Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 23:54, xexexe napisał:

Ja tam snajperem nie umiem w ogole grac... Czy do cholery tylko HS zabija ?! Celuja kolesia
w klate i nie gina, trudno bylo mi kogos zabic. Gram przewaznie szturmowcem.


ja też snajpą nie gram, lubię ale nie potrafię ;)
trzeba sporo wpakować, żeby zabić, no chyba że snajpą albo z pistoletu ;)
ja po zabiciu kogoś najczęściej muszę magazynek zmienić, albo jak jestem blisko to wychodzi, że pół na trupa.. ale pewnie mam zeza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 23:15, Slova napisał:

Co do wymagań... To prawda z tym prockiem, mam klawiaturę G15, która ma funkcję monitora
wydajności na wyświetlaczu. Procesor jest używany tak 80-90% bez przerwy(AMD Athlon Dual
Core 2.31), lepiej z ramem (mam 3.5 giga), 80 to raczej maks. FPS jeszcze nie sprawdzałem,
ale przy Radeonie HD4870 1024 RAM na medium gram bez problemu


To jak będziesz mógł to odpisz mi potem ile FPS masz, bo mnie ciekawi jak gra u mnie by chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2010 o 00:42, barth89 napisał:

To jak będziesz mógł to odpisz mi potem ile FPS masz, bo mnie ciekawi jak gra u mnie
by chodziła :)

podobny sprzet co ty, tyle że proc inny, i na med mogę grać w 1280x1024 z 30 fpsami. Starczy do dobrej gry. A to dopiero beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff się wreszcie nagrałem :)) Nie widzę już teraz żadnych lagów, gra bardzo ładnie zoptymalizowana - błędów widać jeszcze trochę, ale wiadomo - to beta. Trochę rozwałka otocznia jest schematyczna i trzeba się nauczyć, które partie da się rozwalić. Sterowanie helikopterem - masakra, ale i tak zawsze wolałem lądowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff, ja tez moge stwierdzic ze sobie nareszcie pograłem :)) o 21 wróciłem z roboty i do teraz ciupałem :) gra sie super, początek troche ciezki dla kogos kto przez ostatnie 5/6 lat gral w cod''a. W ogóle nie ma tej sensu tej gry porownywac do MW2, fizyka teamplay itd itp sa bardziej realistyczne. Ktoś tu napisał ze cod mw2 to taka arcadowka, zgadzam sie w 100%. Co nie zmienia faktu ze obie gry sa godne polecenia...ups BC2 to tylko beta zapomniałem :P <ironia>. Gra jest wysmienita !! :)) mam tylko pytanie,kiedy sie odblokuje jakies przyrzady celownicze ? Mam drugi lvl odblokowałem xm8 czy cus ale do tej pierwszej giwery w assult nie mam zadnych dodatkow oprucz granade lunchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 02:07, DuduTutu napisał:

ciach


co do celownika, można odblokować dla assault ''red dot'' ale mówiąc szczerze.. jest średnia bardzo. Nie pamiętam na którym dokładnie lvlu, ale gdzieś na pewno przed 9(wbilem wlasnie a to już miałem od paru lvl). ten cały red dot tylko przeszkadza podczas strzelania, bo lata jak porąbany, nie wiem, wojaki nie mogą broni w miejscu utrzymać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się gra... Po prostu cud, miód i orzeszki. CoD najwyraźniej może/musi się schować.

A. Jedyny jaki mam problem teraz, to czy tylko ja mam coś takiego, że po grze jakieś 10-15 minut czasami krócej wyskakuje, że zerwało połączenie z serwerem? I tak w kółko... Jak ktoś to jakoś naprawił, to prosiłbym o pomoc.

No, czas wrócić do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 01:10, Pernia napisał:


> To jak będziesz mógł to odpisz mi potem ile FPS masz, bo mnie ciekawi jak gra u
mnie
> by chodziła :)
podobny sprzet co ty, tyle że proc inny, i na med mogę grać w 1280x1024 z 30 fpsami.
Starczy do dobrej gry. A to dopiero beta...


A mają coś poprawić w pełnej? Gdzieś słyszałem, że DICE mówiło, że beta będzie źle zoptymalizowana ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z kumplami nie można zagrać, bo funkcja dodawania przyjaciół jest zbugowana. Mam nadzieję, że szybko to naprawią. Po paru partyjkach więcej, mogę stwierdzić, że gierka jest mocno casualowa :) Pakowanie pół magazynka w typa by padł, 2 strzały ze snajpy, spray and pray przy waleniu z biodra i takie tam :) To dopiero beta co prawda, ale moim zdaniem MW2 bije gierkę. Chociaż BF tez fajny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd****. Ja to mam pecha, najpierw ze star trekiem teraz z battlefieldem. Wczoraj sobie ściągałem, na noc przerwałem aby dzisiaj kontynuować a tu... ma ktoś jakąś sprawdzoną stronę z dobrym tranfsferem gdzie się nie zmienia adres i spokojnie mogę przerwanie przerwać aby za godzinę lub na następny dzień pobieranie kontynuować?

20100130110903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 11:10, crash807 napisał:

Ja pierd****. Ja to mam pecha, najpierw ze star trekiem teraz z battlefieldem. Wczoraj
sobie ściągałem, na noc przerwałem aby dzisiaj kontynuować a tu... ma ktoś jakąś sprawdzoną
stronę z dobrym tranfsferem gdzie się nie zmienia adres i spokojnie mogę przerwanie przerwać
aby za godzinę lub na następny dzień pobieranie kontynuować?

Masz w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 10:23, Outlander-pro napisał:

Szkoda, że z kumplami nie można zagrać, bo funkcja dodawania przyjaciół jest zbugowana.
Mam nadzieję, że szybko to naprawią. Po paru partyjkach więcej, mogę stwierdzić, że gierka
jest mocno casualowa :) Pakowanie pół magazynka w typa by padł

pakuj w głowe

Dnia 30.01.2010 o 10:23, Outlander-pro napisał:

2 strzały ze snajpy,

pakuj w głowe

Dnia 30.01.2010 o 10:23, Outlander-pro napisał:

To dopiero beta co prawda, ale moim
zdaniem MW2 bije gierkę.

że co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2010 o 10:12, barth89 napisał:

A mają coś poprawić w pełnej? Gdzieś słyszałem, że DICE mówiło, że beta będzie źle zoptymalizowana
;>

Tak - na twitterze i na stronie oficjalnej mówili że beta nei jest zoptymalizowana, i że trzeba czekać do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 10:23, Outlander-pro napisał:

Szkoda, że z kumplami nie można zagrać, bo funkcja dodawania przyjaciół jest zbugowana.
Mam nadzieję, że szybko to naprawią. Po paru partyjkach więcej, mogę stwierdzić, że gierka
jest mocno casualowa :)

Bo na konsole jest, jakby to byl BF2, to amerykańskie dzieci by nigdy już gry DICE nie kupiły, bo za trudna. ;]
>Pakowanie pół magazynka w typa by padł
albo jedna celna seria po głowie... mi się fraguje bardzo łatwo.

Dnia 30.01.2010 o 10:23, Outlander-pro napisał:

2 strzały ze snajpy,

1 HS, a te strzela siębardzo prosto.

Dnia 30.01.2010 o 10:23, Outlander-pro napisał:

spray and pray przy waleniu z biodra i takie tam :) To dopiero beta co prawda, ale moim
zdaniem MW2 bije gierkę. Chociaż BF tez fajny jest.

nie jest fajny. Jest świetny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować