Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

A może byśmy się (my, gramowicze) zorganizowali (jak wszystko będzie już działało poprawnie) na jakąś rundkę Team Deathmatchu? Mogłoby być fajnie, bo z tego co zauważyłem jak grałem w ten tryb (choć krótko) to wszyscy zmieniają teamy praktycznie odrazu po śmierci. Powinni to jakoś zablokować, że tylko na początku wybierasz team, ew potem jak SAM zostajesz w drużynie to możesz zmienić, żeby nie być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 16:18, Lord_Polish napisał:

A może byśmy się (my, gramowicze) zorganizowali (jak wszystko będzie już działało poprawnie)
na jakąś rundkę Team Deathmatchu? Mogłoby być fajnie, bo z tego co zauważyłem jak grałem
w ten tryb (choć krótko) to wszyscy zmieniają teamy praktycznie odrazu po śmierci. Powinni
to jakoś zablokować, że tylko na początku wybierasz team, ew potem jak SAM zostajesz
w drużynie to możesz zmienić, żeby nie być samemu.


po przeczytaniu twojego postu rozumiem że coś działa nie poprawnie? Jak to naprawią bardzo chętnie zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troche noobowskie pytanie,jak uruchomic gre jako administartor na viscie ? ja robiłem tak ze na ikonke ppm i dam security i administrators i ok, ale nie wydaje mi sie ze to dobrze :P

BTW.Ja grałem teraz z 2 h bez zadnych problemów pb aktualizowałem zaraz po instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 16:41, Lord_Polish napisał:

A no, jest. PB praktycznie cały czas kickuje, chyba, że masz PRAWDZIWEGO farta.

mam ten sma problem, a kiedy go naprawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ja wciąż nie wiem jak mój M1 garand włączyć. Na liście jest ale za cholere nie pojawia się w grze :/ Na chwilę obecną jestem zawiedziony. Wyjeżdża pojazd i pozamiatane, nikt nic z nim nie chce zrobić, zawsze ja muszę. Na 20 meczy jakie rozegrałem 1 mi się udało znaleźć w wygrywającej drużynie :/ masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg teraz to ja sie nawet zalogowac nie moge :/
Niedawno to jeszcze moglem pograc jakies 2 godziny temu a teraz to ni huhu.
W ogole jak robie graj teraz to mi coś bardzo dlugo szuka serverow.- Co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zalogowaniu się na veteranie mam 2 wcześniejsze gry: BF2 i BF:Heroes. Na tej podstawie dostałem Garanda, którego i tak używać nie mogę. xD Zdaje się, że wystarczy w ogóle jakiegoś innego BF wcześniej zaliczyć, żeby to dostać. Przynajmniej tak wynika z paska, który leci na dole gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest tutaj jakiś system dodawania mnie do gry? Bo przed awarią serwerów grałem z przeciwnikami na moim poziomie, a teraz dodaje mnie do jakiś 20-25 lvlów często lub do 0 (ja mam 4). I tak się zastanawiam, czy wcześniej miałem szczęście i grałem z graczami na moim poziomie, czy system stopniowania się im skopał po padnięciu serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:00, Kirabaxior napisał:

Ej, sprawdźcie mój gramsajt, chyba coś z nim jest nie tak...


Oho. Podawałeś komuś hasło, lub było zbyt oczywiste? W każdym bądź razie zgłoś to do modów czy gdzieś tam. Kto wie, może sprawdzają z jakiego ip się logujesz, i jak ci się poszczęści to ten sam gość logował się z tego samego ip na swoje konto ;)

A co do Garanda. Ja np mam za BF2 i BF:H pierwszą rangę. BF2142 nie mogę zarejestrować, to samo z BC2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:00, Kirabaxior napisał:

Ej, sprawdźcie mój gramsajt, chyba coś z nim jest nie tak...

Oj komuś podpadłeś :P. Ciekawe tylko, czy hacked, czy zgadł hasło, myślę, że bardziej to 2.

PS. ALbo logowałeś się z kawiarenki i zapamiętało hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O k***a. Zobaczcie mojego sajta... Wczoraj hacka dostałem, ale dopiero jak Twojego posta zobaczyłem to pomyślałem, żeby wbić... A wiecie co mnie dziwi? Że obaj (ja i Kirabaxior) gramy w BF''a. Może jest jakieś powiązanie? Jak z Twoim kontem na BFie? Bo mi to pozajmował wszystkie sloty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, tez macie, że FAILED TO CONNECT TO EA ONLINE? Bo ja 2 razy próbowałem i dupa... A nie chce grać w MW2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 19:04, Lisun napisał:

Cholera, tez macie, że FAILED TO CONNECT TO EA ONLINE? Bo ja 2 razy próbowałem i dupa...
A nie chce grać w MW2...

Tak,albo nie mogę się teraz zalogować,albo Pb wywala,nie wpuszcza na serwer...kompletny chaos z trybem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php po zalogowaniu na dolnym pasku widnieje ten link. napisali że to pomaga, ja wszystko zrobiłem jak tam jest i działa normalnie. :D

A tak poza tematem mógłby mi ktoś powiedzieć kto zamówił pre-order edycji standardowej gdzie znajdę kod na AKSU-47? przeszukałem całe pudełko i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować