Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

No wiesz tylko jak taki ci się trafi w drużynie to nic tylko cholery dostać.A na normal nie gram po tym co zobaczyłem - jak strzelisz z bliska z RPG/AT4 zginiesz z Gustav natomiast nie zginiesz co jest przegięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 11:14, Numenpl napisał:

No wiesz tylko jak taki ci się trafi w drużynie to nic tylko cholery dostać.A na normal
nie gram po tym co zobaczyłem - jak strzelisz z bliska z RPG/AT4 zginiesz z Gustav natomiast
nie zginiesz co jest przegięciem.

jeśli trafisz na idiotę to niezależnie z czym biega potrafi wnerwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:21, The_Tau napisał:

Jak na mnie jest to za duży "bug". Po prostu tak miało być. Pomyśl co było by z Hindem
który jest tylko na 1 mapie w ostatniej bazie. I tylko jeden człowiek tak naprawdę nabija.
Mi ten sposób - gwiazdki na klasy pojazdów - pasuje


a dla mnie to dziwne latając UAV nabijam gwiazdki na koptry. Zobacz ile ludzi nie potrafi latać heli a mają pełno gwiazdek bo latają UAV i gdzie tu sprawiedliwość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, przecież ilość gwiazdek wpływa na przewagę przeciwników nad nami, bo przecie jak mam 5 gwiazdek złotych, a ktoś platynę to oczywiste, że mnie zniszczy. No a jak się trafi taki cały team z platynami to gra nie ma sensu! Nie ma sprawiedliwości w tej grze! Idę ją wyrzucić przez okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka

wiecie moze dlaczego jak zdobywam dwie zgwiazdki złote za 5000 pkt nalicza mi tylko jedna?
i jeszcze jedno wiecie moze dlaczego jak gra sie uruchamia to raz full scren a a raz w oknie?

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:13, massive-77 napisał:

Witka

wiecie moze dlaczego jak zdobywam dwie zgwiazdki złote za 5000 pkt nalicza mi tylko jedna?

Bo umarłeś w trakcie zdobywania insygni,gwiazdy, szpilki.

Dnia 11.04.2010 o 14:13, massive-77 napisał:

i jeszcze jedno wiecie moze dlaczego jak gra sie uruchamia to raz full scren a a raz
w oknie?

Mi zawsze uruchamia się w oknie. Taka fanaberia tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:02, Zand79 napisał:

> Jak na mnie jest to za duży "bug". Po prostu tak miało być. Pomyśl co było by z
Hindem
> który jest tylko na 1 mapie w ostatniej bazie. I tylko jeden człowiek tak naprawdę
nabija.
> Mi ten sposób - gwiazdki na klasy pojazdów - pasuje

a dla mnie to dziwne latając UAV nabijam gwiazdki na koptry. Zobacz ile ludzi nie potrafi
latać heli a mają pełno gwiazdek bo latają UAV i gdzie tu sprawiedliwość???

Ale UAV jest tylko jeden a w dodatku łatwo go zestrzelić, zabić operatora z czegokolwiek. Ja mam najwięcej kilów latających z BlackHawka. I co trzeba umieć latać? Nie bo jesteś tylko strzelcem. Mnie boli to że taki pilot Blacka nic z tego nie ma że jest pilotem. A wystarczy jeden Pin - Pilot Transportowca - np. 5 killów assyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda polska scena wogole? Są polskie serwery gdzie ludzie normalnie gadają przez micro itd (jak tf2 czy css) czy raczej dzicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze polskie serwery (jedyne?) ta są G4G.pl. Okropnie rzadko gadają tam przez micro. I lepiej nie gadać, bo to strasznie przeszkadza innym. Widziałem jak kickowali za gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:02, Czarek188 napisał:

Najlepsze polskie serwery (jedyne?) ta są G4G.pl. Okropnie rzadko gadają tam przez micro.
I lepiej nie gadać, bo to strasznie przeszkadza innym. Widziałem jak kickowali za gadanie.

Bo VOIP tak do kitu działa pamiętam raz to z kilkoma typami próbowaliśmy dojść co jest nie tak bo raz działa dobrze raz nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam pytanie dotyczące pingów. :P
Standardowo mam ping 200 (około). Gram głównie na europejskich serwerach (Francja, Niemcy, W. Brytania). Na początku wszystko jest ok. Lecz z czasem nagle ping skacze do 999 i nie da się grać. Inni gracze nie mają tak wysokiego pingu (przynajmniej w tym samym czasie). Dlaczego tak się dzieje? Może to wina przeciążenia serwera, może mam zbyt wolnego neta, a może spowalnia go to że modem obsługuje też w tym samym czasie wi-fi? Czy u Was też tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:38, Albii napisał:

No racja, przecież ilość gwiazdek wpływa na przewagę przeciwników nad nami, bo przecie
jak mam 5 gwiazdek złotych, a ktoś platynę to oczywiste, że mnie zniszczy. No a jak się
trafi taki cały team z platynami to gra nie ma sensu! Nie ma sprawiedliwości w tej grze!
Idę ją wyrzucić przez okno...


Wiesz dobrze że nie o to chodzi, ale jak dla mnie tak potraktowanie pojazdów jest wielkim skrótem ale to tylko moja opinia. Osobiście dla zabawy wolałbym zrobić gwiazdki na każdy pojazd oddzielnie. A poza tym nie rozumiem twojego wcześniejszego posta dot. pisania do twórców gry co ma piernik do wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:12, Lisun napisał:

Ostatnio pojawił się nowy trend - latanie z VSS a.k.a "Maszynowy Wytłumiony Karabin Snajperski".
Co wy na to?

Biorąc pod uwagę która klasa to ma i na jakim dystansie ta broń jest skuteczna to jest to dobre zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować