Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dokładnie. Podczas próby zalogowania się drugim żołnierzem z konta zostaniesz wyrzucony z gry i wyświetli się komunikat o utracie połączenia. Podczas kolejnej próby zalogowania pojawi się komunikat, że zostałeś wyrzucony z powodu multilogowania.

Tak na marginesie to gdy odpowiadasz na kogoś post używaj opcji: "Odpowiedz", która pojawia się w prawym górnym rogu postu na który chcesz odpowiedzieć. To czyni forum bardziej uporządkowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Bad Company 2. Cały piątek męczyłem się z instalacją (EADM), całą (prawie) sobote męczyłem się z punkbusterem. Ale za to cała niedziele będę grał. Gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem doceniać celowniki mechaniczne. Muszę przyznać, że są dużo celniejsze niż Red Dot i broń bez dodatkowego osprzętu wygląda fajniej :p
Zacząłem także doceniać wytłumione bronie. Na mapkach tak np. Laguna Presa TDM stojąc na jednym z dwóch wschodnich wzniesień potrafię zabić ok. 20 ludzi zmieniając tylko krzaczki :D
Fajną sprawą jest też to, że kiedyś siedziałem sobie i przybiegło 3 ludzi. 2 z nich zabiłem od razu, a 3, recon z M24, usiadł w krzaczku obok i strzelał do kogoś. Nie usłyszał jak zabijałem jego kolegów z oddziału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 15:35, Crew_900 napisał:

Z prawej strony widać jak pojawiają się ikonki broni z której zabił. Dlaczego ja u siebie
tego nie mam ?


Pewnie dlatego że koleś zmontował te ikonki do filmu. Nikt tych ikonek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam no takie pytanie. Jest taki acziw "Demolion Man" - Jak mogę sprawdzić ile w taki sposób zabiłem osób i jaka mapa się do tego najbardziej nadaje i tryb? Czy mogę zabijać tak z mojej grupy osoby i będzie się wbijało? W dalszym ciągu TrueAchievements niezbyt pomaga... Ktoś chętny pomóc mi w acziwie "Et Tu Brute?" Konsola ofc. Xbox 360 :)
Nick : BartexooC, mile widziany jakiś kontakt gg,czy coś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wrogowie się liczą. Ja to robiłem na zatoce nelsona w gorączce ten 1 mcom w dwupiętrowym domku, jak wejdą i podłożą to ty grając jako obrońca wysadź budynek, mecz może przegrasz ale wpadnie parę fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 13:45, Hommicide napisał:

Jak mogę sprawdzić ilość fpsów w B:BC2? Fraps o dziwo nie działa w tej grze.


Działa. U mnie pokazuje bez problemów, może przypadkiem ukryłeś licznik klawiszem F12 bodajże. Na wersji 3.0.1 nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 13:53, Sipso2008 napisał:

> Jak mogę sprawdzić ilość fpsów w B:BC2? Fraps o dziwo nie działa w tej grze.

Działa. U mnie pokazuje bez problemów, może przypadkiem ukryłeś licznik klawiszem F12
bodajże. Na wersji 3.0.1 nie ma problemów.


W takim razie ściągnę tego 3.0.1, bo do tej pory używałem wersji demo 2.9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 13:53, Sipso2008 napisał:

> Jak mogę sprawdzić ilość fpsów w B:BC2? Fraps o dziwo nie działa w tej grze.

Działa. U mnie pokazuje bez problemów, może przypadkiem ukryłeś licznik klawiszem F12
bodajże. Na wersji 3.0.1 nie ma problemów.


Wielkie dzięki, na wersji 3.0.1 działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 15:29, sylwasss napisał:



WoW,troche to wyglada jak by biegal miedzy botami na easy i w ogole nie zdejmowal reki ze spustu:D.Te no zoomy ze snipy cos pieknego,wprawdzie ile trzeba miec farta zeby cos takiego weszlo...a w ogole on gral na HC?Bo caly czas sciagal miecho ze snipy jednym strzalem a w wiekszosci byly to trafienia w korpus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam Vietnam?
Kupiłem nowy klucz do BC2, gram sobie normalnie w podstawkę. Przełączam na Vietnam, wybieram serwer, łączę się i zamiast ekranu wyboru sprzętu wywala mnie z komunikatem:
"PRZERWANO POŁĄCZENIE. SPRAWDŹ SWOJE POŁĄCZENIE" czy coś takiego. Jakby klucz byłzły to bym się chyba w ogóle nie zalogował do Vietnamu. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować