Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2010 o 16:42, The_Warrior napisał:

Witam, zna ktoś jakieś fajne serwery? Grę kupiłem wczoraj i chciałbym się w niej zaaklimatyzować:D,
mogą być polskie jeżeli takowe istnieją. No i najlepiej żeby nie były zbyt hardcorowe
chociaż grałem w Battlefield 2 przez rok to jednak wolałbym coś łagodniejszego na początek.


Polecam Tobie polski serwer grupy G4G.pl - fajny serwer tylko i wyłącznie u nich gram w BC 2 i Vietnam, można sobie fajnie pograć z przyjaciółmi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wersję pudełkową gry BC2 przypisuje się do jakiegoś konta (EA) by uniemożliwić jej dalszą sprzedaż? W takim razie przeboleję ten brak pudła.

No i czemu wersja pudełkowa różni się od elektronicznej 5 GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 20:21, SpecShadow napisał:

A czy wersję pudełkową gry BC2 przypisuje się do jakiegoś konta (EA) by uniemożliwić
jej dalszą sprzedaż? W takim razie przeboleję ten brak pudła.

Do konta na ea store.

Dnia 23.12.2010 o 20:21, SpecShadow napisał:

No i czemu wersja pudełkowa różni się od elektronicznej 5 GB?

Bo elektroniczna ma już update''y w sobie + Vietnam, który jest cały czas zainstalowany bez względu na to czy kupiłeś, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzicie mi kupić Bad Company 2 w tym EA Store za 130 zł z Vietnamem? Nie grałem w żadną część z serii Battlefield,z multiplayerowych shoterów grałem tylko w CS-a (daaawno :D) W CoD 4 i w Black Ops. Ogólnie mapy w codzie są takie malutkie,że aż wnerwiające chwilami. I tak pomyślałem o BC2 :).No i jeszcze na kilka pytań odpowiedzcie(na powyższe oczywiście też ;))

1.Jaki jest max.poziom doświadczenia?
2.Zdziwiłem się nieco gdy zobaczyłem,że medyk może leczyć apteczkami ale po co one skoro życie samo się regeneruje?
3.Czy jeżeli osiągnę max.poziom w BC2 to będe musiał od nowa nabijać levele w Vietnamie? Czy Vietnam zawiera swój pasek rozwoju postaci?
4.Czy mapy w Vietnamie są fajne?
5.Czy miotacz ognia jest noobski i wkurzający? :D
6.Czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie: Intel Core i3 CPU 2.13 GHz 4 GB RAM Windows 7 64-bitowy system operacyjny, Karta Graficzna Aspire 5740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 16:14, Zbicku napisał:

Co ty gadasz wersja beta sporo różni się od finalnej choćby o wiele lepszą optymalizacją
;d

U mnie beta lepiej śmigała niż wersja finalna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 22:34, bobobo napisał:

1.Jaki jest max.poziom doświadczenia?

50lvl

Dnia 23.12.2010 o 22:34, bobobo napisał:

2.Zdziwiłem się nieco gdy zobaczyłem,że medyk może leczyć apteczkami ale po co one skoro
życie samo się regeneruje?

Na niektórych serwerach (hardcore) się nie regeneruje i potrzebne są apteczki.

Dnia 23.12.2010 o 22:34, bobobo napisał:

6.Czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie: Intel Core i3 CPU 2.13 GHz 4 GB RAM Windows 7
64-bitowy system operacyjny, Karta Graficzna Aspire 5740

Sądzę że spokojnie będzie śmigać.

Ogólnie grę mogę polecić, szczególnie jeśli lubisz większe odległości niż te które oferuje COD. Poza tym system zniszczeń i cały chaos wojny... coś pięknego. ;)
Co do pytań o dodatek to nie odpowiadam gdyż nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 22:34, bobobo napisał:

1.Jaki jest max.poziom doświadczenia?
2.Zdziwiłem się nieco gdy zobaczyłem,że medyk może leczyć apteczkami ale po co one skoro
życie samo się regeneruje?
3.Czy jeżeli osiągnę max.poziom w BC2 to będe musiał od nowa nabijać levele w Vietnamie?
Czy Vietnam zawiera swój pasek rozwoju postaci?
4.Czy mapy w Vietnamie są fajne?
5.Czy miotacz ognia jest noobski i wkurzający? :D
6.Czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie: Intel Core i3 CPU 2.13 GHz 4 GB RAM Windows 7
64-bitowy system operacyjny, Karta Graficzna Aspire 5740


1. 50 lvl
2. Zdrowie regeneruje się bardzo wolno, dzięki apteczce od medyka możesz się całkowicie uleczyć w parę sekund. Dodatkowo w "złotym" hardcorze (tryb rozgrywki) życie w ogóle się nie regeneruje , jedynym wyjściem jest apteczka.
3. Level z podstawki "przechodzi" do vietnamu .
4. Owszem 3/4 są świetne.
5. jest dobry w pomieszczeniu lub gdy zajdziesz kogoś od tyłu w innym wypadku jest slaby.
6. Pójdzie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2010 o 22:52, DarkWolf_PL napisał:

3. Level z podstawki "przechodzi" do vietnamu .


Czyli,że gdybym miał 30 lvl i zacząłbym grać w Vietnam to nadal max.level to 50 czy może więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 22:56, bobobo napisał:


> 3. Level z podstawki "przechodzi" do vietnamu .

Czyli,że gdybym miał 30 lvl i zacząłbym grać w Vietnam to nadal max.level to 50 czy może
więcej?

Tak max to 50, ale do 50 idzie sie kawal czasu ja swój wbijałem pół roku (z 400 godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2010 o 22:59, DarkWolf_PL napisał:

Tak max to 50, ale do 50 idzie sie kawal czasu ja swój wbijałem pół roku (z 400 godzin)


To jeżeli już się ma ten 50 lvl to jak zaczne grać w dodatek to w ogóle nic nie będę odblokowywał? Czy nowe bronie typu miotacz ognia są już od razu odblokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 23:06, DarkWolf_PL napisał:

Niestety tak wszystko już na starcie znajduje sie w naszym ekwipunku, ale zawsze możesz
zrobić osiągnięcia (insygnia).


Dobra no to jeszcze coś: Czy podczas używania snajperek wstrzymuje się oddech (co jest dla mnie bardzo wkurzające). No i czy ogółem polecacie zakup BC2 w tym EA Store z dodatkiem czy lepiej kupić podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie chyba na początek (gra od zera) opłaca się kupować edycje specjalną z EA Strore.
http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.165578400
Zawiera ona nie dość ze wszystkie dodatki to jeszcze obecnie jest za śmiesznie niską cenę.
Jedynym minusem może być to iż jest w wersji cyfrowej jak ktoś lubi pudełka stojące na półeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.
Przed chwilą straciłem wszystkie odznaczenia i specjalizacje w Vietnamie, a do tego dowiedziałem się, że M1911, Thompson i 870MCS są tylko dla tych ze statusem "Battlefield Veteran"
Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 08:16, Szalony_Max napisał:

Obecnie chyba na początek (gra od zera) opłaca się kupować edycje specjalną z EA Strore.

http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.165578400
Zawiera ona nie dość ze wszystkie dodatki to jeszcze obecnie jest za śmiesznie niską
cenę.
Jedynym minusem może być to iż jest w wersji cyfrowej jak ktoś lubi pudełka stojące na
półeczce.


WIELKIE DZIĘKI!!! TERAZ TO NA PEWNO KUPIĘ BATTLEFIELDA :) A wiesz do którego jest ta promcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 11:27, Lisun napisał:

Fajnie.
Przed chwilą straciłem wszystkie odznaczenia i specjalizacje w Vietnamie, a do tego dowiedziałem
się, że M1911, Thompson i 870MCS są tylko dla tych ze statusem "Battlefield Veteran"
Spoko.


Mam to samo ! Kupiłem 2 dni temu Vietnama i co jakiś czas tracę osiągnięcia w broniach, pojazdach itp. Zresztą w BC 2 to samo jest, już powoli mnie to irytuje dałem za obydwie części prawie 180 złotych a tu takie coś występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 12:16, sliski_wojtas napisał:

Mam to samo ! Kupiłem 2 dni temu Vietnama i co jakiś czas tracę osiągnięcia w broniach,
pojazdach itp. Zresztą w BC 2 to samo jest, już powoli mnie to irytuje dałem za obydwie
części prawie 180 złotych a tu takie coś występuje.

Spokojnie, nic nie tracisz. Ja już nawet przestałem na to zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować