Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Hmm albo mi się wydaje albo już sie kluczę skończyły gdyż nie mam takiej możliwości ;/ nawet anulowałem moje zamówienie pre orded z listopada żeby tylko dostać key do bety i ma się okazać że dopłace 10zł i nie dostanę keya ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2010 o 12:33, LoLo84 napisał:

Będąc na stronie głównej sklepu wejdź w zakładkę "Moje zamówienia" która znajduje się
ma górze strony i tam będziesz miał swoje zamówienie. Żeby pobrać klucz do bety naciśnij
"pobierz swój klucz".


mam tam zamowienie w nie wyslanych, nigdzie tam nie ma czegos takiego jak pobierz klucz, skonczyly sie limitowane edycje czy klucze? czy wogole mialem wziasc platne z gory bo wziolem za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest tylko Polska wersja gry do kupienia.Czy będzie możliwość wyboru języka przy instalacji? Bo chciałbym jednak zagrać w angielską wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 14:39, Zaratul555 napisał:

Widzę że jest tylko Polska wersja gry do kupienia.Czy będzie możliwość wyboru języka
przy instalacji? Bo chciałbym jednak zagrać w angielską wersję gry.

nie sadze, angielska werja kosztuje 150 zł, mozesz ją zamowic tutaj, ale chyba elektronicznie tylko.
http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayHomePage

edit: chociaz nie wiem juz sam, bo są tam wszystkie do wyboru, a cena ta sama, na gry-online mieli zaznaczone, ze ang/pol heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli osoby które, zamówile jako jedne z pierwszych tą gre w preorderze nie otrzymają key''a do bety to z strony sklepu gram.pl bedzie to wielka niespiawiedliwość. Zamówilem gre w dniu jak ruszyl preorder i zapewne teraz to sobie moge juz o becie pomazyc.... Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 15:15, Wielki_Bubba napisał:

Czemu ma nie być PBbans skoro są one w BF2, a tam jeśli chodzi o dedyki jest dokładnie
taki sam system ?

w cod2 i 4 dedyki i to wszystko tez bylo, czemu w MW2 nie ma? Wiec co to za pytanie? I nie nie jest dokladnie taki sam system... bo z jakis powodow pliki serwerow nei sa ogolnei dostepne, a jedynie dla providerow...
http://www.pbbans.com/forums/punkbuster-coming-to-bad-company-2-t109801.html
zatem... "With no ability to make a local server, PBBans will not be offering streaming support. "

I ta gra ponoc nigdy nie posiadala dev konsoli... to moze jednak znowu bedzie kopia konsoli?

Moze dla nas lepsze bylyby stare rozwiazania to daja nam nowe rodem z konsol...A to, ze kiedys tak bylo nei znaczy, ze musi byc teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać swój klucz do bety wchodzimy w moje zamówienia. Tam w Zamówieniach niewysłanych, przy id przesyłki z Bad Company 2 powinien się znajdować klucz do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 15:27, kuszownik napisał:

A jak moge potwierdzic limitowana edycje bf''a? bo mam w nie wyslanych?

Mail z potwierdzeniem dostaniesz 7 dni przed planowaną wysyłką. Czyli gdzieś pod koniec lutego/na początku marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bf2 też nie stawiało się samemu serverów, tylko kupowało od odpowiedniego providera, więc będzie to samo.

"For Hardcore mode, it’ll apply to all four game modes, and it’ll be no Kill-Cam, friendly fire is on so you can kill your own team mate accidentally or intentionally, much more realistic damage from weapons, basically everything will feel much more realistic and it’s focused on those intense moments, it’s going to be do or die and you’ve really got to be on your toes."

Wszystkim którym się nie podoba Kill-Cam zalecam nie denerwować się, bo na harcore mode go nie będzie.

http://www.x360magazine.com/games/battlefield-bad-company-2-exclusive-interview/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 15:24, 8bit napisał:

Żeby dostać swój klucz do bety wchodzimy w moje zamówienia. Tam w Zamówieniach
niewysłanych
, przy id przesyłki z Bad Company 2 powinien się znajdować klucz do pobrania.


Niestety się tam takie coś nie pojawia u mnie ;/ po prostu jak zwykłe zamówienie Pre Ordera wygląda i tyle... wychodzi na to że niepotrzebnie anulowałem moje wcześniejsze zamówienie BF''a ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 15:47, Botan napisał:

> Żeby dostać swój klucz do bety wchodzimy w moje zamówienia. Tam w Zamówieniach

> niewysłanych
, przy id przesyłki z Bad Company 2 powinien się znajdować klucz
do pobrania.

Niestety się tam takie coś nie pojawia u mnie ;/ po prostu jak zwykłe zamówienie Pre
Ordera wygląda i tyle... wychodzi na to że niepotrzebnie anulowałem moje wcześniejsze
zamówienie BF''a ;/


Mam tak samo jak ty widocznie jedynie co nam pozostaje to czekac albo 25 stycznia (czytalem gdzies ze gram.pl wysle wszystkie do tego dnia) lub 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ludzie zamawiali i anulowali zamówienia tylko z powodu klucza i teraz się skończyły. Zresztą, zobaczcie na Allegro.
Wiem, że tu chodzi o zasadę itd. ale jeżeli wam zależy na kluczu, to w innych sklepach internetowych też możecie się tak wycwanić.

Jeżeli nie będzie czołgania, to bardzo się cieszę. Serwery dedykowane się pojawią, a reszta mnie nie obchodzi. A jeśli ktoś zapyta mnie o brak modyfikacji, to również mi to obojętne. Finalny produkt będzie tak rozbudowany, że nie będzie potrzebował żadnych dopalaczy od strony graczy w przeciwieństwie do CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 09:34, Araondoion napisał:

nie bedzie tak zle jak MW2 ale... brak czolgania, brak pbbans/GV, brak konsoli w grze,
brak nagrywania dem, brak wsparcia dla modów... czyms mi tu smierdziec zaczyna ;p


No developer console.
No PBBans. (No offence GGC but I hadn''t even heard of you until this fiasco)
No Server client.
No Mod tools.
No Screenies/Videos.
No Prone
Delayed Beta.
No Demo.
Lower Sound Quality than Consoles.
Silly features we don''t want instead of ones we do.
No Moments 1 HUD.
No battlerecorder.
No good RCON (Unknown but I''m not holding my breathe with any features.)


This effectively means:

No competitive community.
No mappers community.
No potential Forgotten Hope 3 community.
No potential Project Reality 2 community.
No BF3C, 21CW etc.
Over run with hackers, padders & glitchers
Therefore no hardcore pub clans/communities.


Nie jest tak źle ;) Mogło być gorzej.
Podpisuję się pod postem wyżej. Nie ma co panikować ani płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 15:42, Wielki_Bubba napisał:

W bf2 też nie stawiało się samemu serverów, tylko kupowało od odpowiedniego providera,
więc będzie to samo.

ta? A uruchomienie na wlasnym serwie dedykowanym albo z wlasnego kompa? Jesli nei to co to niby jest?
http://forums.firedaemon.com/battlefield-2-bf2-dedicated-t8.html?s=ae1faf9548d0611811f4645641180d63&
http://pliki.pcworld.pl/gry/programy/3347/Battlefield.2.v1.4.Dedicated.Server.html

Lolko13- jeszcze nie wiesz co sie stanie przez te pare miesiecy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:04, Araondoion napisał:

> W bf2 też nie stawiało się samemu serverów, tylko kupowało od odpowiedniego providera,

> więc będzie to samo.
ta? A uruchomienie na wlasnym serwie dedykowanym albo z wlasnego kompa? Jesli nei to
co to niby jest?
http://forums.firedaemon.com/battlefield-2-bf2-dedicated-t8.html?s=ae1faf9548d0611811f4645641180d63&

Lolko13- jeszcze nie wiesz co sie stanie przez te pare miesiecy ;]


A po co mi stawiać serwer?
Ja będę grał na jakiś polskich serwerach. ;) Nie mam potrzeby stawiania serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to sie popularnie mowi:
MÓZG ON

w tej grze gracze wykupują serwery, stawiają własne by na nich grac z innymi ludzmi. Producenci gier nie stawiaja nam serwow, ani w Polsce ani nigdzie. Po to CI serwer by w ogole grac... i by klany mogly miec swoje serwy meczowe... jesli nikt nie mialby mozliwosci stawiania serwera to by nie bylo serwerow... jezu... chyba, ze byloby rozwiazanie jak wiw net, ale to inna gorsza bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pliki serverowe i tak wypłyną. Zresztą po co komu stawianie servera na swoim komputerze jak do tego trzeba porządnej maszyny, a nie zwykłego PC z łączem 5mbps. Ja zawsze gram na dedykach, które są stawiane przez firmy, które je sprzedają. Co więcej, dzięki takiemu działaniu wszystkie servery będą się nadawały do grania. A co do tego PBbans nie chce mi się wierzyć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować