Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 14:26, skaffim napisał:

> Da się jakoś zrobić odznakę za wszystkie brązowe gwiazdki i gwiazdki w broniach?

Jak zrobisz brązową gwiazdę dla każdej broni to dostajesz medal "Distinguished Weapon
Knowledge".

Mnie ciekawi jak zrobić wszystkie brązowe gwiazdy w pojazdach-np.w takim Jet Ski...Co
trzeba zrobić,rozjechać nim 15 wrogów,czy jak?


Hmm, a czy nie jest tak, że gwiazdki zaliczają się "grupowo" dla każdego rodzaju (np. ciężkich pojazdów opancerzonych)? Wtedy sprawa jest ułatwiona, jakiś pojazd z tej grupy na pewno ma stanowisko dla strzelca.

Wczoraj znalazłem serwer, na którym pozwalają używać tylko pistoletów. I w końcu nabiłem trochę doświadczenia snajperowi, bo normalnie byłoby to dla mnie bardzo trudne (nie jestem snajperem i nie lubię kampić). Może z tą szybkostrzelną (drugą) snajperką coś zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:52, sinir napisał:

Wczoraj znalazłem serwer, na którym pozwalają używać tylko pistoletów. I w końcu nabiłem
trochę doświadczenia snajperowi, bo normalnie byłoby to dla mnie bardzo trudne (nie jestem
snajperem i nie lubię kampić). Może z tą szybkostrzelną (drugą) snajperką coś zabiję.

A ja nie lubię kampić i gram snajperem. Można nim naprawdę ciekawe rzeczy czynić, choć przyznam szczerze nie tak łatwo ;]. Przydałaby się jakaś możliwość regeneracji C4 wprawdzie, bo podłożenie go na tanku to czyn iście heroiczny, ale da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 15:40, hans_olo napisał:

A ja nie lubię kampić i gram snajperem. Można nim naprawdę ciekawe rzeczy czynić, choć
przyznam szczerze nie tak łatwo ;]. Przydałaby się jakaś możliwość regeneracji C4 wprawdzie,
bo podłożenie go na tanku to czyn iście heroiczny, ale da radę.


Bierzesz żołnierza, rzucasz paczkę z amunicją i masz regeneracje C4^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 15:40, hans_olo napisał:

Przydałaby się jakaś możliwość regeneracji C4 wprawdzie,
bo podłożenie go na tanku to czyn iście heroiczny, ale da radę.


regeneracji c4 ? przeciez 1 ladunek na tyl pojazdu i nawet T90/Abrams sa zniszczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:13, EmperorKaligula napisał:

regeneracji c4 ? przeciez 1 ladunek na tyl pojazdu i nawet T90/Abrams sa zniszczone ;)

nie zawsze jest opcja podejścia pod tył
The_Nemezis
Biorę żołnierza? A jak to zrobię nie będąc nim? Pomijam fakt, że na necie rzadko kiedy na prawdę widać jakąś pełniejszą wspólpracę w postaci uzupełnień ammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt, że na necie rzadko kiedy

Dnia 02.07.2010 o 16:16, hans_olo napisał:

na prawdę widać jakąś pełniejszą wspólpracę w postaci uzupełnień ammo.


A już pierdzielisz głupoty, to medycy nie ruszą dupska aby rzucić apteczki ale szturmowcy rzucają amunicję aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:26, skaffim napisał:

> Da się jakoś zrobić odznakę za wszystkie brązowe gwiazdki i gwiazdki w broniach?

Jak zrobisz brązową gwiazdę dla każdej broni to dostajesz medal "Distinguished Weapon
Knowledge".

Mnie ciekawi jak zrobić wszystkie brązowe gwiazdy w pojazdach-np.w takim Jet Ski...Co
trzeba zrobić,rozjechać nim 15 wrogów,czy jak?


Pojazdy wystarczy "grupowo" nabić - i wówczas odpowiedni award wskakuje.
Za to co innego mnie ciekawi... teoretycznie mam wszystkie brązowe gwiazdki na broniach, a awarda nie dostałam...
Czy wiertarka i defibrylator to też bronie? Bo tylko na nich nie mam gwiazdki... bo na strzałkowym, sensorze, i uzupełniaczach to chyba się nie da mieć...

Ktoś to zdobył? Mogłabym sobie zerknąć w profil? Bo ciekawa jestem czego mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:25, Zatha napisał:

Pomijam fakt, że na necie rzadko kiedy
> na prawdę widać jakąś pełniejszą wspólpracę w postaci uzupełnień ammo.

A już pierdzielisz głupoty, to medycy nie ruszą dupska aby rzucić apteczki ale szturmowcy
rzucają amunicję aż miło.

No nie wiem, zazwyczaj jak gram, to wszyscy moi są piczki i są za mną ;], bo ja naprawdę agresywnie gram w zwiadzie.
Iwonex
Tak, defibrylator i wiertara są zabójcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:16, hans_olo napisał:

nie zawsze jest opcja podejścia pod tył


jesli podchodzisz od frontu do pojazdu to amunicja Cie sie odnowi przy respawnie ^^

Dnia 02.07.2010 o 16:16, hans_olo napisał:

Biorę żołnierza? A jak to zrobię nie będąc nim? Pomijam fakt, że na necie rzadko kiedy
na prawdę widać jakąś pełniejszą wspólpracę w postaci uzupełnień ammo.


moze teraz beda rzucac ;) punkty po smierci znowu sie licza i warto rzucac gdzie sie da ;)

a wspolpracy z obcym bydlem nie ma zadnej, bez komunikacji glosowej ze znajomymi nawet do gry nie wchodze bo szkoda nerwow ;) No chyba, ze posnipic dla odprezenia albo przykampic robiac jakas platynke. Na granie taktyczne nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od frontu to wiadomix, że nie, ale z boku, albo gdzieś z budynku zeskoczyć. Adrenalinka do góry i takie tam:). Ja nie mam znajomych z BC2 w kolekcji, więc jestem zdany na bydło. Jeden kolega planuje za jakiś czas, ale to tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:16, hans_olo napisał:

Biorę żołnierza? A jak to zrobię nie będąc nim? Pomijam fakt, że na necie rzadko kiedy
na prawdę widać jakąś pełniejszą wspólpracę w postaci uzupełnień ammo.


Jak weźmiesz bronie odblokowywane za lvl typu G3 to zamiast granatnkia/dymu/strzelby masz C4. Domki walą się aż miło^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2010 o 16:25, Zatha napisał:

A już pierdzielisz głupoty, to medycy nie ruszą dupska aby rzucić apteczki ale szturmowcy
rzucają amunicję aż miło.


owszem rzucą jeśli jesteś blisko nich , osobiście zdarzyło mi się 2 razy kiedy pojawił sie medyk i szturmowiec i rzucili mi tą apteczkę, kiedy byłem snajperem ;) no , ale Bardzo dobrze latam helikopterem typu BLACKHAWK, i wszyscy mnie kochają ;) powiem nieskromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:39, The_Nemezis napisał:

> Biorę żołnierza? A jak to zrobię nie będąc nim? Pomijam fakt, że na necie rzadko
kiedy
> na prawdę widać jakąś pełniejszą wspólpracę w postaci uzupełnień ammo.

Jak weźmiesz bronie odblokowywane za lvl typu G3 to zamiast granatnkia/dymu/strzelby
masz C4. Domki walą się aż miło^^

Jeszcze nie mam takich bajerów, za mało mam czasu żeby te wszystkie bonusy zdobyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:37, hans_olo napisał:

Od frontu to wiadomix, że nie, ale z boku, albo gdzieś z budynku zeskoczyć. Adrenalinka
do góry i takie tam:). Ja nie mam znajomych z BC2 w kolekcji, więc jestem zdany na bydło.
Jeden kolega planuje za jakiś czas, ale to tylko jeden.


a korzystasz z klawisza Q ? (to chyba ten, ale nie pamietam dobrze, nie gralem ze 2 tygodnie). Jak jestes blisko gracza z druzny to Twoja postac krzyczy "daj amunicje" czy "daj apteczke" to czesto przypomina szturmowcowi/medykowi ze ma to przy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 16:43, EmperorKaligula napisał:

a korzystasz z klawisza Q ? (to chyba ten, ale nie pamietam dobrze, nie gralem ze 2 tygodnie).
Jak jestes blisko gracza z druzny to Twoja postac krzyczy "daj amunicje" czy "daj apteczke"
to czesto przypomina szturmowcowi/medykowi ze ma to przy sobie ;)

Czasami się zdarza, ale zazwyczaj i tak wkoło nikogo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2010 o 16:43, EmperorKaligula napisał:


a korzystasz z klawisza Q ? (to chyba ten, ale nie pamietam dobrze, nie gralem ze 2 tygodnie).
Jak jestes blisko gracza z druzny to Twoja postac krzyczy "daj amunicje" czy "daj apteczke"
to czesto przypomina szturmowcowi/medykowi ze ma to przy sobie ;)


Owszem, ale rzadko kiedy (przynajmniej jak ja gram) trafiają się goście którzy tego słuchają. A szkoda, bo to super opcja, szybsza niż w BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 18:07, Mroczny_Joga napisał:

Za co dostaje się brązowe, srebrne i złote gwiazdy ?

pewnie za zabijanie, ale co ja tam wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 18:15, lord0 napisał:

Za co dostaje się brązowe, srebrne i złote gwiazdy ?


genialna odpowiedz na pytanie -.-

@Mroczny_Joga

25 trupow - brazowa gwiazda
50 - srebna
100 - zlota
1000 - platyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 18:29, EmperorKaligula napisał:

> Za co dostaje się brązowe, srebrne i złote gwiazdy ?

genialna odpowiedz na pytanie -.-


na dostajesz je za zabijanie co nie ? jak najbardziej udzieliłem odpowiedzi, proste pytanie, prosta odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować