzeliwać z wrogiem :)

Teraz nie pozostaje nic innego jak pograć nieco w MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 11:54, POZDRO-Grizzly napisał:

Ile kosztuje normalnie w sklepie BF:BC2 ? Np. w media markt lub empiku ?


Media Lublin
- Edycja zwykła 119 zł
- Edycja limitowana 129 zł
Tesco Lublin
- Edycja zwykła 110 zł
Empik Lublin Plaza
- Edycja zwykła chyba 125 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w PL tez są niezłe teksty. podobała mi się rozmowa o

Spoiler

oczach sierżanta, walka sierżanta z Hooganem no i rozmowa z pilotem o jego skłonnościach pacyfistycznych

Natomiast słabe są teksty rzucane w trakcie walki - jakieś takie płytkie i bez emocji.
wiem że paru osobom nie pasuje dobór polskich aktorzów ale jak dla mnie C.Pazura w roli oddziałowego głupka - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 12:24, Zand79 napisał:

w PL tez są niezłe teksty...


Ja już z przyzwyczajenia staram się nie wybierać wersji PL jeśli jest wybór... ale też jakoś strasznie nie narzekam jak jakaś gra jest w całości w PL i opcji wyboru języka nie ma. Przejdę jeszcze może misję lub dwie w wersji PL i zobaczę jak im tłumaczenie wyszło w tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować