Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2011 o 18:54, ScaredOfGhosts napisał:

> > PPM to Prawy Przycisk Myszki :lol:
> Lol, skąd nazwa strzał z biodra :/
Mnie się to jeszcze kojarzy z westernowymi pojedynkami - po wyciągnięciu pistoletu z
kabury strzelali bez dokładnego celowania z wysokości bioder właśnie :)

Z tym i jeszcze z porachunkami mafijnymi < filmow z lat 20-30 teztak strzelali hehe kabaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 15:13, Kessarath napisał:

często w panice strzelałem
z biodra! Będę się starał wyeliminować to całkowicie.

Nie eliminuj tylko naucz się to kontrolować. Jak będziesz chciał przymierzyć dokładnie używając celownika, to 99% przypadków zostaniesz zabity. Jak będziesz strzelać w kontrolowany sposób z biodra - odsetek porażek będzie zdecydowanie mniejszy. Oczywiście to dotyczy tylko krótkich dystansów - kilka, max kilkanaście m odstępu.
Ja też na początku próbowałem się bawić w takie dokładne celowanie - ale to na krótkich dystansach się po prostu nie sprawdza, trzeba nauczyć się strzelać z biodra i tyle.

Dnia 23.02.2011 o 15:13, Kessarath napisał:

Czy fajnie się gra?

Imho tak.

Dnia 23.02.2011 o 15:13, Kessarath napisał:

Czy różni się rozgrywka czymś szczególnym?

Mapy są zdecydowanie mniejsze niż w podstawce. Poza tym poza snajperkami nie masz celowników optycznych. Do tego powiedziałbym, że gra jest bardziej intensywna, walka z reguły toczy się na mniejszych dystansach, także pojazdów jest mniej. Ale imho warto sobie trochę pograć - jest to świetna odmiana po podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 18:57, Llordus napisał:

Czy różni się rozgrywka czymś szczególnym?
Mapy są zdecydowanie mniejsze niż w podstawce. Poza tym poza snajperkami nie masz celowników
optycznych. Do tego powiedziałbym, że gra jest bardziej intensywna, walka z reguły toczy
się na mniejszych dystansach, także pojazdów jest mniej. Ale imho warto sobie trochę
pograć - jest to świetna odmiana po podstawce.

Sa jeszcze celowniki x4 to tez optyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 19:02, massive-77 napisał:

Sa jeszcze celowniki x4 to tez optyczny.

W Vietnamie celownik x4 do innych broni niż snajperki? W którym to niby momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę limitu pingu na serwerach który wywala mnie, gdy na dosłownie sekundeczkę zarejestruje skok powyżej 250. W sumie bezrobotne rodzeństwo powodujące ten problem też (FB suxxx).
Musiałem to z siebie wyrzucić bo aż kasowałem ludzi z mojej drużyny pełnymi seriami, tak mnie to wnerwiało. Zwykle jestem spokojny ale nie w takich przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 19:30, Llordus napisał:

> Sa jeszcze celowniki x4 to tez optyczny.
W Vietnamie celownik x4 do innych broni niż snajperki? W którym to niby momencie?


Bc2 nie w vietnamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 19:38, massive-77 napisał:

> > Sa jeszcze celowniki x4 to tez optyczny.
> W Vietnamie celownik x4 do innych broni niż snajperki? W którym to niby momencie?

>
>
Bc2 nie w vietnamie.


A ty naucz się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz GG ^^
Muszę przyznać, że takiego wielkiego kłamstwa że "bo aż kasowałem ludzi z mojej drużyny pełnymi seriami" jeszcze nie słyszałem. Ping 250, wiem z własnego doświadczenia, pozwala na płynną grę. Co prawda jak wybuchnie granat w pobliżu, o granacie dymnym nie wspominając, są problemy, ale żeby zabijać własnych ludzi podczas płynnej rozgrywki? Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2011 o 20:11, The_Nemezis napisał:

A ty naucz się czytać.

Nie doczytalem panie "oczytany" pomylic sie rzecz ludzka nie trzeba odrazu robic z tego halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 20:22, massive-77 napisał:

Nie doczytalem panie "oczytany" pomylic sie rzecz ludzka nie trzeba odrazu robic z tego
halo.


Lenistwo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 20:22, The_Nemezis napisał:

> Nie doczytalem panie "oczytany" pomylic sie rzecz ludzka nie trzeba odrazu robic
z tego
> halo.

Lenistwo boli.

Co poniektorych brak zajecia boli, do przyjaciolki napisz. Omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 20:15, Sigu napisał:

Wyłącz GG ^^


GG nie używam od 5 lat, jedynie Xfire chodzi. Co do kasowania - impuls. BC2 nie należy do gier w których gracz odpręża się po całym dniu roboty, mózg nadal jest używany. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 20:27, massive-77 napisał:

Co poniektorych brak zajecia boli, do przyjaciolki napisz. Omg


No sorry, ale dyskusja dotyczyła wietnamu, co można było bardzo łatwo przyuważyć. Co do przyjaciółki, spoko gadam cały czas^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zabijasz z powodu lagów czy z powodu stresu spowodowanego lagami?
Jeśli tym 2 to przestań grać tam gdzie jest FF, proste ^^

@Lisun
Oj, ktoś się chce pochwalić, nieładnie.
Hmm... brzydki przykład. Nie jesteś team-playerem. To źle.
Ale dostajesz plusa. Opanowałeś najbardziej narwaną broń w grze, AEK-971, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 21:10, Sigu napisał:

Hmm... brzydki przykład. Nie jesteś team-playerem. To źle.

Hmm... ponad 100 pinów za resupply, revive i sensory, ponad 300 razy obroniłem M-Com.
Nie jest chyba aż tak źle?
Co do AEKa - jest całkiem dobry w porównaniu z G3 (do której to spluwy robię platynę - mam już 732 kille).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle, mam 2 miliony mniej punktów, 70 resupply więcej, 90 motion assistów mniej i tylko 60 revivów mnie. Może być lepiej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o stres spowodowany lagami. Na serwerze niby był FF ale nie działał. Strange.
Za to odkułem się w następnych kilku rundach, i mimo baserapingu ze strony przeciwników, zdobyłem te 2-3 tysiące punktów.
Takie jest współczesne granie w FPSach, po co się starać skoro punkty i tak wskakują.
AEK jest fajny, za to nie mogę obsłużyć AN-94 (seria 2 pocisków), nawet mimo magnum niewiele sie nim fraguje, może M16 będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak analizując dochodzę do wniosku, że chyba optymalnie dla Szturmowca wychodzi AN-94 + Magnum ammo (oczywiście na odpowiednim już lv po odblokowaniu tych przedmiotów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 01:21, Kessarath napisał:

Tak analizując dochodzę do wniosku, że chyba optymalnie dla Szturmowca wychodzi AN-94
+ Magnum ammo (oczywiście na odpowiednim już lv po odblokowaniu tych przedmiotów)?



Ta Noobakan jest dobry ;) Tak naprawdę to każda bron szturmowca jest dobra tylko trzeba wiedzieć jak tymi broniami grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować