Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Własnie zamówiłem sobie pre-ordera. Ale mam pytanie, czy klucz dostanie kazdy kto zamówił preorder, czy tylko te osoby które płacą za przesyłke z góry. Bo ja sobie dałem odbiór osobisty w sferisie w Galerii Krakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem ale raczej chyba to nie ma znaczenia. Klucze chyba zostaną wysłane na e-maila, albo coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciężko ci idzie rozumowanie. Przepłacam, bo mogę mieć to samo za mniejsze pieniądze i prawie w dniu premiery, bo 2-3 tyg. po niej nie robi mi różnicy - aż tak nie jestem napalony i za bardzo mi szkoda zarobionego grosza. Więc po co przepłacać skoro mogę mieć to samo, kilka tyg. później za mniejsze pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak będzie z tymi kluczami ja myślałem że będę musiał zapłacić wcześniej w raz z otrzymaniem klucza,ale pożyjemy zobaczymy.Ja wiozłem płatność z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie boli to że tak bardzo faworyzują tych co zamówią preordera. Niby niczym się nie różni od zwykłej wersji - jest tylko napis Limited edition a dostają dużo ułatwień (najważniejsze działko dla kierowcy czołgu, zwiększony pancerz i radar dla czołga itd.). Ci którzy kupią zwykłe wersje na widok czołgu mogą już myśleć jaką klasą zagrają na następnym respawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz wszystkich unlocków razem, bo wygląda jakbyś mógł użyć ich wszystkich naraz w jednym momencie, co jest nieprawdą. Używasz dodatkowy pancerz lub działko lub radar. Btw. ten pancerz można odblokować w ciągu jednego dnia. Z resztą EA po prostu chce być pewne ilości klientów już przed premierą. No i sami przedstawiają to jako "One day advantage".

Btw. skoro nie kupisz pre-ordera, to nie kupisz gry przy premierze, co oznacza, że nawet bez dodatków ludzie mieliby przewagę, bo graliby już więcej i mieli więcej unlocków. Więc proszę nie płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 20:55, The_Tau napisał:

Najbardziej mnie boli to że tak bardzo faworyzują tych co zamówią preordera. Niby niczym
się nie różni od zwykłej wersji - jest tylko napis Limited edition a dostają dużo ułatwień
(najważniejsze działko dla kierowcy czołgu, zwiększony pancerz i radar dla czołga itd.).
Ci którzy kupią zwykłe wersje na widok czołgu mogą już myśleć jaką klasą zagrają na następnym
respawnie

na tym polega marketing, musza czyms zachecic, jesli Ci nie zalezy na tych dodatkach od razu to kupujesz po premierze i tyle, w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Złóż u nas zamówienie przedpremierowe, a otrzymasz klucz dający dostęp do beta testów tej gry!
Beta testy odbędą się 28.01-25.02.2010. O możliwości pobrania klucza do bety poinformujemy mailowo."
ze sklepu gram.pl ;) Czyli wszyscy, którzy zamówili pre-order''a dostaną klucz do bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 15:40, maxart napisał:

Napisałem do działu obsługi klienta i jeśli zakupie 2 egzemplarze gry otrzymam dwa klucze
:)

No ;) Czyli sprawa się rozwiązała i wszystko już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania odnośnie Bad Company 2:

Czy singiel będzie lepiej rozbudowany niż, ''trening'' w battlefield 2?

Czy multi będzie się różniło od wspomnianej linijkę wyżej bf 2 (tryb conquest itp.)?

I jakie frakcje będą toczyć ze sobą wojnę?

To na razie tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 11:30, zBiK93ck napisał:

Mam pytania odnośnie Bad Company 2:

Czy singiel będzie lepiej rozbudowany niż, ''trening'' w battlefield 2?

Czy multi będzie się różniło od wspomnianej linijkę wyżej bf 2 (tryb conquest itp.)?

I jakie frakcje będą toczyć ze sobą wojnę?

To na razie tyle ;p



Tak, single będzie bardziej rozbudowany, nie tylko trening, lecz będzie kampania. Multi będzie się różniło, będzie więcej trybów niż 1 ;), a co do frakcji to nie wiem.
http://badcompany2.ea.com/ > more info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować