Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Ta gra staje się hardkorowa. Jeszcze tydzień temu byłem jednym z lepszych graczy na mapie( doświadczenie z bety), teraz ledwo mieszczę sie w połówce tabeli. Fakt, przegrałem w multi niecałe 10h, a wychodzi na to, że przecięny gracz grał kilkukrotnie dłuzej. Nie mówiąc już o tym, że moje RPG nawet nie draska czołgów przeciwnika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:29, Woo-Cash napisał:

Ta gra staje się hardkorowa. Jeszcze tydzień temu byłem jednym z lepszych graczy na mapie(
doświadczenie z bety), teraz ledwo mieszczę sie w połówce tabeli. Fakt, przegrałem w
multi niecałe 10h, a wychodzi na to, że przecięny gracz grał kilkukrotnie dłuzej. Nie
mówiąc już o tym, że moje RPG nawet nie draska czołgów przeciwnika ;/

Na czołgi tylko zwiad. Dajesz mortara, jak uda się ich zajść od tyłka strony (trzeba jednak umieć i trochę myśleć - o ostrożności nie wspominając), wycofują, wyskakują naprawiać maszynę i wystrzeliwujesz ich jak kaczki. Tank jest twojszy niż ichniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Ostatnio spotykam albo rekrutów (poniżej 20 lv) albo zawodowców (powyżej 45lv). Na szczęście trafiam tak że jest 1 zawodowiec. 2-3 dobrych gości z mojego sqadu a reszta to rekruci:). I polepszyłem sobie staty z 1.27 mam 1.28 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:41, The_Tau napisał:

Czy ja wiem... Ostatnio spotykam albo rekrutów (poniżej 20 lv) albo zawodowców (powyżej
45lv). Na szczęście trafiam tak że jest 1 zawodowiec. 2-3 dobrych gości z mojego sqadu
a reszta to rekruci:). I polepszyłem sobie staty z 1.27 mam 1.28 :P


Ostatnio jestem właśnie w środku tabeli( 600-700pkt). Nie wyrabiam - kiedyś dostawałem najwięcej punktów za "bazookowanie" czołgów, teraz, kur..szkoda gadać. http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/lborysiuk
Oczywście wiem, że za dużo nie gram( 1,5h dziennie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. Na moim koncie EA nie pokazuje ze gralem w BF:Heroes. Przez co nie moge wbic Veterana na Bad company 2. Do kogo napisac zeby to wpisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:28, Rurku9090 napisał:

mam ten sam problem. Na moim koncie EA nie pokazuje ze gralem w BF:Heroes. Przez co nie
moge wbic Veterana na Bad company 2. Do kogo napisac zeby to wpisali?

Pierwszy post, poprzednia strona <FACEPALM>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 19:56, The_Tau napisał:

> a i jeszcze jedno przepraszam ze ppost pod postem ale nie pokazało mi sie edytuj,

> widze ze M95 i m162a ma specjalny kamufalaz kidy to mzona odblokowac? w obu giwerach

> mam juz platyne ale nic mi sie nie odblokowało :(
>
> pozdr.
Razem ze skórkami jednostek specjalnych dostajesz 4 skórki "tygryski" do ostatniej broni
w danej klasie.(Można wybierać w menu respawnu czy chcesz tą skórkę czy nie - na zimowych
planszach niestety skórka klasy czyni cię czarnym, a czarny na białym... ). Staty są
te same co ostatnie bronie każdej klasy UWAGA. wyjątkiem jest MG3 - ostatnia broń medyka.
Ma zwiększone obrażenia i celność kosztem szybkostrzelności. (Nie pytajcie dlaczego bo
nie wiem). Skórki broni też można wybrać np. bierzesz zwykłego assulta (bez skórki) z
"tygrysią" M16. Lub assulta- żołnierza sił specjalnych(z skórką) z zwykłym M16. Na PS3
można kupić każdą klasę z osobna (sztuka 5zł) lub pack z wszystkimi klasami za 18zł.
Razem z skórkami i broniami dodają trzy medale (zabij 8 "tygrysią" bronią w czasie rundy,
zabij 5 "tygrysią" bronią z rzędu, zabij 100 "tygrysią" bronią ogółem) + po jednym osiągnięciu/pucharku
zdobądź wszystkie madale (dla każdej z klas, czyli w packu z wszystkimi klasami jest
4 osiągnięcia/pucharki)

ok a czy na pc mozna tez to kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie dostałem paczkę z Bad Company 2 na PS3. Pierwsze wrażenie było średnie - myślałem, że grafika będzie "rewelacyjna" względem pierwszej części gry, a jest tylko lepsza. Do tego wrzuciło mnie na server z Conquestem za którym nie przepadam. Potem jednak zacząłem grać "Rush" i szybko wciągnąłem się w wir sieciowych zmagań i przegrałem prawie cztery godziny. Nie pamiętam już kiedy ostatnio tak długo grałem, ale na pewno było to dobre kilka lat temu. Grałem wszystkimi klasami, ale najprzyjemniej grało mi się snajperem. Chociaż strasznie tchórzliwa jest ta klasa i na pewno nie będę grał nią w przyszłości (ale K.D ratio sobie odpowiednie nabiłem:P)

A trybu dla pojedynczego gracza jeszcze nawet nie tknąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 10:36, KrisK91 napisał:

najprzyjemniej grało mi się snajperem.

Jak już to reconem :P Głównym zadaniem tej klasy jest czynienie rozpoznania pola walki, a nie snajpienie :)

Dnia 03.06.2010 o 10:36, KrisK91 napisał:

Chociaż strasznie tchórzliwa jest ta klasa i na pewno nie będę grał nią w przyszłości

To polecam recona w wersji SzturMiś - jakaś strzelba w łapy i biegiem na pierwszą linię natarcia. Rozrzucać czujki i kosić wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najs. Jest tylko jedno ale- nie ma takiej klasy jak "snajper/sniper", jest "recon/zwiadowca". Po prostu ludzie widząc, że standardowo ma on snajpe na wyposażeniu grają nim jak cioty- chowają się po krzaczorach gdzieś u boku mapy (raz widziałem nawet przy D i B zajętych przez ruskich na Panamie, jednego z nich kampiącego na ichnim respie -.-). Zadanie Zwiadu jest zupełnie inne- trzymać się u boku swoich i rozrzucać motion sensory i, co by wrogowi w dupe wejść, a nie na odwrót, rozwalać czołgi za pomocą C4(lepiej)/mortara(gorzej, czołg może uciec dosyć łatwo), a wrogów zdejmować tylko tych co są daleko, a resztę pistoletem (z resztą, co za problem wziąć Saige czy inny pociskający wrogów shotgun, ja jeśli recon to tylko to (8 złotek w Saidze i idę dalej ^^)). Jednakże większość widząc snajpy na wyposażeniu dostaje blokady i potrafią nabijać sobie tylko K/D z daleka (zwłaszcza to boli, gdy się atakuje na rushu- obrońcy mają nieskończoną liczbę ticketów na respawn, więc to co robią te kampsnajpy jest pozbawione sensu). Bez obrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafa jest nawet gorsza (no, efekt dymu jest lepszy) bo nie ma AA. Jedynka wyglądała jak przerywniki filmowe w singlu BFBC2. A co do kampanii niestety muszę cię rozczarować, jeśli spodziewałeś się powrotu Acta non Verby i tajemniczego bossa organizacji. Singiel jak dla mnie jest jeszcze bardziej nie prawdopodobny niż singiel MW2. Jak pograsz to zobaczysz.
PS
Nie przeraź się pierwszą misją. Graj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z was udało się zdobyć insygnia "Wzorowa znajomość broni" ? trzeba mieć brązowe gwiazdki na wszystkie bronie. Mam gwiazdki przy wszystkich(oprócz tego pistoletu na strzałki naprowadzające) łącznie z wszystkimi rakietnicami, granatnikiem i strzelbą podwieszaną zamiast granatnika, na granat dymny chyba nie ma gwiazdek bo mam nim 54 fragi i gwiazdki żadnej nie dostałem. Pomimo posiadania tych wszystkich gwiazdek insygni nie dostałem. Na garanda M1 nie zlicza statsów ale jak nie miałem statusu veterana i tą broń miałem w ogóle zablokowaną to też insygni tych oczywiście nie dostałem. Ciekawe czy komuś się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 18:26, EmperorKaligula napisał:

to zalezy, u nas na serverze za cos takiego jest kopniak ;)



Na jednym serwie byłem świadkiem jak koleś dostał za to "shotgun sniping" bana D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować