Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

>(...)

Do premiery BF3 teoretycznie pozostalo jeszcze 7 miesiecy,jak za 45zl(najnizsza znaleziona przeze mnie cena gry w internecie) dostaniesz naprawde sporo dobrej rozrywki na conajmniej klika miesiecy.Przynajmniej w oczekiwaniu do premiery czas Ci szybciej zleci;-)A to "2 w cenie 1" chodzi Ci o podstawka+dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zapytać o achievementa ,by zburzyć 50 domków w BC II. I najlepiej robić to na misji

Spoiler

Snowblind i Heavy Metal

, to wiem.Ale skąd mam wiedzieć ile zburzyłem :F?
I jeszcze pytanie o tryb "Rzeźnia" - Tryb najwyższy... Jak strzelałem w nich i władowałem w jednego kolesia całą amunicję z np. medika to coś nie pada... Co mam zrobić,by padł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 16:26, szaryczlowiek napisał:

>(...)

Do premiery BF3 teoretycznie pozostalo jeszcze 7 miesiecy,jak za 45zl(najnizsza znaleziona
przeze mnie cena gry w internecie) dostaniesz naprawde sporo dobrej rozrywki na conajmniej
klika miesiecy.Przynajmniej w oczekiwaniu do premiery czas Ci szybciej zleci;-)A to "2
w cenie 1" chodzi Ci o podstawka+dodatek?


Bad Company 2 zostanie/ zostało wydane w serii EA Classics(49zł). Co jakiś czas organizowane są promocje "weź 2 gry z EA Classics, zapłać jak za jedną". Przeważnie w Empiku czy MM są takie promocje, a w serii EA Classics są fajne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupienie kodu do dodatku Vietnam za 20 zeta z Allegro jest legalne? Bo ciekawi mnie skąd gość ma dostęp do kodu o ponad połowę taniej. Obawiam się jakiegoś bana od EA po zakupieniu owego keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 18:01, Crew_900 napisał:

I tak jest tylko dostępny kod.
Trochę minęło więc normalne, że staniało.

Racja, trochę czasu minęło ale nie sądziłem, że może aż tak stanieć. W takim razie kupuję dodatek i wkrótce pojawię się na wietnamskich planszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 17:18, Agntx napisał:

Czy kupienie kodu do dodatku Vietnam za 20 zeta z Allegro jest legalne? Bo ciekawi mnie
skąd gość ma dostęp do kodu o ponad połowę taniej. Obawiam się jakiegoś bana od EA po
zakupieniu owego keya.


Jak kupujesz od pewnego sprzedawcy. Super Sprzedawca lub zarejestrowany przedsiębiorca.
Ja niestety kupiłem od takiego z ~350 pozytywnymi komentarzami i po miesiącu klucz był do niczego. Za to ten od Vietnamu od innego, właśnie takiego pewnego, działa dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grę kupiłem 2 dni temu. Na początki miałem problem ze znalezieniem serwerów, jednak rozwiązałem ten problem. Mam natomiast inny problem. Wczoraj gra działała w pełni sprawne. Dziś w godzinach przedpołudniowych próbowałem się zalogować, by zagrać w miltiplayer, lecz się nie udało. Po kilku próbach i po upływie jakiegoś czasu udało się zalogować, lecz szybko rozłączało mnie. Jeszcze później udało mi zalogować na ponad godzinę i od rej pory nie mogę się już w ogóle zalogować. Ukazuje się komunikat o nieudanej próbie i o ponownej próbie. Nic więcej. Proszę więc o pomoc i udzielenia mi odpowiednich informacji. Jeżeli to wuna ze strony producenta, to nie mam się o co martwić, ale jeżeli to moja, to muszę ten problem rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyszukuje Ci bez problemu serwery, to podejrzewam że gra sama ściągnęła wszystkie patche i nic ręcznie nie musisz robić. Ale jeżeli nie tu leży problem to faktycznie może to być wina EA. Często też tak mam, że w dany dzień ciężko mi pograć. Jeżeli tego typu problem masz tylko dzisiaj, spokojnie, jutro też jest dzień :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie bac, czasami jest problem z logowaniem na serwery EA. Ja przedwczoraj bodajze mialem taki sam problem. Jak samo przyszlo, tak samo poszlo, przed chwila wszystko dzialalo w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 18:19, SpecShadow napisał:

Jak kupujesz od pewnego sprzedawcy. Super Sprzedawca lub zarejestrowany przedsiębiorca.
Ja niestety kupiłem od takiego z ~350 pozytywnymi komentarzami i po miesiącu klucz był
do niczego. Za to ten od Vietnamu od innego, właśnie takiego pewnego, działa dotąd.


Zapewne kupiłem od tego samego gościa, bo ma właśnie około 380 komentarzy. Dopiero teraz zauważyłem, że na allegro kody dzielą się na te niepewne i pewne; są aukcje, w których goście zarzekają się, że ich kody są w 100% legalne i nie stracą ważności. Cóż, czas pokaże czy mi się udało załapać na ten sort legalnych. Byłbym zły gdyby się okazało, że lepiej było kupić normalnie w sklepie i mieć święty spokój niż kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 00:36, jarekao napisał:

Bad Company 2 zostało wydane w serii EA Classisc, więc pomyślałem, że może się skusze.
Czy grając bez dodatku Vietnam dużo stracę? Jak to jest z optymalizacją tej gry ( wymagania
wymaganiami a płynność działania nie zawsze im odpowiada) czy na laptopie Amd Athlon
2x2 ghz, hd 4570 (512mb) i 4 gb ram da się grać komfortowo? Nie wyobrażam sobie grać
np w 20 klatek na sekunde w sieciowego fpsa.

Nie da się grać. Komputer z mojej aktualnej stopki to minimum (jak grałem to miałem E6600). (1280x1024, 40-60 FPS, więc do płynności trochę brakowało i to bez AA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną grę (oryginalną) i jeden kod. Czy jeżeli na jednym moim komputerze zainstalowałem ją i utworzyłem konto, to czy mogę go użyć do ponownego utworzenia konta tak, by na obu moich komputerach dało się grać jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kod jest jednorazowy. Możesz grać tylko na jednym koncie na jednym PC. Jak grasz na jednym PC i wejdziesz na BC 2 na 2-gim PC ,to cię na pierwszym wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 13:01, oOxYg3n napisał:

Czyli aby utworzyć nowe konto trzeba mieć osobny, całkiem inny kod?

Co masz na myśli? Na nowe konto jeżeli chcesz BC2 musisz mieć 2 kluczyk. Jeżeli chcesz utworzyć drugiego żołnierza to nie ma problemu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Mam dwie postacie na tym jednym koncie, które utworzyłem dzięki kluczowi z oryginalnej gry. Aby grać jednocześnie na obu moich komputerach potrzebny jest całkiem nowy klucz. Czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować