Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2011 o 09:30, Hell_Knight napisał:

W jaki sposób się traci i zdobywa "Skill Level"?

W własnych obserwacji wiem że wpływ na to ma:
- ilość zdobytych fragów na wrogu
- liczba własnych zgonów
- punkty zdobyte w meczu za asysty, apteki, ammo
Tylko jest jeszcze ciekawa rzecz np grając jak lama i ginąc co chwila ale dając ammo / apteki czasami mam większy skill lvl niż wtedy gdy nie wspomagam drużyny bo np biegnę na palę podkładać ładunki i kosząc wszytko po drodze przy tym samemu nie ginąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań. Jak dobrze latać heli?:D W zdolnościach specjalnych np jak mamy zasłonę dymną dla pojazdów to jak ją uruchomić? Jak w wyrzutniach mieć pociski samo naprowadzające? Istnieją serwery 50 lev only? Aktualnie mam 24 i nie idzie pograć. Co chwila na serwach 16x16 w jednej drużynie wyskoczą same high lev a ja muszę siedzieć w low lev i dostawać w dupę więc mam nadzieję, że na 50 będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 14:58, Nightdew napisał:

Kilka pytań. Jak dobrze latać heli?:D W zdolnościach specjalnych np jak mamy zasłonę
dymną dla pojazdów to jak ją uruchomić? Jak w wyrzutniach mieć pociski samo naprowadzające?
Istnieją serwery 50 lev only? Aktualnie mam 24 i nie idzie pograć. Co chwila na serwach
16x16 w jednej drużynie wyskoczą same high lev a ja muszę siedzieć w low lev i dostawać
w dupę więc mam nadzieję, że na 50 będzie inaczej.

http://www.youtube.com/user/BadCompany2Training
Tu powinieneś znaleźć większosć podstawowych zagadnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to wróciłem do BC2 jakiś kawał czasu temu ale dalej nie rozumiem jak to jest z flarami? Trafię jakiś heli tracerem a on po chwili wystrzeliwuje flary i nie można go już namierzyć wyrzutnią tylko trzeba znowu go tracerem trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 15:19, dreamer94 napisał:

Według tego http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/[K]ille[R]/#infantry mam 42 headshoty
na snajperkach, to dlaczego na naszywce przykładny snajper już tylko 2 ?

Bo headshot to nie to samo, co marksman headshot.
Żeby dostać marksman headshot, musisz zaliczyć headshot-a z wykorzystaniem efektu bullet drop. Innymi słowy celujesz snajpą ponad przeciwnikiem, a pocisk opadając ze względu na dystans trafia w głowę. Wtedy zalicza marksman headshot, a do tego dostajesz premię punktów, zależną od odległości pomiędzy tobą a celem.
A tutaj przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=ctNbCuuf6oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 15:34, Hell_Knight napisał:

Tak w ogóle to wróciłem do BC2 jakiś kawał czasu temu ale dalej nie rozumiem jak to jest
z flarami? Trafię jakiś heli tracerem a on po chwili wystrzeliwuje flary i nie można
go już namierzyć wyrzutnią tylko trzeba znowu go tracerem trafić.

No to są 2 rozwiązania.
Po tym jak wystrzeli flary przywalić mu tracerem jeszcze raz.
Albo znacznie lepsze - nauczyć się celować z AT4 i mieć strzałki głęboko w nosie.

Flary dodał któryś z patchy - i bardzo dobrze, bo bez nich latanie było totalnie bez sensu. Było prawie pewnym zostać ostrzałkowanym, co oznaczało zgon albo przy zestrzeleniu albo próbie ewakuacji z heli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z AT-4 jestem dobry, strzałki używam tylko po to żeby insygnię zdobyć. Ale powiedz czy te flary odpalają się automatycznie czy trzeba to robić ręcznie z jakimś perkiem? Blackhawk odpala od razu ale taki Hind w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Was trochę pomęczę pytaniami :D

Dużo razy trafiam no-scopy z M24 z bliska i zawsze zabijam (nigdy nie było w głowę). To oznacza że z bliska jest większy power czy po prostu mam szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 15:50, Hell_Knight napisał:

Ale
powiedz czy te flary odpalają się automatycznie czy trzeba to robić ręcznie z jakimś
perkiem? Blackhawk odpala od razu ale taki Hind w ogóle.


Trzeba wziąć odpowiedni perk. I wcisnąć PPM jak jesteś pilotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 15:36, Llordus napisał:

Flary dodał któryś z patchy - i bardzo dobrze, bo bez nich latanie było totalnie bez
sensu. Było prawie pewnym zostać ostrzałkowanym, co oznaczało zgon albo przy zestrzeleniu
albo próbie ewakuacji z heli.


Po niektórych akcjach to można żałować że tak się da robić. Przykład - gram na Oazie, obrońcy mają Havoca i Apache (kradziony). Zwykle nie wychodzę z gry ale musiałem to zrobić bo nie dało się tych heli zniszczyć. Latały tak szybko że AT-4 mogło się schować, strzałki od razu były flarowane ale stacjonarne działka natychmiast niszczone. W kilka minut 75 biletów spadło do zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flary miały sens przed bodaj ostatnim patchem, któr umozliwił strzelanie nimi tak często, że heli praktycznie non stop jest niewykrywalny i bardziej oplaca się walic na oko, co praktycznie czyni i flary i naprowadzanie zbędnym bajerem w grze. Choc w sumie fajnie czasem posłać strzałkę na stacjonarnego CKM :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 16:21, Hell_Knight napisał:

Latały tak szybko że AT-4 mogło się schować,

Apache da się zestrzelić AT4. Nie jest to może trywialne i faktycznie, skala trudności rośnie w porównaniu do Hinda czy Huey-a, ale da się. Z drugiej strony - wolę tak, niż poprzednie sytuacje, gdzie de facto heli były tylko ozdobą - bo pożytek to mogli mieć z nich wtedy tylko "sniperzy" używający ich jako windy, ewentualnie kamikadze, którym się wydaje że rozpieprzenie na punkcie pozwala wygrać grę.

Insza inszość, że z tego co piszesz to drużynę miałeś na maxa lewą. Trochę na oazie grałem i zdarzało się, że kolesie podprowadzili z bazy tank, ale heli to chyba nigdy nie widziałem, żeby ktoś atakującym zakosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu daje miny pod tanki w mojej bazie. Tak że jak znajdzie się delikwent bawiący się w złodzieja, pięknie się na minę nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że Hind jest łatwy do rozwalenia, tak samo jak Blackhawk, przeważnie pilot leci powoli żeby gunner mógł łatwo strzelać więc jest spoko. Ale jak latają te szturmowe to pilot robi takie salta i ewolucje że za nic trafić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować