Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2011 o 09:51, miki00749 napisał:

Na pc chyba nie da sie zaznaczac wrogow (przynajmniej tego nie próbowałem)
Trzeba po prostu utrzymywać krzyżyk nad nim i poczekac aż przyleci rakieta


Co za bzdury pleciesz. Widać że jesteś początkującym graczem. Wciskasz Q i masz wroga oznaczonego, a to że jest swoiste ograniczenie zaznaczania to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu nie o to chodziło.
Raczej chodziło mu o to, ze lecąc w UAV nie da się namierzyć danego przeciwnika rakietą, tylko trzeba nią kierować aż do uderzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytania...

Dot. UAV - Zauważyłem,że ta maszyna strzela pociskami,ale również rakietą. Rakietą umiem i trzeba nią sterowac ,aż trafi w dany obiekt etc. A w przypadku strzelania pociskami? Jak to się robi? Gram na Xbox 360. I nie wiem... :F

Macie taki bug,czy niedopracowanie,że jak rzucacie granat to leci sam,a ręka się "nie rusza" do rzutu?

Czy miny które wstawię - powiedzmy,że max jest 5 na engineera z dodatkiem.Jaka jest maxymalnosc tego przedmiotu:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:27, BartexooN napisał:

Witam. Mam pytania...

Dot. UAV - Zauważyłem,że ta maszyna strzela pociskami,ale również rakietą. Rakietą umiem
i trzeba nią sterowac ,aż trafi w dany obiekt etc. A w przypadku strzelania pociskami?
Jak to się robi? Gram na Xbox 360. I nie wiem... :F


Musisz wybrać odpowiedni dodatek pojazdowy, taki co ma ikonkę pojazdu z pociskami.

Dnia 05.03.2011 o 12:27, BartexooN napisał:

Macie taki bug,czy niedopracowanie,że jak rzucacie granat to leci sam,a ręka się "nie
rusza" do rzutu?


Ta, albo naprawianie wiertarką, która się nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 05.03.2011 o 10:09, sylwasss napisał:

Co za bzdury pleciesz. Widać że jesteś początkującym graczem. Wciskasz Q i masz wroga
oznaczonego, a to że jest swoiste ograniczenie zaznaczania to już inna sprawa.


Nie tak bardzo poczatkującym(37 lvl) . Po prostu UAV używam bardzo rzadko. Ale teraz już wiem dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym oznaczaniem nie chodzi mi o strzelanie tylko o zwiad, oznaczasz gościa a on każdemu z mojej drużyny oznacza się jako czerwony trójkąt i moja postać mówi coś w stylu "Enemy, take him down"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 19:41, Hell_Knight napisał:

Z tym oznaczaniem nie chodzi mi o strzelanie tylko o zwiad, oznaczasz gościa a on każdemu
z mojej drużyny oznacza się jako czerwony trójkąt i moja postać mówi coś w stylu "Enemy,
take him down"


Dokładnie o tym mówię. Można oznaczać tylko wprowadzony jest ograniczenie w spotowaniu wroga. Można oznaczać raz na jakiś czas. Tak samo jak masz ograniczenie wezwanie moździerza, że musisz odczekać jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Eh zaszło nieporozumienie. O spotowaniu"q" wiedziałem od dawna
Myślałem , że jest jakiś bajer przy UAV ,że gdy sie zaznaczy kolesia q to wtedy na 100% walnie w niego albo w jego pozycję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialbym pytanie do osób, które pogrywają w BC2 i mają internet z Aster lub Vectry w Wwie.
Jak wygląda kwestia pingów w BC2 u tych providerów? Są jakieś problemy lub np. świetne pingi? Z góry dzięki za ewentualne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie wróciłem do dodatku Vietnam. Wręcz banalnie zabija się wrogów na łodzi ( świetne działko) akurat mi w pojazdach pływających platynki brakuje ... Jeśli chodzi o bronie to na ten moment tylko AK47 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 23:01, sliski_wojtas napisał:

Wręcz banalnie zabija się wrogów na > łodzi ( świetne działko) akurat mi w pojazdach pływających platynki brakuje ...

Tylko na tej łodzi równie banalnie się ginie, seria z byle jakiej broni o ile pilot nie robi kółek tylko stoi w miejscu.

>Jeśli > chodzi o bronie to na ten moment tylko AK47 ;D
Ja dla mnie nic nie pobije XM22, prawdziwa kosa, przy sprzyjających okolicznościach przyrody da rade ubić do 4 wrogów na raz bez jakiegoś większego wysiłku. Mój rekord na mecz to 64 fragi zdobyte przy jego pomocy, co ciekawe w ataku na planszy gdzie na dzień dobry atakujący dostają na powitanie grade spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 18:20, Crew_900 napisał:

Odblokowałem wszystko co było do odblokowania jakiś czas temu i nie chce mi się grać ;p

Zawsze pozostaje tłuczenie się dla frajdy lub też fragów dla kolejnych gwiazdek.
I w sumie było by na tyle aż do ukazania się kolejnej odsłony gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 18:20, Crew_900 napisał:

Odblokowałem wszystko co było do odblokowania jakiś czas temu i nie chce mi się grać
;p

Albo nowego soldiera zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 18:20, Crew_900 napisał:

Odblokowałem wszystko co było do odblokowania jakiś czas temu i nie chce mi się grać
;p


Po prostu graj dla frajdy. Wiem, że statystyki może i cieszą oko, ale to jest tylko dodatek. Jeśli natomiast gra nie daje Ci już satysfakcji i zabawy, to... nie graj. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się ostatnio bawić z C4. Muszę przyznać, że nie doceniałem tej zabawki. Miałem z nim sporo dobrej zabawy. Pomijając sam fakt campienia Bradleya dużo też rzucałem nim do budynków ( mapa Oasis TDM, piętrowy budynek, rzucam C4 na balkon na 1 pietrze ( widziałem beret medyka Rosjan ) i kaboom! 5 killów za 1 razem xD ) i ludziom pod nogi ( Assault wbiegł do budynku, widziałem jak chowa się za rogiem i na mnie czeka, wrzuciłem za róg C4 kaboom! kill + megaśmieszny w tamtej sytuacji komentarz zabitego "LOL" ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 23:42, Sigu napisał:

/ciach/

A jaki zasięg zabijania ma eksplozja c4?? j za to odkryłem moc zwykłego shotguna do walk w pomieszczeniach. Najlepiej mi się nim gra w Pustynie Atakama, gdzie broniąc flagi można się tak zaszyć żeby truć co chwile wrogów z zaskoczenia ;p Czy Spas 12(jeszcze go nie odblokowałem) ma taką moc jak shotgun czy raczej jak SAIGA(która jedzie jak dla mnie zbyt mało)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować