Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2010 o 10:44, Szalony_Max napisał:

Jest 1000, po prostu gra czasami nie nalicza / wyświetla poprawnie nabitych fragów, przykładowo
ja mam brązową gwiazdę za NEOSTEAD 200 COMBAT (zdobyte spokojnie 25 fragów), pomimo iż
wyświetla mi w statystkach tylko 4. Zresztą podobnie mam też z innymi egzemplarzami broni
- G3 oraz SCAR-L CARBINE.
Do tego jak wspominano wcześniej gra nie nalicza fragów z M1 GRAND.


wiem ale jak sprawdzasz ilość potrzebnych fragów do gwiazdki to nie zawsze jest to 100 ja np. raz dostałem złoto za 83 killsy. Dlatego żeby gość się nie dziwił rozszerzyłem info we wcześniejszym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nierealistyczna do bólu z trafieniami jak można bylo tak zaprogramować rozgrywkę aby po wystrzeleniu 10 pocisków w gościa jeszcze żył a używam pocisków wzmocnionych:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 12:54, diabolo20 napisał:

Ta gra jest nierealistyczna do bólu z trafieniami jak można bylo tak zaprogramować rozgrywkę
aby po wystrzeleniu 10 pocisków w gościa jeszcze żył a używam pocisków wzmocnionych:\


Od tego jest tryb hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:03, Peter44 napisał:

Za co jest szpilka: zabij swojego adwersarza?

Jak ktoś cię ubije 5 razy w 1 rundzie to dostaje szpilkę adwersarza i ty musisz go zabić i dostaniesz mściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 12:54, diabolo20 napisał:

Ta gra jest nierealistyczna do bólu z trafieniami jak można bylo tak zaprogramować rozgrywkę
aby po wystrzeleniu 10 pocisków w gościa jeszcze żył a używam pocisków wzmocnionych:\

Hehe, a na konsoli gość ginie po 2-3 w głowę i koło 9 w nogi. Nie wiem co w tym jest nierealistycznego (w 10 strzałach) jeśli od strzału w nogę się nie umiera szybko, przy tak podziurawionych nogach będziesz żył dopóki się nie wykrwawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że niektóre bronie w rzeczywistości są na tyle mocne, że tą nogę by urwało, a ze wzmocnioną amunicją to już od razu dwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:41, Xjumpaytech napisał:

> Ta gra jest nierealistyczna do bólu z trafieniami jak można bylo tak zaprogramować
rozgrywkę
> aby po wystrzeleniu 10 pocisków w gościa jeszcze żył a używam pocisków wzmocnionych:\

Hehe, a na konsoli gość ginie po 2-3 w głowę i koło 9 w nogi. Nie wiem co w tym jest
nierealistycznego (w 10 strzałach) jeśli od strzału w nogę się nie umiera szybko, przy
tak podziurawionych nogach będziesz żył dopóki się nie wykrwawisz.


ale jak nie strzelasz w nogi tylko w korpus to dziwne że taki gość jeszcze ma siłę podnieść swoją giwerę zabić ciebie i jeszcze przeżyć ;) a raczej niewiele jest przypadków (pomijając rykoszety i inne takie) aby gość po jednym trafieniu w głowę mógł jeszcze śmigać więc realizm niewielki ;) chyba że walczymy z Johnym Rambo albo Chuckiem Norrisem tych to się nawet kule boją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem normalnie battlefielda bad company 2. Musialem sie oczywiscie troche z tym popierdzielic ale w koncu udalo mi sie wejsc na '' jakis '' serwer .. bylem na nim bodajze 3 razy .. chcialem zmienic i pokazuje mi teraz zebym do jakiego kolwiek wszedl serwera abym wlaczyl punkbustera. Mam go zainstalowanego na pewno , ale nie moge za chinskiego Boga go znalezc. Singla przeszedlem juz prawie calego a z multiplayerem zabawe dopiero zaczynam. Prosilbym w odpowiedziach jakies linki do stron , tylko takie , ktore przedtem sprawdzano , poniewaz w wiekszosci jest albo wirus i bug , albo poprostu nie mozna zainstalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:00, Diverso napisał:

Sądzę, że niektóre bronie w rzeczywistości są na tyle mocne, że tą nogę by urwało, a
ze wzmocnioną amunicją to już od razu dwie ;]

Jeśli mówimy o snajperkach to one mogą rozwalić betonowy blok :). Ale nawet bez 2 nóg przez kilkanaście minut byś jeszcze żył :).

Zand79
A co dzisiaj jest realistycznego w 100%? :) Gdyby w każdej grze ginęłoby się po strzale w korpus, to nie opłacałoby się tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:06, Xjumpaytech napisał:

A co dzisiaj jest realistycznego w 100%? :) Gdyby w każdej grze ginęłoby się po strzale
w korpus, to nie opłacałoby się tego robić.


Ależ oczywiście masz racje ale pół magazynku to lekka przesada. Nawet jak zaskoczysz z boku grupę przeciwników to i tak zabijesz może 2 bo ci się ammo skończy i reszta cię ubije.
PS tak wiem że to jest gra w której nacisk położony jest na grę zespołową i samemu się nie atakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:04, Pavulonski napisał:

Zainstalowalem normalnie battlefielda bad company 2. Musialem sie oczywiscie troche z
tym popierdzielic ale w koncu udalo mi sie wejsc na '' jakis '' serwer .. bylem na nim
bodajze 3 razy .. chcialem zmienic i pokazuje mi teraz zebym do jakiego kolwiek wszedl
serwera abym wlaczyl punkbustera. Mam go zainstalowanego na pewno , ale nie moge za chinskiego
Boga go znalezc. Singla przeszedlem juz prawie calego a z multiplayerem zabawe dopiero
zaczynam. Prosilbym w odpowiedziach jakies linki do stron , tylko takie , ktore przedtem
sprawdzano , poniewaz w wiekszosci jest albo wirus i bug , albo poprostu nie mozna zainstalowac.

zerknij na FAQ na górze strony masz podane rozwiązania łącznie z linkiem do prawidłowej wersji PB wystarczy zainstalować i śmigać . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie do PB wkradł się jakiś błąd (uszkodzony plik czy coś w tym rodzaju). Jako że gra pyta przy instalacji o zainstalowanie PB, masz dwie możliwości:
1) przeinstalowanie całej gry, uprzednio usunąwszy ręcznie PB;
2) wejście na http://www.evenbalance.com/ , ściągnięcie najnowszej wersji i jej zainstalowanie po wcześniejszym usunięciu "starej" wersji PB.

To powinno rozwiązać problemy z PB.

Nie rozumiem natomiast Twojego stwierdzenia "Musialem sie oczywiscie troche z tym popierdzielic ale w koncu udalo mi sie wejsc na '' jakis '' serwer". Nie wiem, w czym jest problem... Dlaczego wejście na serwer wymaga od Ciebie jakiegoś szczególnego działania? Wchodzisz w wyszukiwarkę serwerów, ustawiasz parametry, które Cię interesują, klikasz Szukaj i tyle. Gdzie tu pole do "popierdzielenia" się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:17, Zand79 napisał:

Ależ oczywiście masz racje ale pół magazynku to lekka przesada. Nawet jak zaskoczysz
z boku grupę przeciwników to i tak zabijesz może 2 bo ci się ammo skończy i reszta cię
ubije.


Jak zaskoczysz z boku grupę przeciwników, to przede wszystkim rzucasz granat. Po drugie, od tego masz broń dodatkową, by z niej korzystać. Wierz mi, wyciągnięcie M1911 nie zajmuje dużo czasu, a potrafi życie uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:53, diabolo20 napisał:

Ale bez przesady aby wzmocniony pocisk nie zabijał po trafieniu w korpus człowieka czy
jak dostanie w głowę. :\

to jest gra, jak chcesz to zagraj sobie w America''s Army

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 12:54, diabolo20 napisał:

Ta gra jest nierealistyczna do bólu z trafieniami jak można bylo tak zaprogramować rozgrywkę
aby po wystrzeleniu 10 pocisków w gościa jeszcze żył a używam pocisków wzmocnionych:\

Zależy w jaką część ciała jak tutaj mówią ludzie. Średnio żołnierz (w prawdziwym świecie oczywiście) potrzebuje ok. 15 (czyli najczęściej połowy) magazynka na zabicie wroga. Przynajmniej tak są szkoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować