Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2010 o 11:10, crash807 napisał:

Ja pierd****. Ja to mam pecha, najpierw ze star trekiem teraz z battlefieldem. Wczoraj
sobie ściągałem, na noc przerwałem aby dzisiaj kontynuować a tu... ma ktoś jakąś sprawdzoną
stronę z dobrym tranfsferem gdzie się nie zmienia adres i spokojnie mogę przerwanie przerwać
aby za godzinę lub na następny dzień pobieranie kontynuować?


To skąd polecacie ściągać? Linki w przypiętym poście są nieaktualne a nie chcę znowu aby ściąganie poszło na marne i, żebym musiał od nowa ściągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 11:33, crash807 napisał:

> Ja pierd****. Ja to mam pecha, najpierw ze star trekiem teraz z battlefieldem. Wczoraj

> sobie ściągałem, na noc przerwałem aby dzisiaj kontynuować a tu... ma ktoś jakąś
sprawdzoną
> stronę z dobrym tranfsferem gdzie się nie zmienia adres i spokojnie mogę przerwanie
przerwać
> aby za godzinę lub na następny dzień pobieranie kontynuować?

To skąd polecacie ściągać? Linki w przypiętym poście są nieaktualne a nie chcę znowu
aby ściąganie poszło na marne i, żebym musiał od nowa ściągać...


http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=2149 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 okazuje się być wartym zagrania, jako osobna gra, a nie jako "coś co ma przebić MW2". Toć to są troszkę dwie różne gry - w MW2 bawimy się solo i nawalają się dwie drużyny na zręczność. Zaś w nowym Battlefieldzie jest inna skala walk, znacznie większy nacisk na pracę zespołową i pojazdy. Podoba mi siępóki co ogólny chaos jaki powinien być oraz to, że nie należy siedzieć non-stop w jednym miejscu(brak aż tak widocznych walk pozycyjnych, jakie miały miejsce w BF2 - dwa teamy się zabunkrują i obydwa próbują przebić się przez przeciwnika).
Póki co powiem, że przekonałem się do nowego "Pola Walki", ale upewnię się tego dopiero gdy dojdzie do decyzji potwierdzenia pre-ordera.

btw Mój nick w grze jest taki sam jak na forum:Gol_Galad, też się z chęcią przyłączę do zabawy, jednak póki co to troszkę na darmo, bo mi też friend lista nie wydaje się sprawna. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś filmiki BC II i wbiłeś na Gs''a...Podasz mi twoje paramentry kompa? Bo mi tak brzydko chodzi,aż mi się szkoda robi,że zmarnowałem czas na szukanie i ściąganie...

Edit: Mój Komp:

Karta Graficzna ASUS AH3650 Series(Najnowszy sterownik) 512mb.
Procesor:Intel Pentium 4 CPU 2.80GHz
RAM-1 GB

COś jeszcze ;o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w MW2 nie miałem jeszcze okazji zagrać (za to pierwszą część wspominam bardzo miło), ale w BC2 gra mi się bardzo miło. Początki były trudne, ale już wszystko ogarniam i dość często znajduję się na szczycie rankingu (medyk FTW). Aż sam się zdziwiłem, bo jakimś wymiataczem nigdy nie byłem. Grafika ładna, wymagania troszkę duże, ale nie są tragiczne. Duży plus za klawisz "Q" ;) Na razie chyba nie wszyscy wiedzą o jego istnieniu, ale jest bardzo przydatny nie tylko dla samego siebie, ale i całej drużyny. Jego użycie powoduje zaznaczenie przeciwnika na radarze, co bardzo ułatwia jego odnalezienie wśród ogólnej rozpierduchy. Niby mieliśmy już coś takiego w MW, ale tutaj jakoś bardziej mi się podoba. Ciągle gra ma troszkę błędów (te, które zauważyłem, to głównie przenikanie obiektów i problemy z fizyką (czasami gruzy leżą w powietrzu)), a miejscowe lagi utrudniają grę. Jako, że jest to jeszcze beta, a wszystkie problemy zgłaszam do EA (jak zapewne cała masa innych graczy), liczę, że większość błędów zostanie usunięta. Ogólnie wrażenia jak najbardziej na plus, czekam na premierę. Czy pobije MW2? Pod względem sprzedaży wątpię. A co z przyjemnością czerpaną z gry? IMO to są dwie różne gry - wydaje mi się, że BC2 jest nieco bardziej taktyczne i wymaga większej współpracy pomiędzy członkami drużyny, co mi osobiście jak najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakieś nieszczęście. Ciągle mnie wywala teraz z serwerów po jakiś 5-10 minutach.
Inna sprawa, że jakość grafiki na lowie jest specyficzna... Powinni dać jakieś bardziej zaawansowane ustawienia, bo np. drzewa które z odległości 5-10 m wyglądają jak paskudne sprite''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 11:24, Pernia napisał:


> A mają coś poprawić w pełnej? Gdzieś słyszałem, że DICE mówiło, że beta będzie źle
zoptymalizowana
> ;>
Tak - na twitterze i na stronie oficjalnej mówili że beta nei jest zoptymalizowana, i
że trzeba czekać do pełnej wersji.


No, czyli jak zwykle nadzieje umiera ostatnia :P Więc tak naprawdę w pełnej wszystko się może zupełnie zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 15:37, Igorwer napisał:

Nick: Itawashii

Trzeba się zmówić i wspólnie pograć ;)


No dobry pomysł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować