Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2011 o 16:42, SpecShadow napisał:

Działa wam Vietnam?
Kupiłem nowy klucz do BC2, gram sobie normalnie w podstawkę. Przełączam na Vietnam, wybieram
serwer, łączę się i zamiast ekranu wyboru sprzętu wywala mnie z komunikatem:
"PRZERWANO POŁĄCZENIE. SPRAWDŹ SWOJE POŁĄCZENIE" czy coś takiego. Jakby klucz byłzły
to bym się chyba w ogóle nie zalogował do Vietnamu. Chyba.


Ja czasami mam tak samo ze zwykłą podstawką. ("ROZERWANO POŁĄCZENIE Z SERWEREM TRALALA...")
Zazwyczaj pomaga wylogowanie lub odczekanie. W ostatecznosci można też wyłączyć i ponownie włączyć grę :)
No i oczywiście powyłączaj wszystkie przeglądarki itp bo wtedy też się knoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodatkiem Vietnam. Gdy chcę dołączyć do jakiegokolwiek serwera mapa się ładuje i odrazu po tym wywala mnie z komunikatem "Przerwano połączenie z serwerem". Wie ktoś co można na to poradzić? W podstawowej wersji gry nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja również mam problem z dodatkiem Vietnam. Gram na X360, jakiś czas temu kupiłem zwykłego BC2 i w środku miałem vip kod, po zrealizowaniu go zaczął mi się pobierać dodatek Vietnam ważący jakieś 1,6GB o ile mnie pamięć nie myli. Ściągnięte, w pobranych plikach jak byk pisze, że ściągną się dodatek Vietnam, ale za cholerę nie wiem jak go mam włączyć? W bibliotece gier go nie ma, po włączeniu BC2 nie ma żadnych menusów gdzie można się do niego przełączyć. Pomóżcie : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vietnam jest w menu głownym gry, po lewej stronie. Dostęp do niego masz gdy go kupisz, vip kod nie ma z tym nic wspolnego. A Vietnam ci sie pobrał, bo po prostu jest w zawartości ostatniego patcha. Mimo to dopóki go nie kupisz to nie bedziesz mógł pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakikolwiek pomysł jak zwiększyć ilość FPSów na dual core? Rozumiem, że gra średnio lubi wszystko poniżej 3-4 rdzeni, ale w moim przypadku, na GT9800 zmienianie ustawień graficznych po prostu nie działa. Tzn. na wszystkim wymaksowanym (dx9) mam ok 20-35 fpsów, a z wszystkim na low 25-40. Ni da się szybciej? :C Badź co bądź granie w multi przy 20 klatkach (w standardowym BC2, w Vietnamie oczywiście lepiej, ale bez szału) jest koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a konkretnie specyfikacja? Po pierwsze, jeżeli mnasz Win 7 / Viste, na czas gry wszystko powyłączaj, interfejs Aero zmień na zwykły windowsa. Ja sam mam E4500 ( 2 rdzenie ) podkręcony na 2,93 ghz, 2 Gb ram i HD4850 ( czyli podobna karta ) i osiąga mw czasie gry jakieś 40 parę fps w porywach do 60, przy hardkorowych akcjach 35, ale i tak jest płynna animacja bardzo i gra się przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 19:46, Pernia napisał:

a konkretnie specyfikacja? Po pierwsze, jeżeli mnasz Win 7 / Viste, na czas gry wszystko
powyłączaj, interfejs Aero zmień na zwykły windowsa. Ja sam mam E4500 ( 2 rdzenie ) podkręcony
na 2,93 ghz, 2 Gb ram i HD4850 ( czyli podobna karta ) i osiąga mw czasie gry jakieś
40 parę fps w porywach do 60, przy hardkorowych akcjach 35, ale i tak jest płynna animacja
bardzo i gra się przyjemnie


Nie, mam jeszcze starego XPka, więc to nic nie da :>. A co do speców, to też mam 2 gb RAM i E4500, ale udało mi się go wykręcić tylko do 2,63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak slabo? Powinienes wykrecic spokojnie >=3.2 GHz... chyba ze masz b. slabe mobo i jakies tanie pamieci rzedu 533MHz. Troche by bylo lepiej.
A rozdz. tez zmniejszales czy tylko detale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2011 o 20:28, gogiell napisał:

Nie, mam jeszcze starego XPka, więc to nic nie da :>. A co do speców, to też mam 2
gb RAM i E4500, ale udało mi się go wykręcić tylko do 2,63.

A jaka rozdziałka? u mnie bardzo dużo dał cfg (dokumenty->BFBC2->settings.ini)

Spoiler

[WindowSettings]
Width=1280
Height=1024
Fullscreen=true
RefreshRate=60
VSync=false
[Sound]
Quality=low
VoipEnable=true
SpeakerCount=0
[Graphics]
Effects=high
Soldiers=medium
Vehicles=medium
Overgrowth=medium
Undergrowth=medium
StaticObjects=medium
Terrain=medium
Shadows=low
Bloom=true
HSAO=true
MSAA=0
Water=high
MainQuality=custom
Texture=high
DxVersion=9
Aniso=1
Detail=medium
RenderAheadLimit=2
Fov=78


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 20:43, Pernia napisał:


> Nie, mam jeszcze starego XPka, więc to nic nie da :>. A co do speców, to też
mam 2
> gb RAM i E4500, ale udało mi się go wykręcić tylko do 2,63.
A jaka rozdziałka? u mnie bardzo dużo dał cfg (dokumenty->BFBC2->settings.ini)


Rozdziałka 1440x900. Dodałem sobie to cfg i jedyna różnica, to 3 fpsy więcej w chwili spokoju, w czasie typowej walki na wymagających multiplayerowych mapkach typu Oaza zero poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 18:33, gogiell napisał:

Ma ktoś jakikolwiek pomysł jak zwiększyć ilość FPSów na dual core? Rozumiem, że gra średnio
lubi wszystko poniżej 3-4 rdzeni, ale w moim przypadku, na GT9800 zmienianie ustawień
graficznych po prostu nie działa. Tzn. na wszystkim wymaksowanym (dx9) mam ok 20-35 fpsów,
a z wszystkim na low 25-40. Ni da się szybciej? :C Badź co bądź granie w multi przy 20
klatkach (w standardowym BC2, w Vietnamie oczywiście lepiej, ale bez szału) jest koszmarem.


Mam Athlona X2 4200+.
@Pernia dał dobry trop, musisz pogrzebać w pliku setting.ini.
Chodzi o RenderAheadLimit. Domyślnie wynosi 4. Zmieniamy na 2 albo 1. Mi pomogło, przynajmniej.

PS. Vietnam dalej nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne problemy co pozostali z podłączeniem się do serwera, wyskakuje mi komunikat że nie udało się połączyć z serwerem... tyle że ja nie mogę się połączyć już od prawie miesiąca a wszystkie porady jakie znalazłem w necie (również te tutaj) nie działają.
Ktoś może wiedzieć czego to może być wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem
W instalacji ustawiłem że chce żeby mi potwierdzało z płyty
Lecz niestety teraz płyty mi nie czyta i nie mam jak grać
Da się przestawić na potwierdzenie elektroniczne jakoś czy musze poszukać jakiegoś cracka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:16, miki00749 napisał:

Mam problem
W instalacji ustawiłem że chce żeby mi potwierdzało z płyty
Lecz niestety teraz płyty mi nie czyta i nie mam jak grać
Da się przestawić na potwierdzenie elektroniczne jakoś czy musze poszukać jakiegoś cracka
po prostu


Odinstalować grę? 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 17:02, miki00749 napisał:


> Odinstalować grę? 8)

Mówiłem ,że mi płyty nie czyta :)
Chyba ,że znasz jakiś sposób


Tak ściągnąć grę z EADM w wersji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 17:02, miki00749 napisał:


> Odinstalować grę? 8)

Mówiłem ,że mi płyty nie czyta :)
Chyba ,że znasz jakiś sposób



Ściągnij sobie mini obraz płyty. Ja tak musiałem zrobić z wersją gry z EADM, bo nie chciała się uruchomić.
Jak coś to na moim gramsajcie masz mój nr gg, możesz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś jest chętny na Xboxie 360 pomóc mi wbić "Et Tu Brute" , chętnie również mu pomogę na zmianę.Mój IGN : BartexooC. Mile widziany jakiś kontakt "szybki" w typie GG,czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować