Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 15:53, Arachnos napisał:

spytam się po raz kolejny... Poprawiono już detekcję trafień przy ostatnim patchu czy
nie?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 19:33, kulpamen napisał:

Witam.
Czy jest możliwość usunięcia wybranego żołnierza z konta?

Jest a ja mam pytanie czy da się go przywrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, dzisiaj zacząłem się poruszać troszke po multi ale mam problem. Otóż na każdym serwerze mogę pograć z 5 minut, po czym mnie wywala, i info o błędzie: error, nie załadowano pbc (czy czegoś takiego) WIe ktoś o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 21:47, Marcin08 napisał:

Ja mam takie pytanie, dzisiaj zacząłem się poruszać troszke po multi ale mam problem.
Otóż na każdym serwerze mogę pograć z 5 minut, po czym mnie wywala, i info o błędzie:
error, nie załadowano pbc (czy czegoś takiego) WIe ktoś o co może chodzić?


reinstallka punkbustera z katalogu z gra powinna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 20:20, Arachnos napisał:

no to spoko... gry sprzedać tez nie mogę... ostatni raz kupiłem coś robionego przez Dice.

Graj wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 19:49, GoToSle3p napisał:

> Witam.
> Czy jest możliwość usunięcia wybranego żołnierza z konta?
Jest a ja mam pytanie czy da się go przywrócić


No to dobrze:]
A wiesz może gdzie to jest? Ja nie mogę tego znaleźć :/. Może źle szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 23:01, kulpamen napisał:

> > Witam.
> > Czy jest możliwość usunięcia wybranego żołnierza z konta?
> Jest a ja mam pytanie czy da się go przywrócić

No to dobrze:]
A wiesz może gdzie to jest? Ja nie mogę tego znaleźć :/. Może źle szukam.

Podczas logowania do gry przy wyborze żołnierza pisze tam usuń i stwórz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 00:41, donard napisał:

Czy do insygnium brązowe gwiazdki na wszystkich broniach potrzebny jest upgrade do assaulta
co daje shotgun/tracer/gaz dymny? Bo tylko tam nie mam gwiazdki i nie wiem co nabijać


Pewnie tak (oprócz dymnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już tutaj parę stron wcześniej, tego odznaczenia póki co nie da się zdobyć na PC. Czemu? Bo do jego zdobycia są wymagane również gwiazdki za dodatkowe bronie z dodatku SPECACT, którego na PC jak na razie nie ma, i nie wiadomo kiedy będzie (przynajmniej oficjalnie, bo niektórym adminom serwerów udało się w obecnej wersji odblokować ten dodatek, oczywiście działa to tylko wtedy kiedy trafimy na taki serwer)... Trochę to chore, ale bardzo dobrze świadczy o tym, że większość tego typu DLC to tak naprawdę wycięta zawartość z pełnej gry, za którą twórcy każą sobie dawać dodatkowo kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 00:54, Kreeg napisał:

Pisałem już tutaj parę stron wcześniej, tego odznaczenia póki co nie da się zdobyć na
PC. Czemu? Bo do jego zdobycia są wymagane również gwiazdki za dodatkowe bronie z dodatku
SPECACT, którego na PC jak na razie nie ma, i nie wiadomo kiedy będzie (przynajmniej
oficjalnie, bo niektórym adminom serwerów udało się w obecnej wersji odblokować ten dodatek,
oczywiście działa to tylko wtedy kiedy trafimy na taki serwer)... Trochę to chore, ale
bardzo dobrze świadczy o tym, że większość tego typu DLC to tak naprawdę wycięta zawartość
z pełnej gry, za którą twórcy każą sobie dawać dodatkowo kasę.

Facepalm. To bardzo nie fair ze strony DICE. No cóż, trza polować. O ile będzie gwiazdki naliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania (nadspodziewanie dobra muszę zaznaczyć) ukończona 3 razy, zacząłem wreszcie multi. I tu byłem nieco zaskoczony natężeniem kamperstwa, albo zwyczajnie mam pecha ;)) Zaczynam grę, robię dwa, trzy kroki i gleba. Na animacji pokazuje mi się 3 snajperów, jeden na drugim niemalże, 30m od punktu startowego, kiedy na mapie widzę jak cała wiara z mojej drużyny morduje już skrzynki w bazie defenderów.WTF?? I ten UAV- toż to kamperska żyła złota- sam sprawdziłem ;). Latałem tym "czymś" przez dobre 10 minut mordując 5,6 ludzi na wysokości,z której widoczny byłem jako jeden czarny piksel 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę dodać BF2 do veterana. O co chodzi? Wpisuje login z gry + hasło z gry i nic! A bardzo chciałbym mieć tego Garanda bo to całkiem niezła broń, wiem bo jak nadarzała się okazja to zabierałem po zabitym kolesiu i trochę nią strzelałem. Czyli zostaje mi chyba tylko ściągnięcie darmowego BF Heroes i dodanie go do weterana :/ A czy można zdobyć gwiazdkę Garandem jeżeli nie ma się go odblokowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 10:36, jacob27 napisał:

Nadal nie mogę dodać BF2 do veterana. O co chodzi? Wpisuje login z gry + hasło z gry
i nic! A bardzo chciałbym mieć tego Garanda bo to całkiem niezła broń, wiem bo jak nadarzała
się okazja to zabierałem po zabitym kolesiu i trochę nią strzelałem. Czyli zostaje mi
chyba tylko ściągnięcie darmowego BF Heroes i dodanie go do weterana :/ A czy można zdobyć
gwiazdkę Garandem jeżeli nie ma się go odblokowanego?

Ja właśnie nie mogę dodać BF Heroes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować