Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Ja też miałem 5 st. veterana, ale nie wiem czemu teraz mam 3...
A co do broni to ja używam SCAR''a Amerykańcami, a AK lub PP Ruskami. a co do celowników to zależy od mapy, celowniki znacznie zwiekszaja celność na dalsze dystanse, jednak czasem lepiej wziac wiecej rakiet...
A tak w ogóle to najbardziej lubie shotguna 870, z amunicją kulową i magnum :D Na HC jeden strzal zabija na 98%, a i zasięg ma snajperski :D Byłbym zapomniał o VSS, na hc mozna nim wymiatac jak malo czym, cichy jest wiec ciezko zlokalozowac skad stzelasz... jak gdzies w krzakach siedzisz to jest swietne, no i z nim mozna snajperem rushować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 14:36, POZDRO-Grizzly napisał:

> > Czy ktoś z forum nabija sobie veterana ?
> Ja sobie nabiłem :P

to powiedz mi jak to zrobić ?
Wchodzę na stronę http://www.badcompany2.ea.com/veteran i co żeby móc mieć veterana to
musze mieć gamespy ?

Nie trzeba mieć Gamespy. Klikasz na ikonke gry i masz wpisać login z hasłem do gry(można używać dema multiplayer)/ cd-key/ albo musisz zagrać rundkę w grze :P
@Gremo też lubie Vss, a co do shotguna polecę ci noestada z ulepszeniem do shotgunów na odległość i amunicję magnum. Istny kosiarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 14:39, Gremo napisał:

A tak w ogóle to najbardziej lubie shotguna 870, z amunicją kulową i magnum :D Na HC
jeden strzal zabija na 98%, a i zasięg ma snajperski :D


a na wielu serverach za to jest ban/kick, bo to wg wielu osob bug (ponadnaturalny zasieg) ^^ U nas juz banik bez gadania dla "szotgunowych snajperow", strata cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuję mnie prywatna opinia osób, adminów którzy ustalają reguły pod siebie, nie jest to ponadnaturalny zasięg, celność może za duża, ale tak jest, wina twórców, skoro po wielu patchach nie zmienili to trzeba z tym zyc, tak jak z kolesiami robiacymi grenade spam, namiętnymi bazookerami. A dopiero defibrylator jest OP, nie dość że zawsze dziala to daje full hp i jakies 2 sek nieśmiertelności... To tylko gra, i pewne rzeczy są takie jakie są, puki nie będzie moda to nic z tym nie zrobicie, a banowanie bo mi sie ta bron nie podoba jest niefajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 14:57, EmperorKaligula napisał:

a na wielu serverach za to jest ban/kick, bo to wg wielu osob bug (ponadnaturalny zasieg)
^^ U nas juz banik bez gadania dla "szotgunowych snajperow", strata cierpliwosci.


A to nie jest przypadkiem niezgodne z licencją EA na serwer gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:31, Llordus napisał:

> a na wielu serverach za to jest ban/kick, bo to wg wielu osob bug (ponadnaturalny
zasieg)
> ^^ U nas juz banik bez gadania dla "szotgunowych snajperow", strata cierpliwosci.


A to nie jest przypadkiem niezgodne z licencją EA na serwer gry?

zgadza się, takich adminów powinno się zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:31, Llordus napisał:

A to nie jest przypadkiem niezgodne z licencją EA na serwer gry?


raczysz zartowac ? my placimy za server i zaden bug-er nie ma nic do gadania. Gdyby nie byla to opcja "legalna" to nie byloby jej w ustawieniach servera... moze jak kickujemy kogos (bo dla naszych miejsce trzeba robic czesto) to tez lamiemy jakis smieszne zasady ? :) litosci ludzie...

w sumie chetnie poczytam ta licencje, ma ktos ja pod reka ? Bo nie ja sie zajmuje sprawami technicznymi i o czyms takim pierwszy raz slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 00:06, EmperorKaligula napisał:

raczysz zartowac ?

Nie, podaję tylko info, które obiło mi się o uszy, nic więcej.

Dnia 08.07.2010 o 00:06, EmperorKaligula napisał:

my placimy za server

Wciąż obowiązuje was umowa licencyjna :)

Dnia 08.07.2010 o 00:06, EmperorKaligula napisał:

i zaden bug-er nie ma nic do gadania.

O ile nie łamiecie licencji.

Dnia 08.07.2010 o 00:06, EmperorKaligula napisał:

Gdyby nie
byla to opcja "legalna" to nie byloby jej w ustawieniach servera... moze jak kickujemy
kogos (bo dla naszych miejsce trzeba robic czesto) to tez lamiemy jakis smieszne zasady
? :)

To prawdę mówiąc również zależy od licencji. Niestety, nie miałem okazji przeczytać, więc tylko uczulam na potencjalny problem :)

Dnia 08.07.2010 o 00:06, EmperorKaligula napisał:

w sumie chetnie poczytam ta licencje, ma ktos ja pod reka ? Bo nie ja sie zajmuje sprawami
technicznymi i o czyms takim pierwszy raz slysze

Równie dobrze można pewnie odpytać support EA - powinni udzielić prawidłowej odpowiedzi w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam problem. Chcę dodać BF2 do veterana, wpisałem wczoraj login z gry, hasło, nacisnąłem save i wyskoczyło mi: The form has been submitted. Ale jak dzisiaj odwiedziłem swoje konto gra nadal nie była dodana. To zawsze się tak długo czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 10:04, jacob27 napisał:

Ech, mam problem. Chcę dodać BF2 do veterana, wpisałem wczoraj login z gry, hasło, nacisnąłem
save i wyskoczyło mi: The form has been submitted. Ale jak dzisiaj odwiedziłem swoje
konto gra nadal nie była dodana. To zawsze się tak długo czeka?

Mi chyba od razu leciało. Try again. BTW. Nie wiecie czemu mogę mieć dodane BC1 na PS3 jak nie mam BC1 ani PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapka do Rusha jest świetna. Powiem nawet, że od razu stała się jedną z moich ulubionych. Sporo pojazdów, dużo przestrzeni - każdy znajdzie coś dla siebie. Końcówka jest strasznie ostra - obrońcy mają trzy czołgi.

Chociaż nadal czekam na porządne DLC (może być płatne) z NOWYMI mapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:16, KrisK91 napisał:

Nowa mapka do Rusha jest świetna. Powiem nawet, że od razu stała się jedną z moich ulubionych.
Sporo pojazdów, dużo przestrzeni - każdy znajdzie coś dla siebie. Końcówka jest strasznie
ostra - obrońcy mają trzy czołgi.

Chociaż nadal czekam na porządne DLC (może być płatne) z NOWYMI mapami.

Vietnam, btw pustynia na rush i valdez na conquest są wg. mnie najlepszymi mapami aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:33, donard napisał:

> Nowa mapka do Rusha jest świetna. Powiem nawet, że od razu stała się jedną z moich
ulubionych.
> Sporo pojazdów, dużo przestrzeni - każdy znajdzie coś dla siebie. Końcówka jest
strasznie
> ostra - obrońcy mają trzy czołgi.
>
> Chociaż nadal czekam na porządne DLC (może być płatne) z NOWYMI mapami.
Vietnam, btw pustynia na rush i valdez na conquest są wg. mnie najlepszymi mapami aktualnie.

Mnie się podoba Atacama w Rush normalnie jedna z moich ulubionych map,tylko słonce tam daje po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować