Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2010 o 23:21, Szalony_Max napisał:

Jak to jest z odznaką za wszystkie brązowe gwiazdki - broń, czy tracer i grand za status
weterana się do tego wliczają ?
Dziś nabiłem wszystkie bronie, assaulta, meda, enga i reca, z wyjątkiem tych dwóch rzeczy
i nie dostałem "naszywki".

Nie wiem jak na PC ,ale na konsolach jest bug ,który nie nalicza killi za Thompsona/Garanda .W statystykach zawsze pokazuje 0 ,a jest to potrzebne do zdobycia odznaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 16:54, error721 napisał:

Wczoraj kupiłem sobie nareszcie bad company 2. Strasznie mi się podoba. :D
Jeśli mielibyście ochotę zagrać w multi to wysyłajcie zaproszenia (Lambder_PL). Jak na
razie totalnie lamie. Rozegrałem 2 mecze, a moje k/d ratio wynosi żałosne 0,45. Sądze
że później będzie lepiej, bo jeszcze nie ogarniam map, trybów i broni.

PS. Czy już wyszedł jakiś patch lub aktualizacja DirectX 9.0 poprawiający ten błąd z
tą szybka w ckm-ie?


Ty sę nie martw, na pocz to miałem 0,12 (kampy,snajpy itd) tera mam 0.51 ale i tak zwykle idzie mi dobrze ;>.
Wszystko ci objaśnie, napisz do mnie na xfire (peterplayer44), mój nick w BC2 to RevExE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech to po co ja się tyle bawiłem w zdobywanie wszystkich brązowych gwiazdek, mogłem przez ten czas sobie spokojnie fragować np. medem z m60, zamiast ginąć z powodu braku skilla w strzelaniu z danego egzemplarza broni :>
Mam tylko nadzieję że naprawią ten błąd w jednej z nadchodzących łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 00:06, Peter44 napisał:

Ty sę nie martw, na pocz to miałem 0,12 (kampy,snajpy itd) tera mam 0.51 ale i tak zwykle
idzie mi dobrze ;>.
Wszystko ci objaśnie, napisz do mnie na xfire (peterplayer44), mój nick w BC2 to RevExE.


Już nie idzie mi tak źle jak na początku. Wystarczyło oczyścić umysł, skupić się i wybrać dobry serwer. :p
Teraz mam ratio 0.94 głównie za pomocą engineera. Dodam cię do znajomych w BF, xfire też mam ale ze starym nickiem (burnedpc czy coś takiego). W każdym razie dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:49, Undertaker napisał:

Jeżeli zaznaczysz odpowiednią opcję przy instalacji - nie.


A co to za opcja? Bo zamierzam kupić i chciałbym wiedzieć, zawsze lepiej ,gdy gra chodzi bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:16, Selv napisał:

Można po prostu wybrać czy aktywujemy grę online czy używamy płyty w napędzie.


Aha...mi chyba pozostanie aktywacja online, bo planuje kupić grę drogą cyfrową. Ten EA Download Manager jest w wersji polskiej? Jak nie to trudno, interfejs podobno prosty jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę właśnie kampanię pojedynczego gracza i muszę powiedzieć, że chociaż nie jest tak emocjonująco jak np w MW2 to i tak jest bardzo dobrze =). Już teraz nie żałuję wydanych pieniędzy, a jeszcze nawet w multi nie grałem. Najzabawniejsze są teksty postaci. Rozwalił mnie ten o tych "

Spoiler

pe*alskich czujnikach pulsu

", to było po prostu genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:53, Damianuss1 napisał:

Przechodzę właśnie kampanię pojedynczego gracza i muszę powiedzieć, że chociaż nie jest
tak emocjonująco jak np w MW2 to i tak jest bardzo dobrze =). Już teraz nie żałuję wydanych
pieniędzy, a jeszcze nawet w multi nie grałem. Najzabawniejsze są teksty postaci. Rozwalił
mnie ten o tych "

Spoiler

pe*alskich czujnikach pulsu

", to było po prostu genialne.

ta tylko jak się przeczyta twoje teksty na youtube oraz obejrzy twój filmik to można inne mieć odczucie
http://www.youtube.com/watch?v=iaKtKUo2gSw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam :p. Wtedy byłem młody i głupi :p. I w pewnym sensie się zgadza, bo według mnie singl w MW2 jest lepszy. No i teraz mam zupełnie inne spojrzenie z racji zmiany sprzętu. Z tej okazji filmik można skasować aby siary nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:08, Damianuss1 napisał:

Eee tam :p. Wtedy byłem młody i głupi :p. I w pewnym sensie się zgadza, bo według mnie
singl w MW2 jest lepszy. No i teraz mam zupełnie inne spojrzenie z racji zmiany sprzętu.
Z tej okazji filmik można skasować aby siary nie było.

Ta widzę podpisik ale ta gra co namniej dziwnie działa AA nie warto brać więcej niż 2x jeśli się gra na maksymalne rozdziałce.Wykrywanie wersji DX chyba też kuleje bo chyba domyślnie wchodzi mi dx11 a jak ustawię na prawidłowy DX10 to nie mam takich spadków FPS/s. Najlepsze i tak jest to, że nie gra nie obsługuje DX11-multihreading co zabija CPU oraz FPS/s w grze!!

dodaj do tego wył. HBAO przez który się nie da grać na niektórych mapach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram NS2000 i ta broń rządzi!!! Wystarczą te dwie specjalizacje do shotganów i zabijam nim z ok50-70 m .Mój kolega gra spasem(lub coś podobnego) i też tnie równo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:13, adam5 napisał:

Ja ostatnio gram NS2000 i ta broń rządzi!!! Wystarczą te dwie specjalizacje do shotganów
i zabijam nim z ok50-70 m .Mój kolega gra spasem(lub coś podobnego) i też tnie równo!!!!

mi się za to teraz świetnie biega z M2 CARL GUSTAV PPANC, ta bron jest jeszcze bardziej wredna od granatnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:13, adam5 napisał:

Ja ostatnio gram NS2000 i ta broń rządzi!!! Wystarczą te dwie specjalizacje do shotganów
i zabijam nim z ok50-70 m .Mój kolega gra spasem(lub coś podobnego) i też tnie równo!!!!

po co specjalizacja z powiekszona iloscia ammo? lepiej amunicje magnum za to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 09:29, Zand79 napisał:

Takie pytanie czy macie podobnie jak ja? wczoraj zrobiłem 5 złotą gwiazdę na T-90 i się
mocno zdziwiłem jak w statach pojawiło mi się 5 gwiazdek na wszystkich pojazdach??? a
np nie przypominam sobie żebym jeździł Bachczą


Dziś wreszcie sprawdziłem - mam to samo. Zdobyłem złotą gwiazdkę UAVem i nagle pojawiły mi się złote gwiazdki dla wszystkich wiatraków, mimo że do takiego Mi-24 nawet nie wsiadłem. To samo zresztą jest w przypadku wozów opancerzonych.

20100410184609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:31, lord0 napisał:

mi się za to teraz świetnie biega z M2 CARL GUSTAV PPANC, ta bron jest jeszcze bardziej
wredna od granatnika :P

Broń idealna dla tych nie umieją celować i uważają się za dobrych graczy, a w rzeczywistości są do niczego(bo niczym innym nie potrafią grać)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować