Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2010 o 18:11, byverter napisał:

Jak można się czołgać i zmienić tryb strzelania z auto na semi itd.?


Można jedynie kucać. A trybu prowadzenia ognia nie da się zmienić.


@Diablolo20

K/D o niczym nie świadczy. Zwiadowca będzie miał np. 20/3 a Szturmowiec 9/12 - ale jeśli to ten drugi zdobywa flagi, to jest bardziej "pożyteczny" dla drużyny. Dlatego K/D ma naprawdę niewielkie znaczenie. W tej chwili mam K/D na poziomie 0.96, ale stosunek wygranych/przegranych rund to około 1.3 - 1.4. Ta druga wartość jest dla mnie znacznie ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he,ale fajnie sie czyta takie posty ze wasze dziewczyny,żony nie maja nic przeciwko grze :)) ja mieszkam z narzeczona i ona tez nie ma nic przeciwko graniu,a wrecz przeciwnie sama mnie goni do kompa bo sobie chce pograc w kulki na ipodzie :P:P
To tylko dowodzi tego ze jednak kobiety sa zajebiscie wyrozumiale :))

Sorry z malego offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to trochę lamerskie pytanie ale jak wygląda karta VIP z BF''a?
Kupiłem Limitowaną edycję już jakiś czas temu, nowa, oryginalnie zafoliowana (wiem jak wygląda przepakowywana wersja i ta była oryginalnie zafoliowana) ale nie mogę znaleść kodu VIP, mam tylko kod na dodatkowe bronie.
Ktoś mi może wyjaśnić co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 13:00, donard napisał:

4.Czy można wybrać język?
Tak. Masz do wyboru:
Angielski dubbing z PL/brakiem napisami/ów

Czy istnieje możliwość ustawienia angielskiego dubbingu z polskimi napisami również w wersji na x360? Zamierzam grę kupić, a patrząc na gameplaye w naszym ojczystym języku, wątpię, aby przypadło mi to do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:10, Jarden napisał:

Wiem że to trochę lamerskie pytanie ale jak wygląda karta VIP z BF''a?
Kupiłem Limitowaną edycję już jakiś czas temu, nowa, oryginalnie zafoliowana (wiem jak
wygląda przepakowywana wersja i ta była oryginalnie zafoliowana) ale nie mogę znaleść
kodu VIP, mam tylko kod na dodatkowe bronie.
Ktoś mi może wyjaśnić co i jak?


W wersji na PC nie ma czegoś takiego, jak kod VIP. Jeśli masz wersję nową (w sensie - nie używaną wcześniej przez innego gracza), to za friko dostajesz DLC (mapy). Innymi słowy: nowy CD key = kod VIP. Gdybyś kupił używaną wersję, musiałbyś za DLC płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:14, Ringno5 napisał:

W wersji na PC nie ma czegoś takiego, jak kod VIP. Jeśli masz wersję nową (w sensie -
nie używaną wcześniej przez innego gracza), to za friko dostajesz DLC (mapy). Innymi
słowy: nowy CD key = kod VIP. Gdybyś kupił używaną wersję, musiałbyś za DLC płacić.


Aha, no to sporo wyjaśnia:)
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:24, Largooo napisał:

A są jakieś nowe mapy? Bo czytałem że są ale ja ich nie mam.

Laguna presa np. tylko podbój teraz również w trybie gorączki.

tak przy okazji coraz częściej dochodzi do takich sytuacji na serwerach zagranicznych.
Grasz snajper/kamperem na respie w ataku(na obronie też to się zdarza) na rush = kick z serwera.
Wymówki że uczysz się grać to już BAN prosto z urzędu.

Moim zdaniem słusznie jak nie umiesz celować ze snajperki a chcesz grać zwiadem to bierz półautomat i jazda na linię frontu a nie kampisz na jednego kolesia u siebie na respie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:24, Largooo napisał:

A są jakieś nowe mapy? Bo czytałem że są ale ja ich nie mam.


Masz. Conquest na Arica Harbor i Rush na Laguna Presa. Nowych map jako takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dostępna wersja demo tej gry? Chodzi mi o demko multiplayer (SP mnie nie interesuje), na google znalazłem tylko zapowiedź dema na początek 2010, ale samego demka coś nie widać :/ Chętnie bym wypróbował, a w ciemno raczej gry nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 20:49, Azvar napisał:

Czy jest dostępna wersja demo tej gry? Chodzi mi o demko multiplayer (SP mnie nie interesuje),
na google znalazłem tylko zapowiedź dema na początek 2010, ale samego demka coś nie widać
:/ Chętnie bym wypróbował, a w ciemno raczej gry nie kupię.


Powiedziałbym, że warto w ślepo kupić, ale są gusta i guściki. Najlepiej poszukaj po znajomych, może ktoś ma i mógłbyś u tej osoby przetestować. Gra naprawdę wymiata, jeśli lubisz sieciowe strzelanki - zakochasz się w BC2. Jeśli ich nie lubisz, omijaj ten tytuł z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Ściągnąłem sobie directx 10 na windows xp (na xp domyślnie jest 9), chciałem mieć antyaliasing 16x. Jak zainstalować directxa 10? Już instalowałem ale jakiś błąd przy włączaniu gry i musiałem od nowa instalować itp. Skąd ściągnąć i jak zainstalować tego directxa 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 21:24, marc95x napisał:

Siema.
Ściągnąłem sobie directx 10 na windows xp (na xp domyślnie jest 9), chciałem mieć antyaliasing
16x. Jak zainstalować directxa 10? Już instalowałem ale jakiś błąd przy włączaniu gry
i musiałem od nowa instalować itp. Skąd ściągnąć i jak zainstalować tego directxa 10?

ta, szkoda ze DX10 nie uzyjesz na XP w grach. ten ''fikcyjny'' "dajrekt10'' zadziała tylko i wyłącznie w jakichś ... nie wiem, może aplikacjach małych, ale nie w grach. Ja chyba wiem, jak to sie dzieje ze tyle kasy ludzie trzepia na takich ludziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 21:24, marc95x napisał:

Siema.
Ściągnąłem sobie directx 10 na windows xp (na xp domyślnie jest 9), chciałem mieć antyaliasing
16x. Jak zainstalować directxa 10? Już instalowałem ale jakiś błąd przy włączaniu gry
i musiałem od nowa instalować itp. Skąd ściągnąć i jak zainstalować tego directxa 10?


DX10 dla WinXP?! O_o Oj... ja bym nie ryzykował. To raczej nie jest oficjalny release i nie wiem, jak zachowa się przy tym komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie coś jest.. z tym że to bajka, i za cholerę to nie działa. Nie ma się co jarać, ja dlatego się przesiadłem na 7 żeby mieć DX10. Swoją drogą świetny, i niesamowicie wydajny system...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 21:35, Pernia napisał:

takie coś jest.. z tym że to bajka, i za cholerę to nie działa. Nie ma się co jarać,
ja dlatego się przesiadłem na 7 żeby mieć DX10. Swoją drogą świetny, i niesamowicie wydajny
system...


Wiem że jest, od 2006 co jakiś czas pojawia się wzmianka, chodziło mi o to, że "amatorski" program ma większe szanse na to, że będzie zawierał malware, niż że będzie poprawnie działał. WinXP nie obsługuje bibliotek DX10 i tyle, kombinowanie z tym jest z góry skazane na porażkę.

A co do Win7, to sam o tym myślę, tylko ta cena... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DX10 na XP? Oczywiście. W systemie będzie napisane że obsługuje on DX10, zadziała jakaś minimalna ilość tego co ów DX10 w sobie ma, ale tak generalnie - "pic na wodę". 9tka pod inną nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować